Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [Symfony]wkhtmltopdf oraz twig
PawelC
post 13.06.2018, 19:46:43
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 173
Pomógł: 121
Dołączył: 24.09.2007
Skąd: Toruń

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,
Mam następujący problem. Posiadam w bazie danych tabele meeting, w niej id, guest,host, start_time,end_time oraz table_numer. Do generowania używam wkhtmltopdf oraz symfony 3, samo generowanie pdf to żaden problem, niestety Twig nie chce ze mną współpracować. Chciałbym zrobić tak, aby najpierw wygenerowało spotkania dla stolika 1, później dla 2 itd. Cały proces powinien wyglądać tak:
- Początek generowania pdf dla stolika 1
- Zmienia się stolik z 1 na 2, następuje page break i zaczyna generować nową stronę ze spotkaniami dla stolika 2 itd

Problem polega na tym, że generuje mi pdf dla stolika 1, po czym dorzuca 1 spotkanie dla stolika 2. Zaczyna generować pdf dla stolika 2, na koniec wrzuca mi 1 spotkanie ze stolika 3. Tak wygenerowany pdf wygląda tak: http://cyrklaf.eu/table.pdf
Nie mam pojęcia gdzie jest błąd, że zawsze pobiera jedno spotkanie z innego stolika. Mój kod Twig bo w nim leży problem:
  1. <!doctype html>
  2.  
  3. <html lang="pl">
  4. <meta charset="utf-8">
  5. body {
  6. background: #FFF;
  7. }
  8.  
  9. .page {
  10. page-break-after: always;
  11. }
  12. </style>
  13. </head>
  14. {% set last_table = 1 %}
  15. {% for meeting in meetings %}
  16. <div class="page">
  17. {{ meeting.guest }} {{ meeting.host }} stolik obecny {{ meeting.tableNumber }} stolik poprzedni {{ last_table }}
  18.  
  19. {% if meeting.tableNumber != last_table %} // Jeżeli obecny stolik jest inny od ostatniego powinien zakończyć generowanie i rozpocząc dla kolejnego stolika
  20. {% set last_table = meeting.tableNumber %}
  21. </div>
  22. {% endif %}
  23.  
  24. {% endfor %}
  25. </body>
  26. </html>

Chciałbym aby po skończeniu generowania spotkań dla stolika 1, zaczął generować kolejną stronę ale dla stolika 2 itd

Ten post edytował PawelC 13.06.2018, 19:53:15
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Pyton_000
post 21.06.2018, 07:34:00
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 8 068
Pomógł: 1414
Dołączył: 26.10.2005

Ostrzeżenie: (0%)
-----


@LowiczakPL naucz się czytać w końcu i albo odpowiadaj na pytanie które zostało zadane albo nie odpowiadaj wcale bo twoja odpowiedź NIC nie wniosła do tematu. BA nawet nie rozwiąże problemu bo nie jest on związany z programem którego używa a z KODEM HTML.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 19.04.2024 - 03:04