Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> CD
wool
post 5.05.2002, 18:51:05
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 148
Pomógł: 0
Dołączył: 4.04.2002
Skąd: starachowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Chcę sobie kupić w miarę tanią (ok. 400) i przyzwoitą nagrywrkę. Czy możecie mi coś podpowidzieć :?: Myślę o combo LG GCC-4120B. Jeśl ktoś ma takową to niech napisze jak się sprawuje. Dzięki. :wink:
Go to the top of the page
+Quote Post
Seth
post 5.05.2002, 21:19:17
Post #2





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 2 335
Pomógł: 6
Dołączył: 7.03.2002

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Jesli szukasz jakis informacji na temat sprzetu to wejdz na www.chip.pl w dziale Top10 sa opisy i testy hardware'u
Go to the top of the page
+Quote Post
wool
post 5.05.2002, 21:25:40
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 148
Pomógł: 0
Dołączył: 4.04.2002
Skąd: starachowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Przeglądałem testy na http://www.cdrinfo.pl/ ale wolałbym usłyszeć opinie urzytkowników, wiadomo teoria a praktyka... Polecam ten link wszystkim którzy chcieli by porównać osiągi swojej nagrywarki, są tam chyba wszystkie dostępne modele w Polsce.
Go to the top of the page
+Quote Post
haiaw
post 5.05.2002, 22:06:19
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 50
Pomógł: 0
Dołączył: --
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Chcę sobie kupić w miarę tanią (ok. 400) i przyzwoitą nagrywrkę. Czy możecie mi coś podpowidzieć :?:  Myślę o combo LG GCC-4120B. Jeśl ktoś ma takową to niech napisze jak się sprawuje. Dzięki. :wink:


Po serii CDkow LG, ktore rozsypywaly plyty w drobny pyl, jakos nie mam zaufania do tej firmy. Niech lepiej wezma sie za udoskonalanie swoich mikrofalowek.
Zarowno co do zwyklych napedow, jak i nagrywarek, zawsze optowalem za jedyna prawdziwa i sluszna winksmiley.jpg firma: Teac.
Od poltora roku mam naped tej firmy (dokladniej mowiac TEAC 40/12 IDE) i nie mialem nigdy problemow z odczytywaniem zadnych plyt (no oprocz tych wybitnie porysowanych).
Od pol roku posiadam nagrywarke TEAC 24/nie pamietam winksmiley.jpg/40 IDE i rowniez zero problemow. 24krotna predkosc, Burn-Proof,DAO,TAO - wszystko co trzeba smile.gif. Nie zniszczyla mi do tej pory zadnej plyty, a nagralem ich juz nie malo smile.gif


--------------------
Pozdrawiam,
Piotr Drewnik || haiaw@crew.php.pl
Go to the top of the page
+Quote Post
wool
post 5.05.2002, 22:13:08
Post #5





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 148
Pomógł: 0
Dołączył: 4.04.2002
Skąd: starachowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Też miałem niemiłe doświadczenia z LG (cd-rom) dlatego właśnie potrzebuję info. A co do TEAC-a to obecnie mam napęd tej firmy i kupiłem go dlatego, że w którejś gazecie był w testach na wysokim miejscy. Na początku - kombajn, czytał płyty tak porysowane jakich inne nie były w stanie nawet wykryć, ale po roku zmiękła mu "hydraulika"
Go to the top of the page
+Quote Post
wool
post 6.05.2002, 22:53:12
Post #6





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 148
Pomógł: 0
Dołączył: 4.04.2002
Skąd: starachowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Jesli szukasz jakis informacji na temat sprzetu to wejdz na www.chip.pl w dziale Top10 sa opisy i testy hardware'u
Wydaje mi się, że te ich Top10 w Chip-ie, PC World są nieco ustawiane. Ucinają czasami sporo ocen za brak polskiej dokumentacji cz jakiś pierdół. Czasami sa przydatne ale po co komu polska dokumentacja do np. CD-ROM-u rolleyes.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
GeoS
post 9.05.2002, 16:59:35
Post #7





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 602
Pomógł: 0
Dołączył: --
Skąd: W - WA -> GRO

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Po pierwsze: polecam oddzielny zakup napedow DVD i CD-RW - z roznych przyczyn.

Po drugie: polecam napedy firmy Lite-On. Sa calkiem mile w uzytkowaniu, a do tego maja przystepne (konkurencyjne) ceny smile.gif
Sam takiego uzywam (40x24x10) smile.gif


--------------------
Zanim zadasz pytanie, zawsze wczesniej zajrzyj do manuala ( pl.php.net/manual/pl/ ).
Szukasz skryptow - www.hotscripts.com
Go to the top of the page
+Quote Post
wool
post 9.05.2002, 17:24:08
Post #8





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 148
Pomógł: 0
Dołączył: 4.04.2002
Skąd: starachowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Na DVD za bardzo mi nie zależy, mam C400(500) i zakatował bym go. Chcę zakupićw miarę tani sprzęt obsługujące najważniejsze formaty działający min. 2 lata bez problemów. (później może czymś innym będzie się archiwizować). Dzięki za sugestie.
Go to the top of the page
+Quote Post
kryr
post 10.05.2002, 09:23:35
Post #9





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 268
Pomógł: 0
Dołączył: --
Skąd: kielce

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Standard: kazdy chce miec sprzet darmowy, dzialajacy wiecznie i banalny w obsludze... utopia :?
Go to the top of the page
+Quote Post
GeoS
post 10.05.2002, 16:33:29
Post #10





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 602
Pomógł: 0
Dołączył: --
Skąd: W - WA -> GRO

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Na DVD za bardzo mi nie zależy, mam C400(500) i zakatował bym go.


Ja tam ogladalem sobie DVD na PII 266 z 64 Dimm 100Mhz smile.gif Bylo to mozliwe tylko i wylacznie dzieki karcie graficznej opartej o chip Intela i740 (dzieki zaimplementowanej w nim funkcji kompensacji ruchu) smile.gif


--------------------
Zanim zadasz pytanie, zawsze wczesniej zajrzyj do manuala ( pl.php.net/manual/pl/ ).
Szukasz skryptow - www.hotscripts.com
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 25.04.2024 - 11:59