Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [ocena] Ocena naszej strony - Emerge Studio
emergeWWW
post 3.07.2010, 11:15:17
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 23
Pomógł: 0
Dołączył: 5.09.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,

chciałbym przedstawić Państwu naszą nową stronę firmową Emerge Studio - http://emerge.pl/studio
Prosiłbym o oceny, opinie, sugestie - każde zdanie mile widziane.

No i zapraszam do dołączenia do fanów Emerge Studio na Facebook'u :-)


--------------------
Emerge Studio - agencja kreatywna. Tworzymy strony WWW, aplikacje webowe oraz zajmujemy się wizerunkiem w Internecie.
Go to the top of the page
+Quote Post
phpion
post 5.07.2010, 07:14:42
Post #2





Grupa: Moderatorzy
Postów: 6 070
Pomógł: 860
Dołączył: 10.12.2003
Skąd: Dąbrowa Górnicza




Dla mnie bomba! Jedyne co bym zmienił to wysokość topu na poszczególnych podstronach na wzór zakładki "Blog". Wydaje mi się, że zabiera za dużo miejsca w momentach, gdy liczy się treść. Ale generalnie super smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
wookieb
post 5.07.2010, 07:42:58
Post #3





Grupa: Moderatorzy
Postów: 8 989
Pomógł: 1550
Dołączył: 8.08.2008
Skąd: Słupsk/Gdańsk




Stronka estetyczne, łatwa w użyciu, wszystko jasne i klarowne, Cufon i inne bardzo ładnie. Wygląd 8/10 jak dla mnie
Ale kod to już inaczej. Kod HTML nie przechodzi walidacji.
Sprawdź e-mail jaki przyszedł z formularza kontaktowego i powiedz czy jego treść jest aby na pewno ok. Razi mnie jeszcze jedno dlaczego duża cześć strony (efekty itd) chodzą na javascripticie. Kumam, że jak świat dowiedział się o marnej możliwości stworzenia animacji w JS to wszyscy muszą to mieć ale bez przesady.

Całkowita ocena 8/10 także jest bardzo dobrze smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
emergeWWW
post 5.07.2010, 10:09:53
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 23
Pomógł: 0
Dołączył: 5.09.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Kod strony jest poprawny i semantyczny z wyjątkiem osadzania flasha (edytor TinyMCE, który działa w naszym CMS, jeszcze nie ma wbudowanej wtyczki do obsługi chociażby swfobject), dodatków Facebook'a (tzw. like box), który zażyczył sobie stworzenia własnych znaczników (tzw. FBML). Ramka fanów na stronie głównej wygląda tak:


  1. <fb:like-box profile_id="137336769625207" width="366" height="182" connections="6" stream="false" header="false"></fb:like-box>



Na to już raczej nic nie poradzę, chyba, że ukryję to w jakiejś funkcji JS, ale to się raczej mija z celem.

Co do JS na stronie: jedynymi efektami na tej stronie jest lekkie fade'owanie, lazyloading (coś, co szczególnie przydało się w dziale Portfolio, gdzie jest długa lista z dość "ciężkimi" obrazkami) no i AJAX w formularzach. Widziałem strony bardziej przeładowane JS, na naszej, wydaje mi się, jest w sam raz.

Bardzo dziękuję za opinie i czekam na więcej smile.gif

Ten post edytował emergeWWW 5.07.2010, 10:12:08


--------------------
Emerge Studio - agencja kreatywna. Tworzymy strony WWW, aplikacje webowe oraz zajmujemy się wizerunkiem w Internecie.
Go to the top of the page
+Quote Post
Blame
post 5.07.2010, 10:58:37
Post #5





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 678
Pomógł: 124
Dołączył: 26.09.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Strona świetna smile.gif
Przyczepię się tylko, podobnie jak phpion, do topu na głównej stronie. IMO trochę za szybko się zmienia, tak o 2s i nie zatrzymuje się po najeździe myszką.
Ogólnie strona bardzo schludna i czytelna, 8/10.


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 18.04.2024 - 22:09