Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Pentesting/Security
MBU
post 13.06.2018, 09:27:18
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 0
Pomógł: 0
Dołączył: 13.06.2018

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Hej,

ciekawa jestem czy powszechne wśród PHP devów jest myślenie o ścieżce IT security? Pytam bo jako rekruter szukam obecnie Pentesterów z aktualną wiedzą PHPową (PHP 7, Symfony) lub programistów z pasją w tym kierunku, nie musi być to doświadczenie komercyjne, ale duża motywacja i samodzielne uczenie wystarczą smile.gif Także mega fajna szansa. Pytanie jednak czy spotkaliście się z takimi zainteresowaniami u kolegów?

pozdrawiam,
Monika
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
MBU
post 21.06.2018, 16:40:24
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 0
Pomógł: 0
Dołączył: 13.06.2018

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Hej Panowie,

a ja rozpoczęłam temat i zniknęłam - wybaczcie smile.gif

Ja dopowiem ze swojej strony jako headhunter, że jeśli ktoś się czymś mocno pasjonuje i widać, że działa coś po godzinach, jak już było wspomniane, to ogromna szansa że zainwestują w człowieka. I wcale to nie oznacza pracy za stawkę typowo juniorską. Dajmy na to może to być PHP Dev z kilkuletnim doswiadczeniem i tak też zostanie wynagrodzny, czyli rynkowo do jego wiedzy. Generalnie jest taki problem z pentesterami obecnie, że widzę wiele kombinacji.

Na przykład obecnie mam rekrutację dla firmy, która głównie działa w PHP i szuka człowieka mocnego w PHP i z dużą pasją do bezpieczeństwa żeby wszedł w rolę Pentestera, pracował z programistami i budował większą świadomość w tym zakresie ale też robił code reviews itp. Także dla kogoś, kto realnie się tym interesuje to będzie naprawdę fajny temat. Ja też spotkałam kilku kandydatów z podobnym profilem do Damonsson. Nie rozpisuję się bo świetnie Wam to wszystko wytłumaczył. Damonsson jakbyś był otwarty na oferty to się odezwij koniecznie smile.gif A szczególnie jeśli lubisz gry smile.gif

Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 24.04.2024 - 12:53