Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

3 Stron V  < 1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Reklama firmy ***.pl - roszczeniowa postawa, Uporczywe łamanie regulaminu.
nospor
post 28.04.2010, 12:56:56
Post #21





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 440
Pomógł: 6290
Dołączył: 27.12.2004




Cytat
nospor, skoro tak:
oferuje usluge stworzenia skryptu ogloszen,ktory obsluguje kategorie...
cena X
wystawie FVAT

-reklama czy ogloszenie ?
Ogólnie dla mnie jest to reklama. Czy bym zamknał zalezaloby od wielu czynników, np. czy to dał uzytkownik, który udziela się na forum aktywnie (aktywnie - pomaga innym anie spamuje) albo czy np. dała to firma, podała linka do swojej strony firmowej.



--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
krzysztof_kf
post 28.04.2010, 12:57:12
Post #22





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 135
Pomógł: 158
Dołączył: 19.03.2009
Skąd: Toruń

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(odpowiedz @ 28.04.2010, 13:50:08 ) *
krzysztof_kf - to chyba już dawno nie byłeś w tym dziale i nie widziałeś jak kwitnie tam najzwyczajniejszy na świecie handel. Ktoś tu jednak próbuje działać zwyczajnie na szkodę firmy i niestety, ale dalsze rozmowy z tutejszą administracją nie mają raczej żadnego sensu.



Panie odpowiedz przeczytaj to poniżej to się wszystko wyjaśni ale proszę przeczytać całość a nie urywkami dobrze opisane .


Cytat(nospor @ 28.04.2010, 13:50:30 ) *
dział Sprzedam miał służyć ofertom w stylu:
Jakiś czas temu kupiłem ksiązkę. Juz mi nie jest potrzebna, więc chcę sprzedać.
TO NIE JEST REKLAMA

A tutaj usunałem reklame, która była w stylu:
mam księgarnie, sprzedaję ksiązki
TO JEST REKLAMA

Inne wątpliwe sytuację rozstrzygają moderatorzy lub admin. Mozna z nimi dyskutowac. TUTAJ nie było wątpliwej sytuacji.

Fakt, teraz w tym dziale jest duzo reklam, nasza wina, ze na to pozwoliliśmy. Na usprawiedliwienie mogę dodać, ze są to z reguły uzytkownicy ktorzy raz coś dodali. A Pan tutaj robił to nagminnie i mimo blokady konta założyl nowe konto i robił to dalej. Czy zwolennicy Pana są aż tak ślepi by nie widzieć tak oczywistej rzeczy?

Go to the top of the page
+Quote Post
trucksweb
post 28.04.2010, 12:57:58
Post #23





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 199
Pomógł: 31
Dołączył: 22.03.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


ale ja dalem przyklad:
Cytat
oferuje usluge stworzenia skryptu ogloszen,ktory obsluguje kategorie...
cena X
wystawie FVAT


chce wystawic taki post na gieldzie w ciagu kilku tyg.
chcialbym wiedziec jak to potraktujecie.

Ten post edytował trucksweb 28.04.2010, 12:59:53


--------------------
Rozmawia dwóch dyrektorów:
- Jaki jest twój ideał sekretarki?
- 20-letnia dziewczyna z 30-letnim doświadczeniem.
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 28.04.2010, 13:00:22
Post #24





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 440
Pomógł: 6290
Dołączył: 27.12.2004




@truckweb odpisalem ci przeciez.

Cytat
Dlatego ostatni raz apeluję o usunięcie tego tematu i zamknięcie sprawy.
Sprawa byla zamknieta od samego początku. Ale ty (juz mi się nie chce z Panem wyjeżdzać, taki zwyczaj jest na forum ze wszyscy jestesmy na ty) zacząłeś ludziom grozic, ze zaczniesz wyciągac konsekwencje, ze niekompetentni są to sie teraz nie dziw ze ludzie sie trochę zdenerwowali, zwazywszy ze lales na większosc ważnych punktów regulaminu.


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 28.04.2010, 13:03:04
Post #25





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




Cytat(odpowiedz @ 28.04.2010, 13:55:06 ) *
Tak, to Państwa wina i nie mam zamiaru ponosić strat z Państwa winy. Dlatego ostatni raz apeluję o usunięcie tego tematu i zamknięcie sprawy. Strony są podzielone, więc nie jest tak do końca jasne, że to tylko i wyłącznie moja wina (i zapewne nie tylko użytkownicy się ze mną zgodzą). Mam nadzieję, że administrator nie okaże się ignorantem, który pragnie mieć tylko i wyłącznie racje.

Jeżeli na forum Giełdy ofert panują oddzielne zasady to proszę o ICH STWORZENIE I UMIESZCZENIE, bo regulamin nie jest do końca jasny.

NIe nie nie i jeszcze raz NIE - nie spełnię Pana prośby.

Sądzi Pan że gdyby na GG Pan napisał - rozumiem regulamin forum i nie będę już go łamał - tematu by nie było.
Ale Pan wyskoczył z wywodami, nie wykazywał Pan chęci współpracy ale wykazał się Pan ignorancją dla zasad które tu panują.
I jeszcze straszył Pan Sądem Prokuraturą Radcami itp.

Pan cały czas żąda, apeluje i obarcza Pan nas winą za coś co my nie zrobiliśmy.

Sam Pan naważył tego Piwa - teraz proszę spijać gorycz na którą Pan ciężko pracował przez ostatnie dwa lata.
NIe będziemy tolerować chamskiego zachowania, ignorantów do których nie docierają prośby.

Takim zachowaniom jakie Pan reprezentujemy mówimy stanowcze NIE !


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post
patryczakowy
post 28.04.2010, 13:04:26
Post #26





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 420
Pomógł: 44
Dołączył: 22.10.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(odpowiedz @ 28.04.2010, 13:55:06 ) *
Tak, to Państwa wina i nie mam zamiaru ponosić strat z Państwa winy. Dlatego ostatni raz apeluję o usunięcie tego tematu i zamknięcie sprawy. Strony są podzielone, więc nie jest tak do końca jasne, że to tylko i wyłącznie moja wina (i zapewne nie tylko użytkownicy się ze mną zgodzą). Mam nadzieję, że administrator nie okaże się ignorantem, który pragnie mieć tylko i wyłącznie racje.

Jeżeli na forum Giełdy ofert panują oddzielne zasady to proszę o ICH STWORZENIE I UMIESZCZENIE, bo regulamin nie jest do końca jasny.

Mnie zastanawia tylko jedno jak jako przedstawiciel firmy można dać się wciągnąć w ten wątek, normalnie nie mogę tego zrozumieć na marginesie po wpisaniu w Google ****.pl ten temat jest na drugiej stronie ciekawe czy trafi na pierwszą
Powód edycji: [itsme]:


--------------------
Sztuką jest widzieć to czego nie widać.
Go to the top of the page
+Quote Post
odpowiedz
post 28.04.2010, 13:06:31
Post #27





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 11
Pomógł: 0
Dołączył: 28.04.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Sprawa by była jasna gdyby w regulaminie było napisane: zakaz reklam FIRM (choć nie wiem czy jest to do końca zgodne z prawem). Jeżeli dział reklam jest otwarty i użytkownicy dodają do niego ogłoszenia (firmy i prywatnie) to nie jesteśmy odpowiedzialni za takie traktowanie nas jako konsumentów i użytkowników forum.

Niestety, ale stanowisko jest podjęte: temat (początek) ma za zadanie szkodzenie firmie *** i może być przyczyną strat finansowych. Forum ma niejasne zasady (mam nadzieje, że zostanie to poprawione) i albo temat zostanie usunięty, albo będziemy musieli dochodzić swoich praw w sposób bardziej cywilizowany, aniżeli obrzucanie blotem i pisanie wyrazów w stylu itsme: 'shitowe'. Czyli jak dzieci z piaskownicy..
Powód edycji: [itsme]:
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 28.04.2010, 13:11:07
Post #28





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 440
Pomógł: 6290
Dołączył: 27.12.2004




Cytat
Sprawa by była jasna gdyby w regulaminie było napisane: zakaz reklam FIRM
teraz jest ZAKAZ REKLAM

Cytat
Jeżeli dział reklam jest otwarty i użytkownicy dodają do niego ogłoszenia
To nie jest dział REKLAM - przypominałem o tym parę postów wcześniej

Cytat
temat (początek) ma za zadanie szkodzenie firmie ***
W jaki sposob była szkoda dla firmy? To ze została skasowana reklama? idź do telewizji, powiedz ze chce darmową reklame a gdy odmowią to oksarż ich o szkodę dla firmy.....

Dyskusja wydaje się być zbędna.
Powód edycji: [itsme]:


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
odpowiedz
post 28.04.2010, 13:11:55
Post #29





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 11
Pomógł: 0
Dołączył: 28.04.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Na dokładkę podaję link do pierwszego lepszego ogłoszenia Temat: Sprzedam Serwer www 1rok 12z
PODSUMOWUJĄC: Forum promuje szarą strefę bez płacenia podatków na czym Państwo Polskie traci pieniądze, bo powyższe ogłoszenie nie można uznać za sprzedaż okazjonalną książki.

Dodatkowo podaję słownikową definicję słowa REKLAMA:

reklama
1. «działanie mające na celu zachęcenie potencjalnych klientów do zakupu konkretnych towarów lub do skorzystania z określonych usług»

I niech teraz ktoś powie, że dział Giełdy ofert jest legalny....

NIE POTRAFICIE PRZYZNAĆ SIĘ DO WŁASNEGO BŁĘDU!
Administrację pozdrawiam.

Ten post edytował odpowiedz 28.04.2010, 13:15:01
Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 28.04.2010, 13:14:29
Post #30





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




I 3 K
Na forum zabrania się reklamowania czegokolwiek. Dotyczy to w szczególności treści komercyjnych, ale i nachalne promowanie treści o charakterze niekomercyjnym, również nie jest zbyt mile widziane.

czyli że jak mamy zmienić ten paragraf aby było wiadome że jest zakaz reklamy ?

ja już napisałem dane moje są dostępne.
Groził MI Pan już dziś ze 4 czy 5 razy ... kogo Pan jeszcze poda do sądu moderatorów bo zamknęli temat a może za to że dali warna?




--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 28.04.2010, 13:15:50
Post #31





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 440
Pomógł: 6290
Dołączył: 27.12.2004




Cytat
Forum promuje szarą steefę bez płacenia podatków na czym Państwo Polskie traci pieniądze
Pomijając absurd tej wypowiedzi, to jak to się ma do Twojej szkody? Im "dalismy zarobic" a tobie nie?


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
odpowiedz
post 28.04.2010, 13:18:49
Post #32





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 11
Pomógł: 0
Dołączył: 28.04.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


I 3 K
Na forum zabrania się reklamowania czegokolwiek. Dotyczy to w szczególności treści komercyjnych, ale i nachalne promowanie treści o charakterze niekomercyjnym, również nie jest zbyt mile widziane.

Treść, aby była jasna powinna mieć charakter:

I 3 K
Na forum zabrania się umieszczania reklam firm. Oferty mogą umieszczać jedynie osoby fizyczne, które nie oferują sprzedaży w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Uporczywe umieszczanie reklam nie jest mile widziane.

I TO JEST JASNE.... "reklamowania czegokolwiek"
Go to the top of the page
+Quote Post
trucksweb
post 28.04.2010, 13:19:36
Post #33





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 199
Pomógł: 31
Dołączył: 22.03.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


@nospor jak pisalem posta Twojego jeszcze nie bylo smile.gif

Cytat
Ogólnie dla mnie jest to reklama. Czy bym zamknał zalezaloby od wielu czynników, np. czy to dał uzytkownik, który udziela się na forum aktywnie (aktywnie - pomaga innym anie spamuje) albo czy np. dała to firma, podała linka do swojej strony firmowej.


-czyli pozwolibys na zlamanie regulaminu wedlug tego co bronicie.
Wystarczy ze jestem uzytkownikiem mam 100postow i moge umieszczac ogloszenie o tworzeniu oprogramowania.

Regulam tego forum jest bardzo niejednoznaczny i kazdy interpretuje go inaczej.
Poprawcie go moze, tak zeby kazdy wiedzial co znaczy "zakaz reklam". Bo teraz wyszlo tak, ze 100innych firm moglo umieszczac oferty sprzedazy skryptow, domen !, jablek i ksiazek a 101 innych nie moze.

Swoja droga, napisalem do rzecznika konsumentow z prosba o interpretacje regulaminu i mojego postu, ktorego zamiescilem wyzej.
Jak otrzymam odpowiedz, opublikuje ja w tym watku.


//edit
Cytat
Na forum zabrania się umieszczania reklam firm. Oferty mogą umieszczać jedynie osoby fizyczne, które nie oferują sprzedaży w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Uporczywe umieszczanie reklam nie jest mile widziane.



ooo i to jest lepiej napisane.
Teraz widze temat w ktorym uzytkownik prosi o znalezienie skryptu. ja podaje link do swojej oferty z podobnym skryptem. Jest to reklama i w tkaim osoba poszukujaca otrzymuje ode mnie odpowiedz. Mam skrypt -napisz mi PW ?
Tak samo postapie jak podam link do open sourca- czesto pojawia sie joomla i galeria coppermine.

Ten post edytował trucksweb 28.04.2010, 13:23:54


--------------------
Rozmawia dwóch dyrektorów:
- Jaki jest twój ideał sekretarki?
- 20-letnia dziewczyna z 30-letnim doświadczeniem.
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 28.04.2010, 13:24:12
Post #34





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 440
Pomógł: 6290
Dołączył: 27.12.2004




twoj cytat:
Cytat
działanie mające na celu zachęcenie potencjalnych klientów do zakupu konkretnych towarów lub do skorzystania z określonych usług


JA tu mam jego większą wersję:
Cytat
reklama jest „rozpowszechnianiem informacji o towarach, ich zaletach, wartości, miejscach i możliwościach nabycia, chwalenie kogoś, zalecanie czegoś". Reklama jest więc działaniem mającym na celu zachęcenie potencjalnych klientów do zakupu konkretnych towarów bądź skorzystania z konkretnych usług.

Sprzedanie ksiązki, ktorą sie ma od kilku lat a teraz nie jest potrzebna, to nie jest reklama - to jest ogłoszenie. I do takich wlasnie ogloszen zostalo stworzone to forum


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
trucksweb
post 28.04.2010, 13:26:41
Post #35





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 199
Pomógł: 31
Dołączył: 22.03.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


@nospor, jedyne wyjscie-> zmien nazwe subforum "sprzedam" na sprzedam ksiazke ! Skoro mozna sprzedawac tylko ksiazki !

-analogicznie opis.


--------------------
Rozmawia dwóch dyrektorów:
- Jaki jest twój ideał sekretarki?
- 20-letnia dziewczyna z 30-letnim doświadczeniem.
Go to the top of the page
+Quote Post
odpowiedz
post 28.04.2010, 13:27:20
Post #36





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 11
Pomógł: 0
Dołączył: 28.04.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
JA tu mam jego większą wersję:
(...)

Sprzedanie ksiązki, ktorą sie ma od kilku lat a teraz nie jest potrzebna, to nie jest reklama - to jest ogłoszenie. I do takich wlasnie ogloszen zostalo stworzone to forum


Dlatego jeżeli próbujecie regulować jakieś ustalenia w regulaminie to musicie używać terminów prawnych - a nie ogólnikowych, które każdy może interpretować na dowolny sposób.
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 28.04.2010, 13:30:26
Post #37





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 440
Pomógł: 6290
Dołączył: 27.12.2004




Cytat
-czyli pozwolibys na zlamanie regulaminu wedlug tego co bronicie.
Wystarczy ze jestem uzytkownikiem mam 100postow i moge umieszczac ogloszenie o tworzeniu oprogramowania.
Jak pisalem: dla mnie to jest reklama. A czy bym zamknął to zalezaloby od wielu czynników.

Tu nie policja (choc i tam nie raz przymykają oczy na rozne przewinienia) wiec się nie czepiaj przypadków szczególnych. Odroznij reklame takiego gesoftu od jednorazowej "reklamy" stałego bywalca, której notabene nie powiedzialem ze bym przepuscił.

Cytat
@nospor, jedyne wyjscie-> zmien nazwe subforum "sprzedam" na sprzedam ksiazke ! Skoro mozna sprzedawac tylko ksiazki !
Mistrzu... to jest przyklad by zobrazowac pewną sprawę. Naprawdę tego nie rozumiesz czy tylko udajesz?

Cytat
a nie ogólnikowych, które każdy może interpretować na dowolny sposób.
To forum to nie zadna instytucja panstwowa.... od tego tu mamy moderatorów, by jak znajdzie sie jeden z drugim co zacznie interpertowac po swojemu, by mu to wyjasnili. Tobie wyjasniano kilkukrotnie i nie zrozumiales - tacy tez sie zdarzają. Srednio raz na rok.


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
odpowiedz
post 28.04.2010, 13:32:51
Post #38





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 11
Pomógł: 0
Dołączył: 28.04.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


PODSUMOWUJĄC: Poprawcie regulamin i usuńcie ten temat - jeśli jesteście osobami które chcą rozwiązać problem, a nie tworzyć kolejne problemy.
Dodatkowo przydałoby się umieścić jeszcze regulamin w forum "Giełdy ofert" tak jak ma to miejsce w wielu innych forach, a nie dziwcie się, że trafiają tutaj oferty firm i osób prywatnych. Dodatkowo działacie na szkodę firmy **** co było już setkę razy powtarzane, a to nie może niestety dłużej trwać.
Powód edycji: [itsme]:
Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 28.04.2010, 13:34:31
Post #39





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




słuchajcie ale nie mylcie nie jasności z uporczywym nachalnym ignoranckim łamaniem regulaminu ...
Należy zwrócić uwagę na fakt iż wiele razy go prosiliśmy o zmianę postępowania.

Jak widać nie docierały prośby.

Co do Rzecznika Konsumentów - nie wiem czy odpisze bo tu nie ma konsumenta. Nic nie sprzedajemy ani towaru ani usługi.

WikiPedia: W polskim prawie pojęcie konsumenta zostało zdefiniowane w kodeksie cywilnym jako "osoba fizyczna dokonująca czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową"
W tym wypadku user nie jest osobą fizyczną gdyż jest przedstawicielem i właścicielem swojej firmy. Ponadto czynność którą dokonał jest ściśle związana z prowadzaniem działalności gospodarczej.
Ale to taka małą dygresja.

Jeszcze raz powtarzam że ten user miał gdzieś nasze prośby zaś rozmowa z nim co zreszta widać w jego wypowiedziach cały czas zalatywała grożeniem.
WIęc o czym rozmawiać ?



Cytat(odpowiedz @ 28.04.2010, 14:32:51 ) *
PODSUMOWUJĄC: Poprawcie regulamin i usuńcie ten temat - jeśli jesteście osobami które chcą rozwiązać problem, a nie tworzyć kolejne problemy.
Dodatkowo przydałoby się umieścić jeszcze regulamin w forum "Giełdy ofert" tak jak ma to miejsce w wielu innych forach, a nie dziwcie się, że trafiają tutaj oferty firm i osób prywatnych. Dodatkowo działacie na szkodę firmy **** co było już setkę razy powtarzane, a to nie może niestety dłużej trwać.

nie nie usunę tego tematu.
Znasz słowo przepraszam ? proponuję od tego zacząć. a nie od żądań !
Powód edycji: [itsme]:


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post
trucksweb
post 28.04.2010, 13:35:17
Post #40





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 199
Pomógł: 31
Dołączył: 22.03.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


nie nosporze nie rozumiem.

Pisze jasno "uslug IT".
Oferuje uslugi IT i sprzedaje je. Chce umiescic ogldszenie 1,2, i 10 na forum w dziale sprzedam, oferuje ?!
Jestem starym uzytkownikiem z pewna iloscia postow.

zgodnie z opisem dzialu mam do tego swiete prawo !
jak usuniecie posta, to tak ! szkodzicie mojej firmie.

Po drugie, sam nie jestes pewien czy usuniesz wiadomosc i to tej jest argumentem o szkodzeniue mojej firmie.


//edit
ps. nie braonie uzytkownika **** ... zachowal sie on jak sie zachowal i zostal ukarany.
Nie mniej jednak dotknal waznej kwestii, ktory nalezy wyjasnic.


//edit 2
Cytat
Co do Rzecznika Konsumentów - nie wiem czy odpisze bo tu nie ma konsumenta. Nic nie sprzedajemy ani towaru ani usługi.

odpisze na 100%. jednak bedzie trzeba poczekac 3-4dni.
oferujecie usluge, ktora jest dostep do forum w dodatku forum obsluguje firma prywatna.

Ten post edytował itsme 28.04.2010, 17:41:37
Powód edycji: [itsme]:


--------------------
Rozmawia dwóch dyrektorów:
- Jaki jest twój ideał sekretarki?
- 20-letnia dziewczyna z 30-letnim doświadczeniem.
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 17:23