Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Problem z 1and1
MarcinoxPL
post 21.07.2013, 12:29:13
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 13
Pomógł: 0
Dołączył: 28.03.2010
Skąd: Poznań

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Generalnie sytuacja wygląda tak że wykonałem stronę dla klienta oparta o bazę mysql. Niestety klient się pomylił i zakupił nie odpowiedni serwer w 1and1.pl na Windowsie z bazą mssql. Nigdy tej bazy nie ruszałem. Problemy zaczęły się na samym początku zmiany zapytań. Nie mogę się połączyć z bazą. Czytałem o tych bibliotekach i że coś trzeba włączyć w php.ini ale nie mam dostępu do tego pliku( może mam ale nie wiem gdzie go znaleść). Musze to do jutra zrobić a nie wiem jak ruszyć z tym, stoję już od wczoraj.



  1. Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in E:\kunden\homepages\45\d480162244\www\fns\fns.php on line 12
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 21.07.2013, 12:34:53
Post #2





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 455
Pomógł: 6292
Dołączył: 27.12.2004




1) Skoro to klient sie pomylil to powinien to byc problem klienta a nie twoj. Klient powinien wykupic inny hosting - to naprawde są groszowe sprawy.

2) Zas co do problemu to zakladam ze chcesz to zainstalowac u siebie, bo na hostingu przeciez powinno byc smile.gif
http://pl1.php.net/manual/en/mssql.installation.php


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 25.04.2024 - 10:06