Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [inne]Skrypt do przeglądarki robiący ukrytą funckję Szukaj (Ctrl+F) i alarm dźwiękowy
Salarieri
post 6.10.2021, 20:56:34
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 6
Pomógł: 0
Dołączył: 28.09.2019

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Chciałby się zapytać, czy ktoś z forumowiczów miałby wiedzę, jak napisać skrypt do przeglądarki, który co powiedzmy, np. 20 sekund robiłby ukrytą funkcję Szukaj (Ctrl+F) określonego tekstu i w przypadku zwrócenia wartości True odtwarzałby się plik dźwiękowy z alarmem.

Już tłumaczę do czego mi to potrzebne – chodzi o usługę Google Colab i Google Colab Pro. Ostatnio z racji, że został wprowadzany nowy droższy plan Pro+, zwykłe Pro zostało pogorszone – wcześniej można było trenować 20 godzin bez przerwy, teraz po kilku godzinach pojawia się capcha, a jak się jej nie kliknie, to trening jest przerywany. Problem w tym, że najczęściej mam okno z przeglądarką spustoszoną do paska menu start i nawet nie zauważam, że jakaś capcha się pojawia. W oknie capchy pojawia się napis zwykłym tekstem Usługa Colab przeznaczona jest do użytku interaktywnego. Aby dalej z niej korzystać, potwierdź, że tam jesteś.

Osoba, która byłaby w stanie napisać taki skrypt pomogłaby nie tylko mi, ale również kilkudziesięciu innym osobom ze społeczności Mekatrona robiącej hobbystycznie głosy AI.
Go to the top of the page
+Quote Post
gornik
post 7.10.2021, 16:14:34
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 56
Pomógł: 9
Dołączył: 28.04.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


W takim wypadku to ja bym sobie po prostu napisał prosty kod w javascripcie i wrzucił go do konsoli przeglądarki. Sprawdź czy śmiga smile.gif
  1. /* ustawienia */
  2. var audioPath = 'https://soundbible.com/mp3/Bike%20Horn-SoundBible.com-602544869.mp3'; // link do dźwięku.
  3. var captchaSentence = 'Aby dalej z niej korzystać, potwierdź, że tam jesteś'; // słowo które ma wykrywać w captcha
  4. var intervalTime = 5; // Co jaki czas sprawdzać czy jest captcha. Podawane w sekundach
  5. var enableAudioTime = 60; // Na jaki czas wyłączyć powiadomienia głosowe jeśli wykryje captche. Podawane w sekundach
  6.  
  7. /* Magia Polsatu */
  8. var canPlayAudio = true;
  9.  
  10. var audio = new Audio(audioPath);
  11. function isCaptcha(){
  12. return document.body.innerHTML.indexOf(captchaSentence) > -1
  13. }
  14.  
  15. /* Interval */
  16. var captchaInterval = setInterval(function(){
  17. if( isCaptcha() ){
  18. if(canPlayAudio)
  19. audio.play();
  20.  
  21. canPlayAudio = false;
  22. setTimeout(function(){
  23. canPlayAudio = true;
  24. }, enableAudioTime * 1000)
  25. }
  26. }, intervalTime * 1000);
  27.  


Ten post edytował gornik 7.10.2021, 16:38:38


--------------------
Zwiedzam świat i koduje.
Ubrania podróżnicze | Blog podróżniczy
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 19.04.2024 - 22:17