Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Szukam pracy jako React/Shopify/Front End Developer, Koszt pracodawcy to nawet 2000zł/miesiąc
Artu123
post 2.01.2021, 10:39:27
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 211
Pomógł: 0
Dołączył: 8.12.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


ześć,
szukam pracy jako Front End Developer/React Developer/Shopify Developer. Jestem osobą z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze specjalnym schorzeniem. W tej chwili prowadzę własną działalność gospodarczą i pracuję jako Senior Shopify Developer. Chciałbym zamknąć firmę, pozbyć się obowiązków związanych z prowadzeniem firmy i spokojnie pracować w firmie, w której nie wymagaliby ode mnie cudów. Jestem osobą bardzo ambitną, która dużo od siebie wymaga i zawsze wykonuje pracę perfekcyjnie.

Przykładowe korzyści dla pracodawcy:
Kwota netto 3550zł
Łączny koszt pracodawcy 6030zł
Dofinansowanie - umiarkowany stopień niepełnosprawności ze schorzeniem specjalnym 2100,00 zł

Czyli łączny koszt pracodawcy to mniej niż 4000zł

Do tego:
Zwrot kosztów wyposażenia stanowiska pracy
Ulgi we wpłatach na PFRON - korzyść w okolicach 2000zł - czyli łączny koszt pracodawcy to mniej niż 2000zł
Inne korzyści

Dlaczego decyduje się na takie coś?
Mam dochód pasywny, więc te 3500zł w zupełności mi wystarczy, a poza tym chciałbym pracować trochę mniej, a w wolnym czasie się rozwijać (studia, siłownia itd..) i skupić się na zdrowiu. Mieszkając na wsi i pracując zdalnie tak naprawdę nie mam co zrobić z wolnym czasem. Wszędzie daleko, koledzy w miastach pracują itd..

Przykładowe projekty:
www.dayup.eu
www.rahimblak.com
https://themeforest.net/item/fastor-multipu...-theme/13611044

Pozdrawiam

Kontakt:
artur.sulkowski.1405@gmail.com
+48 504 003 722

Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 29.03.2024 - 11:45