Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Zbiórka na możliwość dokończenia forum
gitbejbe
post 21.01.2020, 07:26:20
Post #21

Grupa: Zarejestrowani

Ostrzeżenie: (0%)
-----

a prosiłem aby usunąć temat... Ty leć lepiej szybko do psychiatry, zrób coś z sobą, złap się za jaja i nie użalaj się nigdy przed nikim. No i chuj że miałeś jak miałeś, nie bądź egoistą i nie myśl ze kogoś to obchodzi bo każdy ma wystarczająco swoich problemów. myślisz że wszyscy mieli i maja lepiej od Ciebie ? Jakim kurwa prawem tak twierdzisz ? Dać Ci szybką lekcję ? Masz dach nad głową ? Żebrasz na ulicy? Jesteś niepełnosprawy/upośledzony ? Urodziłeś się w kraju 3 świata ? Co mają powiedzieć ci co żyją w lepiankach bez wody, prądu, sklepów, lekarstw i tego wszystkiego do czego jesteśmy przyzwyczajeni, żyją i umierają w takiej biedzie że cięzko to sobie wyobrazić w XXI wieku. O jakich ambcjach ma mówić dzieciak zapierdalający w fabryce za miske ryżu, lub ten co nie ma nic przez wojne. Myślisz że tak się nie dzieje ? Masz w chuj szczęścia że żyjesz jak żyjesz i w ogóle tego nie doceniasz. Pogubiłeś się ale kurwa... usuń ten temat bo wstyd jak chuj i weź się za siebie chłopie
Go to the top of the page
+Quote Post
dublinka
post 21.01.2020, 15:15:04
Post #22

-----

Pochamujcie sie z chamskimi tekstami.
+Quote Post
webwinner
post 10.02.2020, 13:47:22
Post #23

-----

Jak na moje powinieneś nabrać większego doświadczenia + lepszych praktyk z kodem i będzie do przodu. Chyba za szybko wybiegłeś do przodu... Jeśli się podszkolisz itd. to jestem pewien, że jakiś produkt będziesz w stanie sam sprzedawać itd.
Po za tym pracy dla programistów obecnie jest dużo więc pomyśl o tym.
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 26.02.2020 - 00:58