Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Poszukuję pracy jako Programista php, Laravel/Vuejs/Bootstrap/Materialize
Omenomn
post 12.04.2017, 18:30:22
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 77
Pomógł: 0
Dołączył: 4.02.2014

Ostrzeżenie: (20%)
X----


Witam, rozważam zmianę pracy na stanowisku programisty php. Posiadam ponad dwuipółletnie doświadczenie przy komercyjnych projektach.

Moje umiejętności:
Php
- Laravel 5+ (zaawansowana znajomość - tworzenie paczek, nadpisywanie kodu jądra frameworka pod własne potrzeby, znajomość dobrych praktyk - zdarzenia, obserwatory modeli, requesty walidacyjne, repozytoria, jednolita struktura kodu, artisan, zadania itp.)
- CodeIgniter (kilka projektów, porzucony na rzecz Laravela )
- composer
- rozszerzenia: ffmpeg, openssl, curl itd. w zależności od potrzeb.

Bazy danych
- Mysql, stopnień zaawansowany - zagnieżdżone wysoce rozbudowane zapytania korzystające z funkcji obliczających na bieżąco różnego typu dane, rekordy, kolumny, pozwalające zoptymalizować szybkość wykonywanego kodu.
- Elasticsearch - wdrożenie kilku wyszukiwarek.
- Mongodb - podstawy.

Frontend
- Bootstrap 3 - kilka dużych projektów,
- Materializecss - obecnie używany.
- Vuejs - również zaawansowana znajomość, korzystanie z szablonów, synchronizacja modeli, wiele rozwiązań różnego rodzaju, wdrożonych w projektach (multiformularze, uploadery plików, listy zawartości itp.)
- wiele paczek js: video.js, ckeditor, ace editor, fancybox, rozwiązania z materializecss, parallax itd.

Wersjonowanie kodu
- Git

Komunikacja
- Slack

IDE
- Sublime

Systemy operacyjne:
- Windows 7
- Ubuntu
- możliwość pracy również na Macu.

Serwery
- Xampp
- Nginx

Zarządzanie serwerem
- Putty

Interesuje mnie praca w okolicach Katowic lub zdalna.

Chciałbym pracować wykorzystując technologie Laravel, Vuejs, Bootsrap, Materialize oraz obiektowe bazy danych MongoDb i elasticsearch.
Chciałbym mieć również możliwość decydowania o technologiach w jakich pracuję i wpływ na rozwiązania np. interfejsy użytkownika lub bardziej wewnętrzne kwestie oprogramowania.
Nie przepadam za wordpress i nested set.
Fajnie byłoby pracować przy samodzielnych sporych projektach mających spełnić określone kryteria użytkowe.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego lub przez priv.
email: danielmajchrzak@onet.pl

Pozdrawiam.

Podbijam, dodam, że potrafię tworzyć projekty od A-Z, dlatego z miłą chęcią podejmę również współpracę z inwestorem szukającym pomysłu i realizacji na wysokim poziomie lub ze startupem.

Ten post edytował Omenomn 1.04.2017, 12:49:22
Go to the top of the page
+Quote Post
mrc
post 12.04.2017, 19:43:21
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 160
Pomógł: 27
Dołączył: 22.09.2008
Skąd: Tarnów

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dołącz do PHPers: Jobs na facebooku i wysyłaj cv do firm. Skoro jesteś tak dobry, jak to opisujesz, to na pewno Cię wezmą w ciemno wink.gif

PS. Sublime to nie IDE. Nie ma sensu mimo wszystko pisać, w jakim środowisku się pisze. Jak dostaniesz kompa służbowego, to może być potrzeba dostosowania się do oprogramowania, które na nim stoi.

PPS. Zarządzanie serwerem - ssh, a nie putty. Putty to jest klient ssh.

PPPS. Forma komunikacyjna również jest zależna od firmy, a nie od Ciebie.



--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 12.04.2017, 19:58:51
Post #3





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 446
Pomógł: 6292
Dołączył: 27.12.2004




Cytat
Skoro jesteś tak dobry, jak to opisujesz, to na pewno Cię wezmą w ciemno
Coz za zlosliwosci na wieczor wink.gif


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
Omenomn
post 14.04.2017, 09:08:42
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 77
Pomógł: 0
Dołączył: 4.02.2014

Ostrzeżenie: (20%)
X----


Cytat
Dołącz do PHPers: Jobs na facebooku i wysyłaj cv do firm. Skoro jesteś tak dobry, jak to opisujesz, to na pewno Cię wezmą w ciemno wink.gif

Nie używam facebooka

Cytat
PS. Sublime to nie IDE. Nie ma sensu mimo wszystko pisać, w jakim środowisku się pisze. Jak dostaniesz kompa służbowego, to może być potrzeba dostosowania się do oprogramowania, które na nim stoi.

To Twoja opinia.

Cytat
PPS. Zarządzanie serwerem - ssh, a nie putty. Putty to jest klient ssh.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale wymieniam ogólnie rzecz biorąc oprogramowanie z jakiego korzystam, dlatego napisałem Putty, a nie ssh.


Cytat
PPPS. Forma komunikacyjna również jest zależna od firmy, a nie od Ciebie.

No i?

Ogólnie większość postu według mnie nic nie wnosi i mogłeś sobie darować mrc. Może poza informacją o PHPers.
Jeśli zazdrościsz umiejętności, to czepianiem się, ich nie uzyskasz biggrin.gif

Ten post edytował Omenomn 14.04.2017, 09:17:09
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 14.04.2017, 09:25:54
Post #5





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 446
Pomógł: 6292
Dołączył: 27.12.2004




@Omenomn generalnie po wszystkich twoich postach wynika (nie mowie tylko o tym temacie) ze jestes wrogo nastawiany do ludzi, a juz szczegolnie gdy ktos cos ci wytknie to juz od razu pokazujesz kly. Ciezko mi sobie ciebie wyobrazic pracujacego w grupie ludzi, a juz szczegolnie z wiekszym doswiadczeniem od ciebie (czyli z praktycznie kazdym wink.gif ).
Ten temat pokazuje ze jestes nastawiony bardziej na prace solo.
Dodatkowo masz o sobie strasznie duze mniemanie i na temat swojej wiedzy, chocby te zaawansowane mysql i wydajne rozwiazania, co wiekszosc z tego forum doskonale wie, ze mijasz sie baaaaardzo z prawda. Najlepszym na to dowodem jest twoje "super hiper" drzewiaste rozwiazanie, ktore prezentowales w innym temacie a ktore jest tylko super i hiper gdy dziala na paru rekordach. Przy wiekszej liczbie zajedzie poprostu baze.

W innym temacie skarzyles sie, ze nie mozesz znalezc pracy i ze odpadasz na prostych testach a przeciez ty "wszystko" umiesz. Przez tyle czasu co tu jestes na forum w ogole nie spuszczasz z tonu mimo, ze nie masz praktycznie zadnych powodow by tak robic. NIe wiem, nie rozumiem tego. Sadzilem, ze jednak przez ten czas cos do ciebie dotarlo ale nie.


Cytat
Jeśli zazdrościsz umiejętności, to czepianiem się, ich nie uzyskasz
No, i to wlasnie twoje zdanie jest poprostu podsumowaniem tego co napisalem smile.gif


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
mrc
post 14.04.2017, 09:29:10
Post #6





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 160
Pomógł: 27
Dołączył: 22.09.2008
Skąd: Tarnów

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Zauważ tylko, że ciągle wrzucasz ogłoszenia, że szukasz pracy. Jakiś powód tego jest, a w mojej opinii - piszesz ogłoszenie w nieodpowiedni sposób, co Ci przedstawiłem w poprzednim poście. Znam się trochę na procesie rekrutingu i wiem, jakie informacje są cenne dla pracodawców.

Gdybyś dołączył do PHPers: Jobs, to widziałbyś jakie ogłoszenia tam lądują, co jest ważne do przedstawienia a co nie. Dla pracodawcy nie będzie ważne, w jakim notatniku piszesz. Nie jest dla niego ważne, że korzystasz z Putty. On da Ci dostępy do serwera, repo, kod i będzie oczekiwał, że wiesz co z tym zrobić. I że będziesz potrafił robić taski/zadania/funkcjonalności zgodnie z jego celami biznesowymi. Tak samo z systemem operacyjnym - jako programista powinieneś potrafić pracować na dowolnym systemie operacyjnym w stopniu przynajmniej podstawowym. W czasach ubuntu, nawet praca na linuksie jest bajecznie prosta.

Wszystko to co piszę to są rady, a nie złośliwości (no, może poza jednym). Umiejętności nie mogę Ci zazdrościć, bo ich nie znam. Poza tym, w sumie dobrze czuję się ze swoimi skillami, więc nie mam powodu do zazdrości wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Omenomn
post 14.04.2017, 09:39:56
Post #7





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 77
Pomógł: 0
Dołączył: 4.02.2014

Ostrzeżenie: (20%)
X----


Cytat
Zauważ tylko, że ciągle wrzucasz ogłoszenia, że szukasz pracy. Jakiś powód tego jest, a w mojej opinii - piszesz ogłoszenie w nieodpowiedni sposób, co Ci przedstawiłem w poprzednim poście. Znam się trochę na procesie rekrutingu i wiem, jakie informacje są cenne dla pracodawców.


Mrc jak będę szukał porad odnośnie pisania ogłoszeń to znajdę odpowiednią kategorię i tam umieszczę wątek.

  1. return DB::table('questions')
  2. ->join('question_types', 'question_types.id', '=', 'questions.type')
  3. ->select(
  4. 'questions.*',
  5. 'question_types.slug as type_question',
  6. DB::raw("IF(question_types.slug = 'open', IF((select count(uoa.id) from user_open_answers as uoa where uoa.question_id = questions.id and uoa.user_id = " . $userId . " and uoa.correct = 1 and uoa.checked = 1) = 1, 1, IF((select count(uoa.id) from user_open_answers as uoa where uoa.question_id = questions.id and uoa.user_id = " . $userId . " and uoa.correct = 0 and uoa.checked = 1) = 1, 0, NULL)), IF((select count(answers.id) from answers left join user_answer ua ON ua.answer_id = answers.id where answers.question_id = questions.id and ua.user_id = " . $userId . " and answers.correct = 1) = (select count(answers.id) from answers where answers.question_id = questions.id and answers.correct = 1) and (select count(answers.id) from answers left join user_answer ua ON ua.answer_id = answers.id where answers.question_id = questions.id and ua.user_id = " . $userId . " and answers.correct = 0) = 0 and (select count(answers.id) from answers left join user_answer ua ON ua.answer_id = answers.id where answers.question_id = questions.id and ua.user_id = " . $userId . " and answers.correct = 1) <> 0 and (select count(answers.id) from answers where answers.question_id = questions.id and answers.correct = 1) <> 0, 1, 0)) as correct")
  7. )->where('questions.test_id', $testId)->get();

Jeżeli to nie jest rozbudowane i i zaawansowane zapytanie mysql to ciekawi mnie co nim według Was jest?

albo to:
  1. leftJoin('pages as pgs', 'pgs.id', '=', 'menu_items.page_id')
  2. ->leftJoin('articles as arts', 'arts.id', '=', 'menu_items.article_id')
  3. ->leftJoin('links', 'links.id', '=', 'menu_items.link_id')
  4. ->leftJoin('menus as mns', 'mns.id', '=', 'menu_items.menu_id')
  5. ->select(
  6. DB::raw("(IF(menu_items.page_id IS NOT NULL, 'page', IF(menu_items.article_id IS NOT NULL, 'article', 'link'))) as type"),
  7. DB::raw("(IF(menu_items.page_id IS NOT NULL, pgs.title, IF(menu_items.article_id IS NOT NULL, arts.title, links.title))) as name"),
  8. DB::raw("(IF(menu_items.page_id IS NOT NULL, pgs.slug, IF(menu_items.article_id IS NOT NULL, arts.slug, IF(links.external_url IS NOT NULL, links.external_url, links.internal_url)))) as slug"),
  9. 'menu_items.id as id',
  10. 'menu_items.menu_id as menu_id',
  11. 'menu_items.the_order as the_order',
  12. 'menu_items.parent_id as parent_id',
  13. DB::raw('(select check_depth(menu_items.parent_id)) as item_depth'),
  14. DB::raw('(IF(menu_items.parent_id IS NULL,(SELECT char_length(MAX(mnitms.the_order)) FROM menu_items as mnitms where mnitms.parent_id is null ), (SELECT char_length(MAX(mnitms.the_order)) FROM menu_items as mnitms where mnitms.parent_id = menu_items.parent_id ))) as the_order_length'),
  15. DB::raw('(IF(menu_items.parent_id IS NULL,(SELECT char_length(MAX(mnitms.id)) FROM menu_items as mnitms where mnitms.parent_id is null ), (SELECT char_length(MAX(mnitms.id)) FROM menu_items as mnitms where mnitms.parent_id = menu_items.parent_id ))) as id_length'),
  16. DB::raw('(select check_order(menu_items.parent_id, CONCAT(lpad(menu_items.the_order, the_order_length, 0), \'-\',lpad(menu_items.id, id_length, 0)))) AS sort')
  17. )
  18. ->where('menu_items.menu_id', $id)
  19. ->orderBy('sort', 'asc');

Oskarżanie mnie o to, że mijam się z prawdą to gigantyczne oszczerstwo.
Każdy kto się przedstawia stara się pokazać swoje mocne strony, a Wasze posty starające się umniejszyć moją wartość nie wiem co mają na celu, ale zdecydowanie nie pomagają.
Dzięki za wsparcie.

Ten post edytował Spawnm 14.04.2017, 10:08:37
Powód edycji: [Spawnm]: bbcode :-)
Go to the top of the page
+Quote Post
viking
post 14.04.2017, 10:02:55
Post #8





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 6 365
Pomógł: 1114
Dołączył: 30.08.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Idz do korporacji jako programista bd np oracle to wtedy zobaczysz co znaczą rozbudowane zapytania. Jakieś procedury majace po kilka mb kodu. To co przedstawiles jest niczym tak naprawdę.


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Omenomn
post 14.04.2017, 10:07:10
Post #9





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 77
Pomógł: 0
Dołączył: 4.02.2014

Ostrzeżenie: (20%)
X----


Pracuję na mysql, elasticsearch i mongodb (podstawy), nie szukam pracy na oracle i robię aplikacje www, a nie jakieś wielkie systemy bazodanowe.

Wrzuciłem ten kod dlatego, że uważam, że są to rozbudowane, zoptymalizowane zapytania, które realnie są wykorzystywane, odnośnie oszczerstwa nospora, że mijam się z prawdą.

Ten post edytował Omenomn 14.04.2017, 10:15:50
Go to the top of the page
+Quote Post
ohm
post 14.04.2017, 10:21:30
Post #10





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 618
Pomógł: 143
Dołączył: 22.12.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


To że dodasz kilka ifów do zapytania to naprawdę nie powoduje że zapytanie się staje super zaawansowane. Kolejna sprawa, zwykłe pytanie, ile rekorów mają Twoje bazy? No i czy masz jakiegoś githuba na którym udostępniasz jakiś kod do wglądu?
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkAbso
post 14.04.2017, 10:26:01
Post #11





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 60
Pomógł: 10
Dołączył: 17.11.2011

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dodam od siebie, że zapytanie jak to zapytanie. Jak już ktoś napisał popracuj jako programista baz danych w jakieś korpo (i nie ważne jaki silnik) to wtedy zobaczysz zaawansowane zapytania. Trochę pokory. A po za tym zastanawiam się czy ten temat to nie jest jakieś "trolowanie" nas. smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
pyro
post 14.04.2017, 10:29:26
Post #12





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2 148
Pomógł: 230
Dołączył: 26.03.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


@Omenomn, bez złośliwości, ale żeby sprowadzić na ziemię - zapytania, które zaprezentowałeś nie są w żaden sposób skomplikowane, a wręcz są bardzo prościutkie. Co więcej myki, które stosujesz w tych zapytaniach świadczą o dwóch istotnych wadach:
1.) Sam projekt bazy danych jest bardzo kiepski, jeżeli musisz stosować takie myki
2.) Nie miałeś doświadczenia z większymi bazami danych, bo z takimi rozwiązaniami zajechałbyś je baaaaardzo szybciutko


--------------------
ET LINGUA EIUS LOQUETUR IUDICIUM
Go to the top of the page
+Quote Post
Damonsson
post 14.04.2017, 10:31:17
Post #13





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2 355
Pomógł: 533
Dołączył: 15.01.2010
Skąd: Bydgoszcz

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Problemem nie jest brak wiedzy, problemem jesteś Ty smile.gif Nikt nie chce pracować z taką osobą jaką pokazujesz że jesteś, pisząc takie posty na forum.

Jeżeli programista musi pisać ogłoszenie że szuka pracy, zamiast przebierać w 20 ofertach, to już coś nie gra. Weź to na klatę, spokorniej, a praca się znajdzie. 10% osób chce się dowartościować i Ci pojechać (jasne, to internet), ale 90% dobrze Ci radzi.

Co do używanych narzędzi, jak ktoś wpisze PHPStorm i umie wykorzystać jego większość zalet to jest jakiś tam plus w CV, więc nie do końca takie bezsensu. Na dodatek będziesz np. zmuszony używać PHPStorm, bo kolega który jest seniorem nie ma zamiaru uczyć się jakiegoś śmiesznego Sublime, żeby spojrzeć w Twój kod i Ci pomóc albo coś wyjaśnić.
Go to the top of the page
+Quote Post
Spawnm
post 14.04.2017, 10:33:49
Post #14





Grupa: Moderatorzy
Postów: 4 069
Pomógł: 497
Dołączył: 11.05.2007
Skąd: Warszawa




Cytat
nie szukam pracy na oracle i robię aplikacje www, a nie jakieś wielkie systemy bazodanowe.

Skoro nie wielkie systemy bazodanowe to wymien jakie typy aplikacji www robisz wink.gif
Rozumiem że crm/erp odpadają bo to w wiekszosci wielkie systemy bazodanowe? Cmsy/startupy z bigdata też odpadaja. Czyli zostaja zwykle stronki www.
W takim wypadku jestes targetem tylko dla lokalnych agencji interaktywnych gdzie select z selectami to wiedza zbedna, vue tez, zamiast nginx napisz linux/lamp.

Cytat
Mrc jak będę szukał porad odnośnie pisania ogłoszeń to znajdę odpowiednią kategorię i tam umieszczę wątek.

Nie chcial bym pracowac z takim napinaczem jak Ty.
Powód edycji: [Spawnm]:
Go to the top of the page
+Quote Post
Omenomn
post 14.04.2017, 10:36:37
Post #15





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 77
Pomógł: 0
Dołączył: 4.02.2014

Ostrzeżenie: (20%)
X----


Naprawdę nie proszę o rady.
Pozdrawiam

Ten post edytował Omenomn 14.04.2017, 10:54:46
Go to the top of the page
+Quote Post
markuz
post 14.04.2017, 10:39:26
Post #16





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 240
Pomógł: 278
Dołączył: 11.03.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Większość z nas przechodziła przez okres w którym wydawało się, że wiemy już dużo. To normalne w programowaniu. Poniżej mały wykres:



Myślę, że autor tematu jest właśnie w okresie dużej pewności siebie na "poczatku" drogi. Potem przyjdzie długa niepewność w której aktualnie jestem np. ja.

Omenomn na pewno znajdziesz pracę, wysyłaj CV, chodź na rozmowy. Jak Cię nie będą chcieli to zmniejsz nieco wymagania finansowe w następnej firmie. Nic tak nie rozwija jak codzienna i systematyczna praca.


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Pyton_000
post 14.04.2017, 11:01:49
Post #17





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 8 068
Pomógł: 1414
Dołączył: 26.10.2005

Ostrzeżenie: (0%)
-----


@Omenomn pisanie "Wyjazd z mojego ogłoszenia".... Wiesz co? Zachowujesz się jak mój 6-cio letni syn. Strzel focha i nie wracaj na to forum skoro uważasz się za kogoś lepszego. Pyskacz z Ciebie i w dodatku nie potrafisz normalnie przyjąć krytyki którą ktoś oferuje żeby Ci pokazać że coś jednak robisz nie tak.

PS. Chciłbym to zobaczyć "nadpisywanie kodu jądra frameworka pod własne potrzeby". Podeślij jakiś kawałek kodu ...

Ten post edytował Pyton_000 14.04.2017, 11:02:33
Go to the top of the page
+Quote Post
Omenomn
post 14.04.2017, 11:14:05
Post #18





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 77
Pomógł: 0
Dołączył: 4.02.2014

Ostrzeżenie: (20%)
X----


Post jest kierowany do osób, którzy są zainteresowani potencjalnie podjęciem ze mną współpracy i tym osobom mogę udostępnić przykłady własnego kodu, ukazujące rozwiązania, o których wspomniałem w poście.

Więc niestety Python_000, Twoja ciekawość nie zostanie zaspokojona.
Zachęcam do zaprzestania tej niepoważnej dyskusji.
Go to the top of the page
+Quote Post
Boshi
post 14.04.2017, 12:00:25
Post #19





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 342
Pomógł: 15
Dołączył: 30.08.2011

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Żenada temat... no i te zapytania w rawie hehe smile.gif
nawet nie chcę wiedzieć jak Ty kod piszesz produkcyjny.
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 14.04.2017, 17:02:14
Post #20





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 446
Pomógł: 6292
Dołączył: 27.12.2004




Cytat
odnośnie oszczerstwa nospora, że mijam się z prawdą.
Wyraznie napisalem, na jakiej podstawie oceniam twoja wiedze z mysql. Ba, nawet uargumentowalem. Ja wiem, ze dla ciebie to oszczzerstwo bo wg ciebie kod o ktorym wspominam jest arcydzielem podczas gdy to jest skrypt, ktory zamula baze. Ale do ciebie to nie dociera bo do ciebie nic nie dociera.

Zas zapytania ktore tutaj pokazales teraz to sa proste zapytania. Jak juz wspomniano: dodanie IFow do zapytan nie swiadczy o tym, ze piszesz zaawansowane zapytania :/

Generalnie ja nie mialem zamiaru nic pisac w twoim temacie. Gdy pierwszy raz go zobaczylem i przejrzalem jak ladnie ubarwiasz swoje umiejetnosci to po zastanowieniu machnalem na to reka. Ale jak dzisiaj odwaliles pyskowe osobie, ktora chciala ci poprostu dobrze doradzic to nie wytrzymalem i postanowilem doprecyzowac twoje ogloszenia do rzeczywistych faktow smile.gif


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 19.04.2024 - 06:06