Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Problem po przeniesieniu sklepu PrestaShop 1.7.3.1
duszek
post 29.11.2018, 14:47:53
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 61
Pomógł: 0
Dołączył: 22.02.2018

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,

Mam dość konkretny problem z sklepem po przeniesieniu na nowy serwer (domena bez zmian). Zmiany w plikach konfiguracyjnych oraz bazie danych zostały zmodyfikowane, jednak dostaję widok w trybie debugowania jak poniżej. Przy wyłączeniu modułu video w nawiązaniu do pierwszego błędu dostaję błąd 500 i nie wiem w czym jest problem.

Mało tego w plikach logów pojawiają się ścieżki z starego serwera oraz też te z nowego...

Jak ktoś coś to proszę o podpowiedzi bo nie wiem gdzie czego szukać.




Logi po wyłączeniu modułu productvideo wskazanego w pierwszym błędzie wyżej (gdy moduł jest wyłączony strona powyżej się nie wyświetla dostaję po prostu błąd 500)
  1. Wrning
  2. AH01071: Got error 'PHP message: PHP Warning: Uncaught Symfony\\Component\\Debug\\Exception\\ContextErrorException: Warning: require_once(): open_basedir restriction in effect. File(/home/yyyyyyyyy/ftp/xxxxxxxx/config//config.inc.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/vhosts/sub000001/:/tmp/) in /var/www/vhosts/sub000001/subdomains/beta.domena.pl/modules/dhlassistant/Wrappers/SourceWrapper.php:27\nStack trace:\n#0 /var/www/vhosts/sub000001/subdomains/beta.domena.pl/modules/cappasity3d/vendor/sentry/sentry/lib/Raven/Breadcrumbs/ErrorHandler.php(34): Symfony\\Component\\Debug\\ErrorHandler->handleError(2, 'require_once():...', '/var/www/vhosts...', 27, Array)\n#1 /var/www/vhosts/sub000001/subdomains/beta.domena.pl/modules/dhlassistant/Wrappers/SourceWrapper.php(27): Raven_Breadcrumbs_ErrorHandler->handleError(2, 'require_once():...', '/var/www/vhosts...', 27, Array)\n#2 /var/www/vhosts/sub000001/subdomains/beta.domena.pl/modules/dh...\nPHP message: PHP Fatal error: DhlAssistant\\Wrappers\\SourceWrapper::__AutoloadInit(): Failed opening required '/home/vertesdesign/ftp/enigma2/config//config.inc.php' (include_path='/var/www/vhosts/sub000001/subdomains/beta.domena.pl/tools/htmlpurifier/standalone:/var/www/vhosts/sub000001/subdomains/beta.domena.pl/vendor/pear/pear_exception:/var/www/vhosts/sub000001/subdomains/beta.domena.pl/vendor/pear/console_getopt:/var/www/vhosts/sub000001/subdomains/beta.domena.pl/vendor/pear/pear-core-minimal/src:/var/www/vhosts/sub000001/subdomains/beta.domena.pl/vendor/pear/archive_tar:.:/opt/plesk/php/7.0/share/pear') in /var/www/vhosts/sub000001/subdomains/beta.domena.pl/modules/dhlassistant/Wrappers/SourceWrapper.php on line 27\n'


na początku w ciągu: require_once(): open_basedir restriction in effect. File(/home/yyyyyyyyy/ftp/xxxxxxxx/config//config.inc.php) powinna być inna ścieżka i gdzie to jest narzucane?

Z góry dzięki za wskazówki

Ten post edytował duszek 29.11.2018, 14:48:32
Go to the top of the page
+Quote Post
Lord
post 29.11.2018, 16:12:54
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 239
Pomógł: 32
Dołączył: 10.03.2004

Ostrzeżenie: (10%)
X----


cache
wersja php

wydawało się, że miałem podobny problem miałem i zmiana wersji php w dół pomogło...
Go to the top of the page
+Quote Post
duszek
post 29.11.2018, 18:06:40
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 61
Pomógł: 0
Dołączył: 22.02.2018

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Problem był dość dziwny i banalny, musiałem odinstalować i zainstalować na nowo moduł "Asystent DHL", on był winowajcą chodź ani logi ani nic na to nie wskazywało, zorientowałem się gdy przechodziłem do etapu konfiguracji i nic się tam nie ukazało
Można zamknąć
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 20.04.2024 - 00:27