Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> commentbox - ocena paczki, co poprawić, laravelowa paczka
starf
post 6.04.2017, 09:14:39
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 7
Pomógł: 0
Dołączył: 5.04.2017

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Hej,

Ogólnie od jakiegoś czasu pracuję jako programista, ale jako że nie mam nikogo kto by mi zrobił jakikolwiek codereview albo pomógł powiedział co poprawić to stwierdziłem że zapytam tutaj smile.gif
Jak każdy szanujący się programista staram się rozwijać samodzielnie itp. Postanowiłem napisać własną paczkę do Laravela, i bardzo bym prosił nie tyle o ocene bo mam świadomość tego że nie koniecznie pięknie jest napisane, samemu mi się nie podoba to raczej wiadomości co mógłbym zmienić poprawić no i oczywiście jak.

Podsyłam link

https://github.com/19lyczkul91/CommentBox

ponadto zależy mi też żeby ktoś mi doradził (tutorial lub po prostu napisał) jak pisać testy jednostkowe. Pod jak nie mam na myśli coś w stylu "O Panie tu musisz wywołać tą metodę i zawsze ma Ci zwracać to i to" tylko raczej coś w stylu
tu powinieneś napisać testy, tu nie.
Konkretne moje pytanie czy to metod store/update itp powinno się robić testy ? I jeśli tak to jak zrobić np do metody store test żeby nie utworzyło nowego elementu ? nie wiem co jeszcze jak wymyślę to dodam.
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
starf
post 6.04.2017, 13:35:27
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 7
Pomógł: 0
Dołączył: 5.04.2017

Ostrzeżenie: (0%)
-----


to żebym dobrze zrozumiał, jeśli zrobimy tak jak pisałeś po prostu np tylko

  1. $article = Article::findOrFail($id);


wyrzuci nam tutaj całego htmla z jakimś tam errorem to jak obsłużyć na froncie errory ? Myślałem że to trzeba zwrócić coś w stylu
error => 'nie działa'
code => '500'
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 25.04.2024 - 17:23