Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [mysql][php] wyswietlanie rekordu z bazy dopiero po spełnieniu warunku, a żeby bez warunku nie wyświetlało nic
jacke
post 22.03.2010, 15:16:55
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 41
Pomógł: 1
Dołączył: 15.03.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


mam kod nastepujacy:

  1. <?php
  2. echo '<dl>';
  3. $team=$_GET['team'];
  4. $Query = "SELECT * FROM main_ranking WHERE TeamID='".$_GET['team']."'";
  5. $wynik = mysql_query($Query);
  6. $wiersz = mysql_fetch_row($wynik);
  7. {
  8. echo "<dd>Team <b>$wiersz[1]</b> ($wiersz[2]) has joined us on $wiersz[10]. Since then, they played $wiersz[5] matches ($wiersz[6] wins, $wiersz[7] draws and $wiersz[8] looses.)";
  9. echo "</dl>";
  10. }
  11. ?>

dziala to tak, ze po wywolaniu index.php?id=teams wyswietla sie lista druzyn (pobiera wszystkie druzyny z bazy danych) a obok jest miejsce na wyswetlenie krotkiej inforacji kiedy sie zarejestrowala druzyna, ile meczy grali etc, ale to sie powinno wyswietlac dopiero po kliknieciu na dana nazwe druzyny, czyli jak zaladuje index.php?id=teams&team=1, ale przy takiej budowie wyswietla sie tekst po zaladownaiu listy druzyn "Team () has joined us on . Since then, they played matches ( wins, draws and looses.)"

czyli jak zrobic zeby tekst sie wyswietlal tylko wtedy gdy klikne info o druzynie?
jest pewnie bardzo proste rozwiazanie jak sie domyslam przez funkcji if, ale jakiego warunku powinienem uzyc?


ed: nie wiem czy za bardzo nie zamotalem :Q mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi biggrin.gif

no proszę...

Ten post edytował jacke 22.03.2010, 15:16:23
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 12:26