Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [SMARTY] Przenosiny na inny serwer, SMARTY - Problem z linkami oraz obrazkami
ovi_pl
post 22.09.2011, 20:54:27
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 5
Pomógł: 0
Dołączył: 20.04.2009
Skąd: Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,

dostałem za zadanie przeniesienie pewnego serwisu z hostingu na provider.pl (serwer dedykowany) na serwer na home.pl (też serwer dedykowany).

Serwis oparty jest na autorskim CMSie i tak jak w temacie jest w smartach.. Do autora tego serwisu nie ma kontaktu, by może on mógł coś pomóc.
Problem jest tego typu:
Po przeniesieniu wszystkich katalogów i plików na nowy serwer oraz wgraniu bazy danych, ustawieniu odpowiedniego połączenia z bazą w pliku: _includes/config.php wyświetla się tylko strona główna, ładuje się kilka obrazków. Nie ładują się inne obrazki, reklamy oraz nie działają linki. Przy próbie kliknięcia w jakikolwiek z linków przeglądarka zwraca błąd 404.

Podczas analizowania kodu Firebugiem widzę, że niektóre skrypty się nie zaczytują.

Podejrzewam, że to może być jakiś problem z rewriterules. Ale nie mam pojęcia gdzie to zmienić. W katalogu głównym brak było jakiegokolwiek pliku .htaacess. Jeżeli potrzeba zobaczyć jakiś kod, to mogę go tutaj podać. Na ten moment nawet nie wiem, który mógłby Wam pomóc.


Chciałem też zaznaczyć, że do tej pory nie miałem żadnego do czynienia ze smartami.

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam, Marek

Ten post edytował ovi_pl 22.09.2011, 21:07:05


--------------------
www.mountaintrekking.pl
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 19:11