Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Mod_Rewrite na IIS 6.0
PROGer
post 13.05.2015, 14:20:36
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 63
Pomógł: 0
Dołączył: 30.04.2015

Ostrzeżenie: (0%)
-----


W sieci wyczytałem, że niestety nie ma możliwości zainstalowania Windosowskiego modułu mod_rewrite dla IIS 6.0. Można jedynie od wersji IIS 7.0, która jest nieodłącznym elementem ale już Windowsa 2008, a ja korzystam z 2003.
Ściągnąłem więc program IIRF - Ionics Isapi Rewrite Filter, który ponoć działa identycznie jak mod_rewrite z .htaccess z tym że używa wlasnej dllki i pliku ini.
Czy ktoś z Was korzystał z tego oprogramowania?
Po zainstalowaniu modułu we właściwościach witryny w zakładce ISAPI Filters powinienem mieć Status usługi widoczny jako strzałka do góry, natomiast Priority ustawione na LOW. Ja w polu status nie mam nic, a w polu Priority mam *Unknown*. Spotkaliście się z tym? Wygląda na to że usługa nie działa poprawnie ale nie wiem dlaczego. Korzystałem z tej witryny + z manuala dołączonego do paczki.

EDIT:

a może polecilibyście inne narzędzie, z którego korzystacie?

EDIT
Ok to w takim razie może ktoś korzysta z

http://www.helicontech.com/isapi_rewrite/

?

Przy pomocy isapi rewrite mam z kolei taką sytuację że po zainstalowaniu tego programowani strona startowa aplikacji nie chce mi się wyświetlić. Dodam że bez niej - wyświetla się.

Zagląda tu w ogóle ktoś ? puk puk ? halllo ?

Ten post edytował PROGer 13.05.2015, 14:34:10
Go to the top of the page
+Quote Post
salfunglandyare
post 15.05.2015, 00:37:26
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 150
Pomógł: 31
Dołączył: 10.01.2007
Skąd: Bydgoszcz/Inowrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


a KUPIŁEŚ któreś z tych rozszerzeń? Może masz wersję limitowaną? Pokaż swój plik rewrite, może zawiera elementy niedostępne w wersji lite
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 19.03.2024 - 03:05