Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [PHP] Książka, poziom średniozaawansowany.
tommee
post 30.06.2013, 14:59:18
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 3
Pomógł: 0
Dołączył: 29.06.2013

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cześć,
w PHP programuje od jakiegoś czasu, ale większości nauczyłem się z darmowych kursów, videoartów etc. stąd też moja wiedza nie jest zbyt usystematyzowana.
Chciałbym poznać PHP w stopniu pozwalającym mi podjęcie pracy w jakiejś agencji interaktywnej a także tworzenie prostych serwisów oraz edycje CMS'ów, np. Wordpress. Chciałbym się "w miarę" w nim orientować. Następnie przewiduje przerzucenie się na Railsy bądź Django.

Jestem w trakcie przerabiania tutoriala tworzenia frameworka i jak czegoś nie rozumiem to korzystam z dokumentacji. Później chce stworzyć kilka serwisów i nauczyć się może Zenda, bądź Symfony.

Przejdźmy jednak do sedna sprawy. Wolę się uczyć przez praktykę, analizowanie kodu itp. niż wkuwanie teorii, jednak wydaje mi się, że jakieś podstawy warto znać. Zastanawiam się więc nad kupnem książki. Mam trzy opcje.
1) Ogarniam podstawy, bo o części z tego spisu treści nie mam pojęcia, gdyż nigdy tego nie potrzebowałem.
Klik

2) Podstawy ogarniam z neta, a kupuje książkę bardziej dla średniozaawansowanych.
a) Klik1
cool.gif Klik2

3) Wszystko ogarniam przez praktykę, z dokumentacji i ogólnie Internetu.

Mam nadzieję, że zrozumieliście coś z tego dość chaotycznego posta i mi jakoś doradzicie.

PS. A może taki kurs z eduweba? Klik

Ten post edytował tommee 30.06.2013, 15:06:52
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 25.04.2024 - 05:07