Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

Reply to this topicStart new topic
> Wortal, a forum, Problemy z logowaniem
Tomplus
post 27.08.2010, 10:39:18
Post #1

Grupa: Zarejestrowani

Ostrzeżenie: (0%)
-----

Witam,

Czy konto na FORUM jest tym samym co konto na WORTALu ?
Po wyglądzie strony forum wygląda że te dwie opcje dostępu do wiedzy o PHP jest integralne, ale mnie nie pozwala zalogować się na konto wortalu mimo że mam je założone, kiedyś..

Pozdrawiam,
Go to the top of the page
+Quote Post
kwiateusz
post 27.08.2010, 12:28:42
Post #2

Admin Techniczny

Grupa: Administratorzy

Powinno byc zintegrowane, ale chyba jakiś choclik się wkradł, postaram się uderzyć gdzie trzeba smile.gif
+Quote Post
Tomplus
post 27.08.2010, 14:17:54
Post #3

Ostrzeżenie: (0%)
-----

może stare konta mają jakieś usterki, np. moje od samego początku wprowadzenia intergralności nie mogłem być zalogowany jednocześnie tu i tu.
+Quote Post
tang
post Dzisiaj, 08:05
Post #4

Ostrzeżenie: (10%)
X----

Christmas is coming, he sees a row of beautiful shoes on the shoe rack of a shoe store, he walked into the shoe store and said to the boss: "Today is Christmas, I especially like these shoes, can you help me tell God to take this Will you give me a pair of shoes?" The boss looked at the shoes on his feet and understood everything. He took over the shoes and said, "Okay, boy, I'll go talk to God." Then I took the shoes into the back room. Too. After a while, the boss came out, but, holding only one shoe in his hand, he gave it to the little boy and said, "Boy, God said, he can only give you one shoe, and the rest is up to you. Find a way to make money to buy it.” The little boy asked, “So how much money do I have to make to get another shoe?” The boss said, “Two dollars!” The little boy said, “Well, I think of a way to make money back, But you must keep that shoe for me!" "Relax!" the boss said with a smile.

After the little boy came home, he saved two dollars by picking up scraps, and happily ran to the store to pay, and the boss gave him another shoe while complimenting him. Since then, he has a beautiful pair of new shoes.

After growing up, the little boy worked as a lifeguard, narrator, broadcaster, and later entered the entertainment industry and became a household star. He was elected as the 40th President of the United States in 1980, he is Ronald Reagan.
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 16.07.2020 - 14:59