Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> www.justjoin.it - mapa rynku pracy w IT.
PiotrekJustJoinI...
post 13.02.2017, 20:16:36
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 39
Pomógł: 0
Dołączył: 13.02.2017

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cześć!

Nazywam się Piotr i jestem tu nowy, dlatego chciałbym przywitać się swoim projektem: 
stworzyłem sobie po godzinach www.justjoin.it - pierwszą mapą rynku pracy w branży IT w Polsce.

Jak z pewnością wielu z Was miałem sporo projektów ale ten, po wielu długich wieczorach udało mi się skończyć wersję MVP
(minimalną wersję strony, aby w końcu wyjść z tym do ludzi...)

Dziękuję za feedback i wszelkie sugestie, co poprawić, zmienić, lub dodać w przyszłości... Co sądzicie o samej idei? 

Jeśli masz pytania o to, jak to zostało zrobione, na czym to polega, jak chcę to rozwijać, to oczywiście pisz. smile.gif))

Ruszyłem tym dokładnie tydzień temu w poniedziałek...
Go to the top of the page
+Quote Post
viking
post 13.02.2017, 21:05:34
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 6 365
Pomógł: 1113
Dołączył: 30.08.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dlaczego blokujesz dostęp do strony na telefonie? Dzięki temu nic nie zobaczyłem i jako potencjalny klient więcej bym nie wrócił.


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
PiotrekJustJoinI...
post 13.02.2017, 23:18:02
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 39
Pomógł: 0
Dołączył: 13.02.2017

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Po prostu jeszcze nie zdążyłem jej zrobić... smile.gif ale powinna być na dniach. Sorry za to! sprawdź na desktopie.

Niestety, ale sama wersja responsywna nie wyglądałaby dobrze z mapą, dlatego wolałem to nieco przerobić w taki sposób, aby można było wyświetlać same ogłoszenia. Wkrótce dodam też mapę na mobile, a już za 2-3 dni będzie dostępna.

Mam nadzieję, że jednak będziesz wyrozumiały! smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
kayman
post 14.02.2017, 02:29:02
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 556
Pomógł: 40
Dołączył: 20.07.2012
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


bardzo fajny projekt, jedynie co mam nadzieję, że nie wpuścisz śmieciowych headhunters/outsourcingów ze swoimi pseudopropozycjami bo tego jest wszędzie bez liku, a zostaniesz bliżej faktycznych ofert, za którymi stoją łatwe do weryfikacji firmy

trzymam kciuki za rozwój
Go to the top of the page
+Quote Post
viking
post 14.02.2017, 05:43:58
Post #5





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 6 365
Pomógł: 1113
Dołączył: 30.08.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Moim zdaniem lepiej dac dostęp do tej samej treści niż wcale. Zwłaszcza że przez kilka godzin nie będę przy desktopie i mnie wykluczasz. Żeby daleko nie szukać to forum nie ma mobilnej wersji a nie przeszkadza mi to. Czasami nawet wolę wejść na pełną (np github) ze względu na większą funkcjonalność.


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
r4xz
post 14.02.2017, 20:15:49
Post #6





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 673
Pomógł: 106
Dołączył: 31.12.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Popieram przedmówcę, nie powinno się okrajać funkcjonalności, też na githubie przez to często się męczę na wersji desktopowej.

Sam projekt super, zazwyczaj trafiają tutaj jakieś niedorobione projekty, a to wygląda bardzo dobrze. Mam jedną propozycję aby umieścić przycisk "<" między listą ogłoszeń, a mapą (w połowie wysokości), który to by zwijał listę ogłoszeń i wyświetlał mapę praktycznie na całym ekranie. Podobne rozwiązanie zastosowałbym na urządzeniach mobilnych - przycisk w rogu który przełączałby między listą, a mapą (albo zakładki i swipe?).


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
PiotrekJustJoinI...
post 17.02.2017, 17:23:52
Post #7





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 39
Pomógł: 0
Dołączył: 13.02.2017

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(r4xz @ 14.02.2017, 20:15:49 ) *
Popieram przedmówcę, nie powinno się okrajać funkcjonalności, też na githubie przez to często się męczę na wersji desktopowej.

Sam projekt super, zazwyczaj trafiają tutaj jakieś niedorobione projekty, a to wygląda bardzo dobrze. Mam jedną propozycję aby umieścić przycisk "<" między listą ogłoszeń, a mapą (w połowie wysokości), który to by zwijał listę ogłoszeń i wyświetlał mapę praktycznie na całym ekranie. Podobne rozwiązanie zastosowałbym na urządzeniach mobilnych - przycisk w rogu który przełączałby między listą, a mapą (albo zakładki i swipe?).


Z tym przyciskiem świetny pomysł. Nie wiedziałem jak to rozwiązać, ale chyba spróbuję w takiej formie...

jeszcze jest sporo do zrobienia, wersja mobilna również będzie dość minimalna, początkowo prawdopodobnie bez mapy - aby można było chociaż przeglądać ogłoszenia, jednak w ciągu kolejnych dni/ tygodni będzie również z nią. smile.gif

Go to the top of the page
+Quote Post
maniakit
post 20.02.2017, 04:29:39
Post #8





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4
Pomógł: 0
Dołączył: 20.02.2017

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Bardzo dobrze to wygląda.
Tylko jeden aspekt mnie zastanawia.

Co jeśli będzie 20 miejscowości z ofertami pracy?
Przydałaby się jakiś field z wyszukiwaniem wtedy.

Poza tym przydałby się jakiś formularz kontaktowy do składania zapytań/CV bezpośrednio na stronie.
Zatrzymasz w ten sposób trochę osób na stronie.
Go to the top of the page
+Quote Post
PiotrekJustJoinI...
post 24.02.2017, 10:00:58
Post #9





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 39
Pomógł: 0
Dołączył: 13.02.2017

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(maniakit @ 20.02.2017, 04:29:39 ) *
Bardzo dobrze to wygląda.
Tylko jeden aspekt mnie zastanawia.

Co jeśli będzie 20 miejscowości z ofertami pracy?
Przydałaby się jakiś field z wyszukiwaniem wtedy.

Poza tym przydałby się jakiś formularz kontaktowy do składania zapytań/CV bezpośrednio na stronie.
Zatrzymasz w ten sposób trochę osób na stronie.


Dziękuję za feedback, już odpowiadam:

1. Do końca tygodnia będą filtry z możliwością wyszukiwania innych miejscowości

2. formularz do składania CV przez stronę również wkrótce będzie dostępny! smile.gif

Stay tuned! smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
lukaskolista
post 24.02.2017, 20:29:26
Post #10





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 872
Pomógł: 94
Dołączył: 31.03.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Wynagrodzenie podane na stronie to wynagrodzenie netto czy brutto? Na umowę o pracę czy inny rodzaj umowy? Niby konkretna informacja w równie dobrze mogło by jej nie być.
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 19.03.2024 - 06:42