Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Początkujący PHP + strony internetowe
tester123
post 18.04.2013, 12:59:08
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1
Pomógł: 0
Dołączył: 18.04.2013

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Hej, przejrzałem kilka tematów związanych z wyborem książki i mam problem, ponieważ nie wiem dokładnie na, którą się zdecydować i, która będzie odpowiednia.

1. PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty. Wydanie czwarte - czy ta książka, że tak powiem jest dobra dla początkującego? Czy przede wszystkim jest aktualna, bo to jest ważne.

2. PHP. Praktyczne projekty - tak samo jak wyżej, tyle, że którą mógłbym wybrać najpierw?


Zależy mi na książce, która będzie ciekawa, aktualna i oferowała dużo przykładów/ćwiczeń tak aby poznać lepiej php. Pewnie ktoś mógłby mi polecić manuala, owszem zamierzam się z nim, że tak powiem zaznajomić z jakąś książką.
Go to the top of the page
+Quote Post
!*!
post 18.04.2013, 13:04:24
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4 298
Pomógł: 447
Dołączył: 16.11.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Wybierając mniejsze zło, brałbym pozycję pierwszą, jeśli już koniecznie musisz mieć książkę o PHP (zamiast tego polecałbym dobry kryminał). A jeśli nie musisz trzymać w ręku papieru z tajnikami PHP, to fora internetowe i google w zupełności Ci wystarczą (są aktualniejsze).


--------------------
Nie udzielam pomocy poprzez PW i nie mam GG.
Niektóre języki programowania, na przykład C# są znane z niezwykłej przenośności (kompatybilność ze wszystkimi wersjami Visty jest wiele warta).
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 20.04.2024 - 02:03