Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Wyszukiwanie w tablicy dwuwymiarowej
busterek
post 30.11.2018, 14:18:59
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 107
Pomógł: 0
Dołączył: 30.07.2006
Skąd: Łódź

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,
Mam swego rodzaju problem, z którym nie bardzo mogę sobie poradzić. Przedstawię pokrótce o co chodzi. Otóż piszę mały system wewnętrzny, który pobiera zamówienia poprzez API ze sklepu na platformie shoper.pl. Następnie generuje plik i wyświetla na ekranie. W tej chwili mój skrypt działa na zasadzie pobiera informacje o zamówieniu. Następnie odpytuje po API sklep o każdy produkt z zamówienia, aby pobrać dodatkowe informacje na temat kodu kreskowego oraz kategorii, w której znajduje się dany produkt. Niestety z racji odpytywania o każdy produkt, trwa to dość długo (przy 76 pozycjach na zamówieniu - około 27 sekund). Stwierdziłem, że te dane (EAN, id kategorii i id produktu) umieszczę w pliku csv, który podczas ładowania zamówienia, będę ładował do tablicy indeksowo - asocjacyjnej i następnie przeszukiwał na okoliczność tych dwóch danych. Niestety trwa to tak samo długo (sic!).
Czy można to jakoś przyśpieszyć? Dodam, że produktów mam w sklepie około 23000 szt. Dodam również, że nie chciałbym stosować bazy danych. Wiem, że pewnie by to przyspieszyło. Poradzicie coś?
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 18.04.2024 - 03:18