Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Szybkość połączenia vs szybkość ładowania strony
phpamator
post 8.10.2019, 14:14:08
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 321
Pomógł: 3
Dołączył: 10.07.2016
Skąd: UK-raine

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Pytanie może trywialne, może nie mające większego sensu jednak chciałbym wiedzieć ....
Czy jeśli otwieram stronę uzywając wolnego połączenia, może się to przełożyć na to jak google widzi szybkość tej strony?
Czy jeśli podczas ładowania strony występują problemy czy google wyświetli informcję, że czas ładowania strony zwiększył się o np 400%?
(ostatnio doskwierali mi hackerzy - DDoS, ataki na specyficzne url'e - checkout i logowanie klientów)
Włączyłem więc "CloudFlare" co zatrzymało ataki, wciąż jednak znajdują jakieś sposoby na wkurzanie, no ale nie o tym teraz mowa.

Dlaczego pytam, na chłopski rozum, każde zachwianie połaczenia podczas otwierania stron powinno skutkować czymś takim (wydłużeniem czasu ładowania strony),
jednak pewnych ludzi nie potrafię przekonać , że tak jest/może być.

Ranking stron ze względu na podobne okoliczności również może się zmienić ?

Podpowiedzcie proszę.

Pozdrawiam

Ten post edytował phpamator 8.10.2019, 15:02:34
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Mega_88
post 9.10.2019, 20:38:12
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 360
Pomógł: 34
Dołączył: 20.08.2011

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Jemu chyba chodziło o testowanie strony przez narzędzie: https://developers.google.com/speed/pagespe...insights/?hl=pl ?

Jeżeli dobrze zrozumiałem Twój post i o to, że chodzi Ci o testowanie przez link powyżej to może to mieć wpływ na wynik wyświetlany przez stronę. Jednym z czynników jest tam "Czasy odpowiedzi serwera...", ale to tylko jeden z wielu.

Ten post edytował Mega_88 9.10.2019, 20:38:36
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 21:49