Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Wywołanie procedury RPC
karolo_k
post 7.06.2012, 20:38:21
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 84
Pomógł: 5
Dołączył: 12.01.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam, przepraszam jeżeli to nie odpowiedni dział ale nie wiedziałem który będzie bardziej pasował do tego typu problemu.

Proszę na początku zobaczyć we wstawione skreeny

http://imageshack.us/f/29/sadasdn.png/

W tym komunikacje jest wpisany:
Trwa zamykanie systemu. Zapisz wszystkie rozpoczęte prace i wyloguj się. Wszystkie niezapisane zmiany zostaną utracone. Zamknięcie zostało zainicjowane przez ZARZĄDZANIE NT\SYSTEM Czas do zamknięcia: 00:00:31
Wiadomość: System Windows musi być uruchomiony ponownie, ponieważ usługa Zdalne wywoływanie procedur (RPC) została nieoczekiwanie przerwana.



Chciałem zrobić jeszcze screenów otwartych procesów bo wydaje mi się że to może jakiś wirus i da się go rozpoznać ale niezdąrzyłem bo wyłączył mi się komp.
Do końca nie wiem czy to jest szkodliwe bo w sumie komp wyłącza się spokojnie czyli zamykają się wszystki aplikacje i dopiero jest zamykanie systemu, no ale jest to uciążliwe w pracy.
Mam tak już 3 raz w ciągu 3 dni ;-/
Skanowałem dziś komp nod32 no i nie znalazł on nić złego a bazę wirusów mam dzisiejszą.
Proszę o jakieś porady
Go to the top of the page
+Quote Post
Damiankossek
post 8.06.2012, 00:30:19
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 118
Pomógł: 8
Dołączył: 10.12.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


O ile dobrze pamietam kiedys wywolywal to wirus blaster albo sasser wink.gif Zapomnialem jak sie dokladnie nazywal. Wgraj aktualizacje systemu i powinno pomoc.
Go to the top of the page
+Quote Post
rzymek01
post 8.06.2012, 10:13:19
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 592
Pomógł: 62
Dołączył: 3.08.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


możesz anulować wyłączanie systemu: wejdź w uruchom (windows + R) i wpisz:
shutdown -a

powinno doraźnie pomóc, ale jak pisał poprzednik, jest to chyba wirus


--------------------
:]
Go to the top of the page
+Quote Post
karolo_k
post 10.06.2012, 10:11:52
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 84
Pomógł: 5
Dołączył: 12.01.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dorażnie pomaga ale jak próbuję zainstalować aktualizacje, o której mówimy to wyskakuje mi komunikat ze jest już zainstalowany service pack który zawiera już tą aktualizację. A mój antyvirus tego nie wykrywa... Spróbuję jeszcze odinstalować nod32 zainstalować kaspersky może on coś znajdzie ale jak macie jakieś pomysły to czekam na nie...
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 23:53