Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [Wordpress] 3 różne domeny, 1 domena-aggregator, 1 panel, Posty agregowane z 3 stron, pokazywane na czwartej
adbacz
post 8.03.2017, 00:21:39
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 532
Pomógł: 24
Dołączył: 15.04.2011
Skąd: Kalisz

Ostrzeżenie: (0%)
-----


A więc tak. Mamy 4 strony: A, B, C, Z. Na stronach A, B, C będą publikowane posty i pokazywane na ich stronach głównych. A strona Z będzie ich agregatorem - to znaczy, że na tej stronie będą pokazywane posty z tych pozostałych trzech stron. Posty te muszą być pokazywane w jednym ciągu, tak, jakby były częścią jednego systemu, a tylko rozgraniczone na tamte trzy pozostałe strony. Oczywiście strona Z będzie miała kilka swoich postów, które muszą być wrzucone we flow tych postów z pozostałych stron.

Wiem, że jest coś takiego jak Wordpress Multisite, ale to nie daje mi możliwości stworzenia takiego podziału jaki opisałem.
Jest opcja, by zainstalować 4 różne systemy, ale współdzielić tabele postów pomiędzy te systemy - jednak wiąże się to z duża ilością zmian w kodzie, którą chciałbym uniknąć.

Czy ktoś z Was się spotkał z podobnym problemem? Albo chociaż widział w internetach jakąś wzmiankę o tym i mógłby podać linka?

Stawiam piwo za pomoc w rozwiązaniu problemu thumbsupsmileyanim.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 11:32