Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

3 Stron V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Być programistą - jak to jest?
qbas-s
post 23.07.2010, 12:44:26
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 304
Pomógł: 1
Dołączył: 28.06.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,
pytanie jest skierowane do osób które już pracują na stanowisku programisty; jak to jest być programistą na etacie?
Po raz pierwszy firma tego typu jest zainteresowana ze mną współpracą( narazie na okresie próbnym) - od przyszłego tygodnia zaczynam:)

Na co należy zwrócić szczególną uwagę?
Czego należy się wystrzegać?
Jak to jest pracować w takim zespole?
Co byście poradzili początkującemu programiście na okresie próbnym?
Opowiedzcie coś o zasadach panujących w waszej pracy.

Pozdrawiam

Ten post edytował qbas-s 23.07.2010, 20:09:11
Go to the top of the page
+Quote Post
wookieb
post 23.07.2010, 12:50:03
Post #2





Grupa: Moderatorzy
Postów: 8 989
Pomógł: 1550
Dołączył: 8.08.2008
Skąd: Słupsk/Gdańsk




Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Ja z reguły uważam na to aby ukradkiem nie ukradli mi ciastek ze stołu
Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Czego należy się wystrzegać?

Jedzenie okruszków spomiedzy klawiatury. Nigdy nie wiesz jakie tałatajstwo mogło jej dotykać i co gorsza... ech :/
Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Jak to jest pracować w takim zespole?

Fajnie. Laski na ulicy zaczepiają i podziwiają za świetną grę zespołową, którą obserwowały przez okno swojej klitki w pracy
Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Co byście poradzili początkującemu programiście na okresie próbnym?

Noś szpitalne ochraniacze na obuwie
Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Opowiedzcie coś o zasadach panujących w waszej pracy.

Poza 10 przykazań.
11) Nie będzie pragnął stanowiska pracy szefa twego.
12) A i o porannym myciu pamiętaj.
13) No i teraz najważnie <html>PHP Allowed Memory Size Exchausted Fatal Error</html>

Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Pozdrawiam

Ciesz się, że jeszcze możesz smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
phpion
post 23.07.2010, 12:51:40
Post #3





Grupa: Moderatorzy
Postów: 6 070
Pomógł: 860
Dołączył: 10.12.2003
Skąd: Dąbrowa Górnicza




Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Staraj się być możliwie towarzyski (tj. nie zamykaj się w sobie, nie tylko nos w monitor i praca - rozmawiaj z ludźmi), jeśli masz pytania do powierzonego zadania to śmiało pytaj (a nie rób jak Ci się wydaje, że będzie dobrze), nie wymądrzaj się (ale jeśli jesteś pewien swojego to wypowiedz swoje zdanie), bądź punktualny (przychodź do pracy punktualnie, ale wychodź ciut po ustalonego godzinie - nie kończ pracy w momencie wybicia godziny końca dniówki). Do tego oczywiście kultura osobista i schludny wygląd (higiena, ubiór).

Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Czego należy się wystrzegać?

Patrz wyżej smile.gif

Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Jak to jest pracować w takim zespole?

Zależy na jaki trafisz. Ja w jednej pracy pracowałem z kolesiami, którzy mieli o sobie wielkie mniemanie, a wykładali się np. na prostych zapytaniach SQL (tworzyli iloczyn kartezjański i dziwili się, że dane im się dublują biggrin.gif).

Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Co byście poradzili początkującemu programiście na okresie próbnym?

Wiary w siebie i swoje umiejętności smile.gif

Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Opowiedzcie coś o zasadach panujących w waszej pracy.

Generalnie: spoko thumbsupsmileyanim.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
skowron-line
post 23.07.2010, 12:55:51
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4 340
Pomógł: 542
Dołączył: 15.01.2006
Skąd: Olsztyn/Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Być programistą - jak to jest?

Wychodzisz rano z domu wszystko w zwolnionym tempie, pani ze straganu rzuca Ci pomarańcze, laski się oglądają za tobą a ty klikasz bracie i klikasz i klikasz....

bo jesteś programistą.


--------------------
I'm so fast that last night I turned off the light switch in my hotel room and was in bed before the room was dark - Muhammad Ali.
Peg jeżeli chcesz uprawiać sex to dzieci muszą wyjść, a jeżeli chcesz żeby był dobry ty też musisz wyjść - Al Bundy.

QueryBuilder, Mootools.net, bbcradio1::MistaJam
http://www.phpbench.com/
Go to the top of the page
+Quote Post
athabus
post 23.07.2010, 13:13:15
Post #5





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 898
Pomógł: 48
Dołączył: 2.11.2005
Skąd: Poznań

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Hej no nie róbcie sobie jaj z kolegi - dobrze, że pyta o takie rzeczy.
Ogólnie zwróć uwagę na to ci pisze phpion bo dobrze pisze. Oczywiście podstawowym kryterium powinna być Twoja wiedza, ale tego nie zmienisz w tydzień więc tą sprawę pomijam. Co do reszty to:
- higiena osobista to ważna sprawa - niestety z moich doświadczeń jest trochę prawdy w stereotypach o informatykach tj. przetłuszczone włosy etc. Także przed wyjściem do pracy prysznic, golenie itp. obowiązkowo
- ubranie - dostosuje się do zasad panujących w firmie - nie ubieraj się zbyt elegancko bo uznają Cię za sztywniaka ani zbyt luźno. Po prostu popatrz na innych.
- staraj się nawiązywać dobre kontakty z ludźmi. Nie wiem czy masz studia, ale wielu studentów/ludzi po studiach w swojej pierwszej pracy okazuje coś na zasadzie pogardy dla pracowników niższego szczebla - tj. np. sprzątaczki czy sekretarki (no chyba, że sekretarka to fajna laska ;-) ) - odnoś się miło do wszystkich pracowników.
- nie przeszkadzaj innym w pracy - jeśli to Twoja pierwsza praca trochę zajmie ci przyzwyczajenie do pracy przez 8h - będzie Cię kusiło aby zagadywać wszystkich do okoła i co chwilę robić sobie przerwy na herbatę/kawę itp. - kontroluj się
- dobra rada z punktualnością a jeszcze lepsza z tym aby nie czekać ze spakowaną torbą u nogi na 16. Jak zostaniesz 5 minut dłużej w pracy to Ci nie ubędzie a zrobisz pozytywne wrażenie
- pamiętaj, że w firmie pracuje wiele osób - nie zawracaj szefowi spraw każdą duperelą - czasami lepiej spytać kolegę obok jak to robią niż ciągle przeszkadzać w pracy szefowi
- staraj się pokazać, że jesteś samodzielny i realizujesz powierzone zadania

To tyle na początek i powodzenia.
Go to the top of the page
+Quote Post
emp
post 23.07.2010, 13:15:38
Post #6





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 195
Pomógł: 14
Dołączył: 12.01.2006
Skąd: Gotham City

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 11:44:26 ) *
Na co należy zwrócić szczególną uwagę?


Żeby nie robić z lamusami

Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 11:44:26 ) *
Czego należy się wystrzegać?


Lamusów

Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 11:44:26 ) *
Jak to jest pracować w takim zespole?


Programiści jeśli nie są lamusami są zawsze spoko

Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 11:44:26 ) *
Co byście poradzili początkującemu programiście na okresie próbnym?


Nie ćpaj w pracy, nie kozacz, nie bij nikogo.

Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 11:44:26 ) *
Opowiedzcie coś o zasadach panujących w waszej pracy.


Jest tylko jedna wal swoją ćwiarę hery po tym jak zrobisz co do ciebie należy i nie wrzucaj żadnemu programiście piguł gwałtu do herbaty czy enedżajzera innym możesz.



--------------------
Temat zamykam i przenoszę do Bangladeszu.
To jest wiadomość śmierci jeśli ją czytasz to znaczy że pozostało ci 30 sekund życia, więc lepiej zacznij się modlić.
Go to the top of the page
+Quote Post
SHiP
post 23.07.2010, 13:16:53
Post #7





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 697
Pomógł: 47
Dołączył: 19.12.2003
Skąd: Lublin

Ostrzeżenie: (0%)
-----


U mnie na luzie. Codziennie dostaję dobry obiad, a czasem nawet szef wypuszcza mnie z klatki. Czasem w przerwie gramy w piłkę, oglądamy filmy na YT i gramy w gry flashowe. Ogólnie, strasznie ciężka praca...

Imho grunt to mieć własne zdanie. Jeśli szef każe robić Ci coś głupiego, niezgodnego ze standardami etc. to mu po prostu powiedz, że to jest bez sensu. Z drugiej strony źle jest być totalnym perfekcjonistą, bo wtedy traci się czas na mniej ważne rzeczy...


--------------------
Warsztat: Kubuntu, PhpStorm, Opera
Go to the top of the page
+Quote Post
phpion
post 23.07.2010, 13:22:03
Post #8





Grupa: Moderatorzy
Postów: 6 070
Pomógł: 860
Dołączył: 10.12.2003
Skąd: Dąbrowa Górnicza




Cytat(SHiP @ 23.07.2010, 14:16:53 ) *
Jeśli szef każe robić Ci coś głupiego, niezgodnego ze standardami etc. to mu po prostu powiedz, że to jest bez sensu.

Doradzałbym ostrożność w takich sytuacjach: szef to jednak nie kolega z biurka obok, któremu można powiedzieć "jesteś głupi". Swoje racje można przedstawić, ale jeśli szef się uprze to nie ma bata. Niestety.

PS: ~wookieb i ~emp ... brzydal.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
thek
post 23.07.2010, 13:49:13
Post #9





Grupa: Moderatorzy
Postów: 4 362
Pomógł: 714
Dołączył: 12.02.2009
Skąd: Jak się położę tak leżę :D




Cytat
Na co należy zwrócić szczególną uwagę?
Jeśli nie wali od Ciebie tygodniowym potem, a z ubrania nie wywnioskuje się co jadłeś wczoraj - jest ok. Nie przesadzaj ze spoufalaniem się. Pamiętaj, że nie znasz męża/chłopaka koleżanek z pracy ( no chyba, że już jesteś z nimi po brudziu na integracyjce winksmiley.jpg ), a zaułki bywają bardzo ciemne. Patrz na co sobie pozwalają i staraj zachowywać nieco mniej ekstrawagancko niż oni (to, ze szef przychodzi w rozchłestanej koszuli, szortach i sandałach nie znaczy, ze Ty też powinieneś, co innego jeśli tak przychodzą wszyscy winksmiley.jpg ). Jesteś nowy = inni chcą wiedzieć o Tobie wszystko, bo siebie już znają. Stopniuj wycieki informacji winksmiley.jpg Poza tym nie rób z siebie znawcy wszystkiego. W końcu i tak wymyślą coś na czym polegniesz. Im mniej będą mieli powodów by cieszyć się z tego, że Cię zagięli, tym lepiej. Mniejsza szansa na to, że będzie im się chciało próbować to zrobić.
Cytat
Czego należy się wystrzegać?
Ciemnych zaułków...
Cytat
Jak to jest pracować w takim zespole?
Różnie. Czasem możesz być jedynym przedstawicielem tego zespołu biggrin.gif
Cytat
Co byście poradzili początkującemu programiście na okresie próbnym?
Bądź sobą. Tylko pamiętaj - ekshibicjonizm w miejscu pracy to nie jest coś co może się podobać biggrin.gif
A... I poznaj dział marketingu. Tam zazwyczaj najwięcej można się dowiedzieć i jest co pooglądać.
Cytat
Opowiedzcie coś o zasadach panujących w waszej pracy.
Są tylko dwie istotne: "Szef ma zawsze rację.", "Jeśli szef nie ma racji i masz jaja by mu to powiedzieć, to będzie dobrze. Jeśli przyzna Ci rację to znaczy, że jest ok i da się z nim w przyszłości pertraktować. Jeśli Cię wyleje, to znaczy, ze i tak by to zrobił prędzej czy później, a Ty masz spokój i nie będziesz musiał z nim użerać dłużej."


--------------------
Najpierw był manual... Jeśli tam nie zawarto słów mądrości to zapytaj wszechwiedzącego Google zadając mu własciwe pytania. A jeśli i on milczy to Twój problem nie istnieje :D
Go to the top of the page
+Quote Post
dr_bonzo
post 23.07.2010, 14:02:58
Post #10





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 5 724
Pomógł: 259
Dołączył: 13.04.2004
Skąd: N/A

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Na to czy twoja myszka i klawiatura jest podlaczona do komputera. Do twojego komputera

Cytat
Czego należy się wystrzegać?

Opuszczania stanowiska bez zablokowania ekranu (wygaszacz + haslo, min 32 znakowe)

Cytat
Jak to jest pracować w takim zespole?

Codziennie bedziesz dostawal od kolegów/koleżanek tysiace linkow do obrazkow, zdjec, YT, wykopa itd...

Cytat
Co byście poradzili początkującemu programiście na okresie próbnym?

...trzeba naumiec sie je ignorowac... (wystarczy odpisac "haha", ":)", "suchar") i samemu wiecej linkow wysylac niz sie ich otrzymuje

Cytat
Opowiedzcie coś o zasadach panujących w waszej pracy.

Nie możemy nosić obuwia obrażającego czyichś uczuć religijnych


--------------------
Nie lubię jednorożców.
Go to the top of the page
+Quote Post
erix
post 23.07.2010, 14:03:21
Post #11





Grupa: Moderatorzy
Postów: 15 467
Pomógł: 1451
Dołączył: 25.04.2005
Skąd: Szczebrzeszyn/Rzeszów




Cytat
Doradzałbym ostrożność w takich sytuacjach: szef to jednak nie kolega z biurka obok, któremu można powiedzieć "jesteś głupi". Swoje racje można przedstawić, ale jeśli szef się uprze to nie ma bata. Niestety.

Ja bym tutaj nie generalizował; z doświadczenia - wyżsi stanowiskiem nieraz testują Cie pod względem tego, czy Twoje rozwiązanie ma sens, czy jesteś w stanie uzasadnić jego wprowadzenie. Ale tutaj nie ma uniwersalnej rady, zależy od osobowości, tu trzeba na wyczucie. winksmiley.jpg


--------------------

ZCE :: Pisząc PW załączaj LINK DO TEMATU i TYLKO w sprawach moderacji :: jakiś błąd - a TREŚĆ BŁĘDU? :: nie ponaglaj z odpowiedzią via PW!
Go to the top of the page
+Quote Post
Puciek
post 23.07.2010, 15:48:45
Post #12


TAO programowania


Grupa: Zarejestrowani
Postów: 340
Pomógł: 3
Dołączył: 25.03.2003
Skąd: ze słoika

Ostrzeżenie: (30%)
XX---


Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Na to ile naklamales na rozmowie a co za tym idzie czego beda oczekiwac
Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Czego należy się wystrzegać?

Wspolpracownikow, idac do toalety zabieraj peryferia ze soba
Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 13:44:26 ) *
Jak to jest pracować w takim zespole?

Zalezy czy jest klima

A czy nalezy bac sie szefa, to prosta sprawa jest.

Sa dwa rynki programistow, dobrych i kiepskich. Jak jestes kiepski to robisz co ci powiedza i trzymasz morde na skobel bo ktos cie w koncu zaprosil (tak, tutaj panuje rynek pracodawcy). A jak jestes dobry to mozesz wprost powiedziec szefowi ze jest debilem bo i tak masz 10 innych ofert gotowych "na wczoraj".

Ten post edytował Puciek 23.07.2010, 15:51:33


--------------------

http://puciek.wordpress.com prywatnie o świecie
Go to the top of the page
+Quote Post
cojack
post 23.07.2010, 16:35:17
Post #13





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 898
Pomógł: 80
Dołączył: 31.05.2008

Ostrzeżenie: (20%)
X----


Cytat
Na co należy zwrócić szczególną uwagę?


Na kolor skarpetek.

Cytat
Czego należy się wystrzegać?


Lampienia się komuś w monitor.

Cytat
Jak to jest pracować w takim zespole?


Zespole? Mówisz o jednoosobowej brygadzie programistyczno-developersko-kreatywistyczno-htmlowo-cssowo-javascriptwa? To popracuj sobie sam z sobą a się dowiesz.

Cytat
Co byście poradzili początkującemu programiście na okresie próbnym?


Tak szefie, już szefie, tak jest szefie, już idę szefie, kawy szefie, mam fajną koleżankę szefie... itd (happy.gif)

Cytat
Opowiedzcie coś o zasadach panujących w waszej pracy.


Szef ma zawsze rację, gdy nie ma racji myśl rekurencyjnie.


Także kijem wisły nie zawrócisz. Rób tak żeby szef myślał że jest po jego myśli a zrób po swojemu.


--------------------
cojack blog - mój blog (na jakiś czas off).
"jak czegoś nie wiem, to nie myślę że wiem" - moja domena
Go to the top of the page
+Quote Post
qbas-s
post 23.07.2010, 19:33:39
Post #14





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 304
Pomógł: 1
Dołączył: 28.06.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dziękuje wszystkim za te cenne uwagi zarówno te poważne jaki i trochę bardziej na luzie:)

A jak to jest gdy dostaje się projekt i w trakcie jego robienia trafi się na przeszkodę z którą wcześniej nie miało się do czynienia lub się nie pamięta np. programista robie jakiś formularz przypuśćmy w jakimś framework'u i ma zrobić walidację z użyciem ajaxa.
Coś tam kiedyś taki programista próbował ale dokładnie nie pamięta jak się to robiło w ajax. To co wtedy?

A jeśli coś więcej mam więcej napisać o sobie to jestem świeżym inż. informatyki. Robiłem dużo komercyjnych projektów ale głównie dla osób króre się na tym nie znają - więc robiłem tak aby tylko wizualnie było ok a na kod nie zwracałem uwagi aby tylko działało.
Czy szef takiego początkującego jakoś telerancyjnie traktuje?

Ten post edytował qbas-s 23.07.2010, 20:04:38
Go to the top of the page
+Quote Post
Wicepsik
post 23.07.2010, 19:48:24
Post #15





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 575
Pomógł: 299
Dołączył: 26.03.2009

Ostrzeżenie: (20%)
X----


Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 20:33:39 ) *
Dziękuje wszystkim za te cenne uwagi zarówno te poważne jaki i trochę bardziej na luzie:)

spoko winksmiley.jpg

Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 20:33:39 ) *
A jak to jest gdy dostaje się projekt i w trakcie jego robienia trafi się na przeszkodę z którą wcześniej nie miało się do czynienia lub się nie pamięta np. programista robie jakiś formularz przypuśćmy w jakimś framework'u i ma zrobić walidację z użyciem ajaxa.
Coś tam kiedyś taki programista próbował ale dokładnie nie pamięta jak się to robiło w ajax. To co wtedy?

1. Pytasz wuja googla
2. Pytasz się kolegi z pracy
3. Piszesz temat na forum.php.pl

Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 20:33:39 ) *
A jeśli coś więcej mam więcej napisać o sobie to jestem świerzym inż. informatyki. Robiłem dużo komercyjnych projektów ale głównie dla osób króre się na tym nie znają - więc robiłem tak aby tylko wizualnie było ok a na kod nie zwracałem uwagi aby tylko działało.


Czyli należysz do pierwszej grupy tzw. "klepaczy kodu" ? Moim zdaniem dobry programista nawet w małych projektach powinien pisać tak jak w każdym innym projekcie.

Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 20:33:39 ) *
Czy szef takiego początkującego jakoś telerancyjnie traktuje?

Zależy na jakiego szefa trafisz.


Cytat(Puciek @ 23.07.2010, 16:48:45 ) *
Sa dwa rynki programistow, dobrych i kiepskich. Jak jestes kiepski to robisz co ci powiedza i trzymasz morde na skobel bo ktos cie w koncu zaprosil (tak, tutaj panuje rynek pracodawcy). A jak jestes dobry to mozesz wprost powiedziec szefowi ze jest debilem bo i tak masz 10 innych ofert gotowych "na wczoraj".



Ten post edytował Wicepsik 23.07.2010, 19:52:04


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
qbas-s
post 23.07.2010, 19:51:36
Post #16





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 304
Pomógł: 1
Dołączył: 28.06.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


zdefiniuj co znaczy klepacz kodu? to jest programista który zajmuję się wersją skryptową aplikacji a nie wizualną?



Ten post edytował qbas-s 23.07.2010, 20:02:52
Go to the top of the page
+Quote Post
cojack
post 23.07.2010, 20:17:57
Post #17





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 898
Pomógł: 80
Dołączył: 31.05.2008

Ostrzeżenie: (20%)
X----


Po prostu klepiesz by było i działało, nie zastanawiasz się na infrastrukturą kodu. Pospolity klepacz kodu, coś ~gimnazjum. Jak jesteś inż to powinni Cie na studiach nauczyć co jak się robi. Jak nie wyniosłeś praktyk z innych języków programowania, to Ci nie zazdroszczę.


--------------------
cojack blog - mój blog (na jakiś czas off).
"jak czegoś nie wiem, to nie myślę że wiem" - moja domena
Go to the top of the page
+Quote Post
qbas-s
post 23.07.2010, 20:24:30
Post #18





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 304
Pomógł: 1
Dołączył: 28.06.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Aha - myślę że taki nie jestem. Zawsze robię tak aplikację aby można było ją łatwo w przyszłości rozbudować. Staram się trzymać modelu MVC - dlatego od jakiegoś czasu piszę aplikacje z użyciem kohany. Czasami napisanie aplikacji długo mi się schodzi bo staram znaleźć najlepsze rozwiązania.

Jeszcze rok temu trzaskałem komercyjne projekty aby szybciej i aby jak najwięcej kasy zarobić - stwierdziłem jednak, że mój przyszły pracodawca nie będzie chyba zadowolony z takiej ideii:)
Go to the top of the page
+Quote Post
nasty
post 24.07.2010, 08:10:43
Post #19





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 634
Pomógł: 14
Dołączył: 27.05.2006
Skąd: Berlin

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
A jak to jest gdy dostaje się projekt i w trakcie jego robienia trafi się na przeszkodę z którą wcześniej nie miało się do czynienia lub się nie pamięta np. programista robie jakiś formularz przypuśćmy w jakimś framework'u i ma zrobić walidację z użyciem ajaxa.
Coś tam kiedyś taki programista próbował ale dokładnie nie pamięta jak się to robiło w ajax. To co wtedy?

Szukasz nowej pracy.
Go to the top of the page
+Quote Post
Puciek
post 24.07.2010, 12:53:46
Post #20


TAO programowania


Grupa: Zarejestrowani
Postów: 340
Pomógł: 3
Dołączył: 25.03.2003
Skąd: ze słoika

Ostrzeżenie: (30%)
XX---


Cytat(qbas-s @ 23.07.2010, 21:24:30 ) *
Aha - myślę że taki nie jestem.
Znaczy jestes


--------------------

http://puciek.wordpress.com prywatnie o świecie
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 25.04.2024 - 00:47