Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

3 Stron V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Angielski wpis
batman
post 10.08.2009, 07:34:55
Post #21





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




~wookieb
A wiesz, że na Planecie jest wpis o pgAdmin i PostgreSQL? I wiesz co? Zawierają one kilka zdań i link do dużego opisu w języku... angielskim.
Tematyka nie taka (przecież to nie PHP) oraz linkują do angielskich stron. Na stos z tymi wpisami.

Daj sobie na luz. Ile wpisów na Planecie jest w języku angielskim? Znikomy odsetek. Walczysz z wiatrakami i nie wprowadzasz nic innego jak szum informacyjny. Piszesz tylko po to, by coś napisać i pomarudzić. Zacznij robić coś konstruktywnego, zamiast na wszystko narzekać.

W stosunku do innych języków też masz takie kompleksy?


--------------------
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Go to the top of the page
+Quote Post
wookieb
post 10.08.2009, 08:37:29
Post #22





Grupa: Moderatorzy
Postów: 8 989
Pomógł: 1550
Dołączył: 8.08.2008
Skąd: Słupsk/Gdańsk




Cytat(batman @ 10.08.2009, 08:34:55 ) *
Daj sobie na luz. Ile wpisów na Planecie jest w języku angielskim? Znikomy odsetek. Walczysz z wiatrakami i nie wprowadzasz nic innego jak szum informacyjny.

Walczę by więcej takich wiatraków nie było.

Ty odbierasz to jako marudzenie. Zwracam uwagę na rzecz niepożądaną, która irytuje nie tylko mnie (jak widać).

Ten post edytował wookieb 10.08.2009, 08:41:46


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
batman
post 10.08.2009, 08:57:22
Post #23





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




Cytat
Walczę by więcej takich wiatraków nie było.
Odsyłam do lektury.

Cytat
Ty odbierasz to jako marudzenie. Zwracam uwagę na rzecz niepożądaną, która irytuje nie tylko mnie (jak widać).
A jak sądzisz. Ile osób irytuje twoje marudzenie? Zdecydowanie więcej niż cel Twoich krucjat. Równie dobrze możesz walczyć z urzędem miasta, że trawnik jest zbyt zielony, a drzewa krzywo rosną. Zajmij się czymś co rzeczywiście będzie przydatne dla innych.


--------------------
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Go to the top of the page
+Quote Post
wookieb
post 10.08.2009, 09:11:21
Post #24





Grupa: Moderatorzy
Postów: 8 989
Pomógł: 1550
Dołączył: 8.08.2008
Skąd: Słupsk/Gdańsk




Wiesz gdybym rzeczywiście NIC nie robił na tym forum to nie mógłbym nic mówić, ale jak widzisz do najmniej aktywnych użytkowników nie należę, więc robię rzeczy przydatne.


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
tiraeth
post 10.08.2009, 09:13:23
Post #25





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 1 789
Pomógł: 41
Dołączył: 30.10.2003
Skąd: Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Walczę by więcej takich wiatraków nie było.
@wookieweb: Masz jakieś kompleksy na tym punkcie?

Artykułów w j. angielskim na polskiej planecie pojawia się zbyt mało, aby robić jakikolwiek szum. Ponadto, są pisane przez polskiego czytelnika/bloggera, zatem nie można mówić o obcojęzycznym serwisie dodanym do planety. Zasady planety (w zakładce "O planecie") nie precyzują języka wpisów - chcesz, to forsuj takie zmiany.

Osobiście nie mam nic do angielskich artykułów, jeśli tylko są na odpowiednim poziomie (nie tylko merytorycznym, ale i językowym). Niestety, o ile merytorycznie wpisy Adryjanka są dostatecznie dobre, o tyle językowo widać tam sporo rażących błędów.

A to, że co jakiś czas (i tak na prawdę rzadko) zdarzy się, że ktoś napisze po angielsku - cóż, jego wola.

Cytat
Wiesz gdybym rzeczywiście NIC nie robił na tym forum to nie mógłbym nic mówić, ale jak widzisz do najmniej aktywnych użytkowników nie należę, więc robię rzeczy przydatne.

Z historii ostrzeżeń:
09.10.08 - obrażanie użytkowników
15.10.08 - obrażanie użytkowników
15.10.08 - obrażanie użytkowników (znowu)
15.07.09 - niski poziom dyskusji
Go to the top of the page
+Quote Post
batman
post 10.08.2009, 09:24:07
Post #26





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




Cytat(wookieb @ 10.08.2009, 10:11:21 ) *
Wiesz gdybym rzeczywiście NIC nie robił na tym forum to nie mógłbym nic mówić, ale jak widzisz do najmniej aktywnych użytkowników nie należę, więc robię rzeczy przydatne.
Dlaczego dzwon głośny? Bo pusty.

Na tym kończę tą dyskusję, ponieważ do niczego ona nie doprowadzi. Mam tylko jedną prośbę. Przestań na siłę uzdrawiać świat, ponieważ świat nie zawsze wymaga uzdrowienia.


--------------------
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Go to the top of the page
+Quote Post
mike
post 10.08.2009, 09:26:32
Post #27





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 7 494
Pomógł: 302
Dołączył: 31.03.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


~tiraeth, ~batman coście się tak go czepili? Nie tylko ~wookieweb wyraził opinię, że wpisy po angielsku nie powinny się pojawiać.
Go to the top of the page
+Quote Post
wookieb
post 10.08.2009, 09:36:14
Post #28





Grupa: Moderatorzy
Postów: 8 989
Pomógł: 1550
Dołączył: 8.08.2008
Skąd: Słupsk/Gdańsk




Cytat(tiraeth @ 10.08.2009, 10:13:23 ) *
Walczę by więcej takich wiatraków nie było.
@wookieweb: Masz jakieś kompleksy na tym punkcie?

Nawet nicku nie umiesz skopiować poprawnie. A ty masz kompleks nieumiejętności czytania?

Nie mam kompleksów, lecz chęć trzymania porządku w takich sprawach.

Cytat(tiraeth @ 10.08.2009, 10:13:23 ) *
Z historii ostrzeżeń:
09.10.08 - obrażanie użytkowników
15.10.08 - obrażanie użytkowników
15.10.08 - obrażanie użytkowników (znowu)
15.07.09 - niski poziom dyskusji

A co wspólnego mają moje ostrzeżenia do możliwości zwrócenia uwagi na sytuację? Taki mądry bo twoich ostrzeżeń nie mogę zobaczyć? Chcesz ocenić mój poziom "pracowitości" na tym forum?
Zniżę się do twojego poziomu i zwracam uwagę na liczby POD naszymi avatarkami w tym temacie.

Zresztą jak niżej mike napisał. Coście się uczepili?

Ten post edytował wookieb 10.08.2009, 09:45:41


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
batman
post 10.08.2009, 09:42:20
Post #29





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




~mike
Przeczytaj wszystkie posty ~wookieb i od razu zrozumiesz dlaczego. Nie mam nic przeciwko takim sugestion, które rzeczywiście zwracają uwagę na dane zagadnienie/temat/problem. Im dalej w las, tym więcej rumunek winksmiley.jpg Zaczyna się wojna o nic i udowadnianie, że ta uwaga jest najważniejsza i najpilniejsza ze wszystkich, a wszyscy, którzy mają inne zdanie są "gópi". Poza tym należy spojrzeć na tą uwagę przez pryzmat innych wielkich problemów zgłaszanych przez ~wookieb, które toczą to forum. Jeszcze trochę i okaże się, że wszyscy jesteśmy żydami, masonami i cyklistami.

Zgodzę się, że Planeta powinna zawierać polskie wpisy, jednak nie powinno zamykać się drzwi dla angielskojęzycznych wpisów. Jeśli jakiś wpis jest wartościowy i rzeczywiście może komuś ułatwić pracę, to dlaczego mamy to trzymać w ukryciu?
Powód edycji: literówka w nick-u


--------------------
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Go to the top of the page
+Quote Post
tiraeth
post 10.08.2009, 09:45:55
Post #30





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 1 789
Pomógł: 41
Dołączył: 30.10.2003
Skąd: Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


~wookieb: Zatem itsme też ma ten kompleks, bo popełnił ten sam błąd co ja?

A co wspólnego mają moje ostrzeżenia do możliwości zwrócenia uwagi na sytuację?
To był tylko lekki komentarz do robienia rzeczy przydatnych z uzasadnieniem tego ilością postów na forum.

Taki mądry bo twoich ostrzeżeń nie mogę zobaczyć?
To już nie moja wina, że nie widzisz, ale proszę:
Gdzieś w 2004 roku dostałem ostrzeżenie za "niski poziom dyskusji i obrażanie", które po chwili zostało nadpisane zdjęciem ostrzeżenia za znajomość regulaminu i próbę ogarnięcia sytuacji. Po tej sytuacji zostałem jednak moderatorem i nie dostałem ani jednego ostrzeżenia, z tego co pamiętam.

Chcesz ocenić mój poziom "pracowitości" na tym forum? Zniżę się do twojego poziomu i zwracam uwagę na liczby POD naszymi avatarkami w tym temacie.
Jeśli za takie posty dostajesz pomógł, to nie dziwię się, że masz ich ponad 600. Ponadto, liczba "pomógł" nie określa "pracowitości", jak to nazwałeś, na forum. Widzę, że tutaj też pasuje stwierdzenie - im większa liczba, tym dłuższy ptaszek?

~mike, bo jest różnica pomiędzy wyrażaniem opinii a "walką" (jak to wookieb określił) o to, żeby je (w sensie wpisy) stąd, gładko mówiąc, wypierdzielić. Nie tylko ja uważam, że takie wpisy mogą zostać, bo w niczym nie przeszkadzają i jest ich znikoma (w porównaniu do całości planety) ilość.
Powód edycji: Ajć.
Go to the top of the page
+Quote Post
Zyx
post 10.08.2009, 09:59:43
Post #31





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 952
Pomógł: 154
Dołączył: 20.01.2007
Skąd: /dev/oracle

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Batman, dlaczego usunąłeś post wookieweba? Żenada, przyszli moderatorzy i natychmiast zaczęła się rozróba.


--------------------
Specjalista ds. głupich i beznadziejnych, Zyx
Nowości wydawnicze: Open Power Collector 3.0.1.0 | Open Power Autoloader 3.0.3.0
Go to the top of the page
+Quote Post
batman
post 10.08.2009, 10:10:02
Post #32





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




Cytat(Zyx @ 10.08.2009, 10:59:43 ) *
Batman, dlaczego usunąłeś post wookieweba? Żenada, przyszli moderatorzy i natychmiast zaczęła się rozróba.

1. Jaki post?
2. Nic nie usuwałem.
3. Kolejny krzykacz wkracza do akcji...


--------------------
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Go to the top of the page
+Quote Post
mike
post 10.08.2009, 10:16:20
Post #33





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 7 494
Pomógł: 302
Dołączył: 31.03.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(batman @ 10.08.2009, 11:10:02 ) *
3. Kolejny krzykacz wkracza do akcji...
1. Policzyłeś też siebie? Konfliktu nie było, dopóki nie zacząłeś się tu wypowiadać. To daje do myślenia, co?
2. Za taki głupi zbędny komentarz powinieneś dodać sobie ostrzeżenie tongue.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
batman
post 10.08.2009, 10:22:02
Post #34





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




Cytat
1. Policzyłeś też siebie? Konfliktu nie było, dopóki nie zacząłeś się tu wypowiadać. To daje do myślenia, co?
Konflikt wisiał w powietrzu winksmiley.jpg
A na poważnie. Jest to kolejny bzdurny problem zgłaszany przez tą samą osobę. I im więcej pisał, tym bliżej było do tej kłótni (przynaję - bezsensownej). Tym razem trafiło na mnie. Innym razem ktoś inny zacząłby dyskutować.

Cytat
2. Za taki głupi zbędny komentarz powinieneś dodać sobie ostrzeżenie tongue.gif
Fakt. Komentarz był głupi.


--------------------
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 10.08.2009, 10:51:23
Post #35





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 440
Pomógł: 6290
Dołączył: 27.12.2004




Cytat
Batman, dlaczego usunąłeś post wookieweba?

W logach tego tematu nie ma nic o usuwaniu jakichkolwiek postow. Moderator nie jest w stanie wyczyscic tych logow. Wiec chyba nikt nic nie usuwal smile.gif
Cytat
Żenada, przyszli moderatorzy i natychmiast zaczęła się rozróba.
Proszę nie uogolniac.
Mi tam osobiscie tez nie spodobal sie ten wpis. Najzwyklej w swiecie go olalem. Nie wiem jaka byla idea planety, czy mialo byc tylko po polsku czy nie.

ps: też mi się nie podoba odpowiadanie na uwagę uzytkownika przez pryzmat jego ostrzeżen. Co ma piernik do wiatraka? Tym bardziej że poparło tegoż uzytkownika paru innych, już bez takiej historii ostrzezen

ps2:
Cytat
bo jest różnica pomiędzy wyrażaniem opinii a "walką" (jak to wookieb określił)
Nie, okreslil to batman. wookieb wyraził opinię, którą potem nazwano "walką"


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
Spawnm
post 10.08.2009, 10:56:08
Post #36





Grupa: Moderatorzy
Postów: 4 069
Pomógł: 497
Dołączył: 11.05.2007
Skąd: Warszawa




Proponuję zakończyć kłótnię i wrócić do głównego wątku dyskusji ,
proponuję również poczekać aż na ten temat wypowie się ktoś odpowiedzialny za planetę smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Zyx
post 10.08.2009, 10:59:50
Post #37





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 952
Pomógł: 154
Dołączył: 20.01.2007
Skąd: /dev/oracle

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Faktycznie, moja pomyłka, sprawdziłem w historii i faktycznie pod postem tiraetha niczego nie było. Mam problemy z oświeżaniem ekranu w przeglądarce podczas przewijania i pewnie stąd mi się wziął "dodatkowy" wpis, dlatego przepraszam za nieprawdziwe oskarżenie. Niemniej drugą część wpisu podtrzymuję.

Cytat
Proszę nie uogolniac.
Mi tam osobiscie tez nie spodobal sie ten wpis. Najzwyklej w swiecie go olalem. Nie wiem jaka byla idea planety, czy mialo byc tylko po polsku czy nie.


No i dobrze, jak kogoś temat nie interesuje, niech się nie wypowiada, zresztą jest na ten temat bardzo jasno w regulaminie:

Cytat
Jeżeli nie znasz odpowiedzi, nie pisz nic. Po prostu czekaj.
Gdy na forum prowadzona jest merytoryczna dyskusja, a chcesz wziąć w niej udział, nie pisz krótkiego posta o banalnej treści. Nie rozbijaj rozbudowanych, ciekawych dyskusji błahymi postami.


Innymi słowy, jeśli Batmana guzik obchodzi, czy wpisy są po polsku, czy po angielsku, powinien siedzieć cicho, dopóki dyskusja nie narusza regulaminu, a nie narusza (kurna, przecież po to jest ten dział forum, by dyskutować nad kształtem serwisu. Guzik mnie obchodzi, co batmana interesuje. Powiem więcej, jak jest taki mądry, to niech wszystkim wytłumaczy, skąd, do $%#$%, mamy wiedzieć, co go zainteresuje, a co nie?). Jeśli natomiast chce zabrać głos, niech to robi kulturalnie. Regulamin zobowiązuje moderatorów do dawania przykładu. Na razie batman daje przykład następujący:

Jak ktoś ma zdanie, z którym się nie zgadzam/które mnie nie interesuje/pisze coś, co wiem, to jest krzykaczem, nabijaczem postów, mącicielem i gwałcicielem do kompletu.

I co, jak ja napiszę np. Cysiaczek/Nospor jest krzykaczem, bo nie podobają mi się jego opinie, to dostanę warna. Tyle że ja tak nie napiszę, bo wiem, że po drugiej stronie też jest człowiek i on ma własne zdanie, z którym się nie muszę zgadzać i że ja nie jestem pępkiem świata.

A tak w ogóle to wnioskuję o udzielenie nagany batmanowi, bo już nie pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem z jego strony. Drugi wniosek: wykasowanie całej strony drugiej tej dyskusji i KONIEC TEGO OFFTOPU.


--------------------
Specjalista ds. głupich i beznadziejnych, Zyx
Nowości wydawnicze: Open Power Collector 3.0.1.0 | Open Power Autoloader 3.0.3.0
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 10.08.2009, 11:06:07
Post #38





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 440
Pomógł: 6290
Dołączył: 27.12.2004




Cytat
"Mi tam osobiscie tez nie spodobal sie ten wpis. Najzwyklej w swiecie go olalem. Nie wiem jaka byla idea planety, czy mialo byc tylko po polsku czy nie."
No i dobrze, jak kogoś temat nie interesuje, niech się nie wypowiada

Cytat
Innymi słowy, jeśli Batmana guzik obchodzi, czy wpisy są po polsku, czy po angielsku
Odnioslem wrazenie ze przypisales moje slowa do batmana

Nie napisalem, ze mnie to nie interesuje, tylko ze mi sie nie spodobal i go olalem. Napisalem to przy okazaji wyjasniania pewnych rzeczy, ktorych miedzyinnymi i ty byles źródlem. Uwazam ze moj post i tak byl bardziej wartosciowy od poniektorych tutaj, w tym i paru twoich, wiec prosze nie pisz mi, ze mam sie nie wtrącac.

Cytat
A tak w ogóle to wnioskuję o udzielenie nagany batmanowi, bo już nie pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem z jego strony. Drugi wniosek: wykasowanie całej strony drugiej tej dyskusji i KONIEC TEGO OFFTOPU.
I za pewne tak trzeba bedzie zrobic smile.gif


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
Cysiaczek
post 10.08.2009, 11:09:43
Post #39





Grupa: Moderatorzy
Postów: 4 465
Pomógł: 137
Dołączył: 26.03.2004
Skąd: Gorzów Wlkp.




Cytat
Ci, co chcą czytać po angielsku, mogą sobie 200 różnych agregatorów zaprenumerować


Cytat
Dla mnie twoje podejście jest olewające typu "Jest problem, ale niech użytkownicy sami sobie z tym radzą"v (czyt. uczą języka angielskiego) = złe podejście to user-friendly. Podobnie byłoby na forum. Po co jest forum z pytaniami w dziedzinie php? Niech nauczą się php to nie będzie problemu.

Moim zdaniem, nieprzemyślane argumenty.

Pojawił się wpis na Planecie, a nie problem na Planecie. Do rangi problemu jeszcze daleko.
Tak, to jest polski agregator, od i dla polskich developerów, w polskiej domenie. Prezentuje część polskiej sceny php. Pytam więc o rzecz najbardziej istotną - o kryterium doboru tekstu. Gówniany tekst o przysłowiowej już dyrektywie register globals, napisany polskim-przedszkolnym może być na Planecie, ale wypasiony tekst o jakimś super narzędziu, ale napisany po angielsku już nie? Przepraszam, ale czy my to nie jakość tekstu powinna być wyznacznikiem tego, czy warto go dodać do agregatora? Kpicie sobie chyba twierdząc inaczej. Chcecie czytać o tym, co polscy programiści piszą, czy czytać po polsku w ogóle? Jak Wam ktoś poleci przeczytać książkę o wzorcach projektowych, to też ją odrzucicie tylko dlatego, że przykłady implementacji są dla języka JAVA? Ba, a jak ją napisze Polak i do tego po angielsku, to co? Nie należy do polskiej sceny programistycznej? Dać mu bana?
Martwisz się ~wookieb o początkujących. Czy początkujący w php jest zwolniony z obowiązku nauki angielskiego? Z tego co wiem, to w polskich szkołach uczą tego języka od pierwszych klas i każdy średnio rozgarnięty uczeń sobie poradzi. To było raz, a dwa - mamy iść w ilość nowicjuszy, a olewać potrzeby bardziej zaawansowanych? To właśnie z tego wynika i efekty takiego właśnie podejścia widać na forum - pełne przedszkole i jakieś smuty w Pro i OOP.

Co do mojego podejścia. Po pierwsze, nie dałem Ci nawet odczuć, że to olewam. Użyłem argumentów przeciwko Twoim, czego łaskawie nie raczyłeś zauważyć. Po drugie
Cytat
Równie dobrze mogę powiedzieć. "Powywalajmy wszystkie linki typu 'najnowsze posty', 'panel kontrolny' itd, i jeżeli zmusi to użytkowników do zajrzenia w system ipb lub użycia GreaseMonkey to tylko wyjdzie to na plus". Argument tak do bani, że aż nie wierze iż wypływa z twoich ust. Znanie kodu IPB i umiejętność używania GreseMonkey również może się przydać tak samo jak język angielski (no może trochę mniej).

Jak znajomość GreseMonkey czy IPB ma się do znajomości angielskiego? Dla mnie jak piernik do wiatraka smile.gif Powtarzam setny raz - angielski to język, który każdy programista (myślący o programowaniu poważnie) znać MUSI, a jak nie zna, to MUSI się nauczyć i kropka, więcej tego w tej dyskusji nie powtórzę, bo to nudne się robi.

Mam ten komfort ~wookieb, że nie mam wpływu na regulamin Planety, bo jestem adminem forum. Wypowiadam się więc jako zwykły użytkownik.

Pozdrawiam




--------------------
To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability, to inform yourself.
Think for yourself. Question authority.
Go to the top of the page
+Quote Post
batman
post 10.08.2009, 11:16:09
Post #40





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




Cytat
Jeżeli nie znasz odpowiedzi, nie pisz nic. Po prostu czekaj.

Cytat
Innymi słowy, jeśli Batmana guzik obchodzi, czy wpisy są po polsku, czy po angielsku, powinien siedzieć cicho
Tobie zależy by były tylko po polsku, a mnie nie. Są to dwie różne opinie dwóch rożnych osób.

Cytat
Regulamin zobowiązuje moderatorów do dawania przykładu.
Zgadzam się w zupełności. Jednak nie oznacza to, że moderatorzy mają rozpatrywać każdą, nawet najbardziej absurdalną sprawę.

Cytat
I co, jak ja napiszę np. Cysiaczek/Nospor jest krzykaczem, bo nie podobają mi się jego opinie
Nazwanie Ciebie krzykaczem pasuje idealnie, ponieważ:
Cytat
Batman, dlaczego usunąłeś post wookieweba? Żenada, przyszli moderatorzy i natychmiast zaczęła się rozróba.
A jeśli byś po prostu zwrócił uwagę na to, że wydaje Ci się, iż post został usunięty, uzyskałbyś odpowiedź taką, na jaką liczyłeś.

Cytat
Jeśli natomiast chce zabrać głos, niech to robi kulturalnie.
Nauczony doświadczeniem bezsensownych problemów, postanowiłem zainterweniować. Wyraziłem swoją opinię oraz dosyć luźno zasugerowałem zakończenie tematu. Niestety zrobił się wielki OT.

Cytat
A tak w ogóle to wnioskuję o udzielenie nagany batmanowi, bo już nie pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem z jego strony
Z chęcią poczytam tematy, w których jestem strasznym potworem i nie pozwalam na jakiekolwiek przejawy wolnej myśli. Jeśli rzeczywiście okaże się, że zachowałem się jak cham i prostak, to przeproszę i posypię głowę popiołem.

Cytat
wykasowanie całej strony drugiej tej dyskusji i KONIEC TEGO OFFTOPU.
OT rzeczywiście najwyższa pora zakończyć. Usunięcie/przeniesienie niepotrzebnych tematów pozostawiam innym osobom do tego uprawnionym.


--------------------
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 23:14