Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Project Manager szuka wspólnika - Software house (Kraków)
bitkit
post 15.02.2017, 19:00:36
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 5
Pomógł: 0
Dołączył: 27.10.2016

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,

Od 6 lat jestem IT Project Managerem, nabyłem spore doświadczenie uczestnicząc w dużych projektach, start-upach. Po drodze miałem i wciąż prowadzę własną firmę, branże nazwałbym "nowe technologie" (interesuje się Bitcoinem). Znając sposób działania firm developerskich i graficznych, zarządzając jak do tej pory kilkoma teamami, widząc jak duży jest rynek gdzie firmy drzwiami i oknami próbują wprosić się aby zrealizować ich projekty, postanowiłem otworzyć własną agencję. Chciałbym zajmować się głównie start-upami, ale również projektami dla małych średnich i dużych firm, po jakimś czasie lub już na początku, otworzyć dział graficzny/reklamowy, w reklamie i social mediach też trochę siedziałem. Wspólnik którego szukam to najlepiej doświadczony developer lub/i grafik który też chciałby ruszyć ze swoją firmą i widzi co dzieje się w branży. Interesuję mnie głównie Kraków bo stąd pochodzę, lokali pod agencję jest tu mnóstwo, choć coraz częściej wybiera się mieszkania, co osobiście mi odpowiada. Osoby zainteresowane proszę o kontakt, czy w wątku głównym czy wiadomość prywatną.


Pozdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post
pyro
post 15.02.2017, 22:04:53
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2 148
Pomógł: 230
Dołączył: 26.03.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Niby doświadczony PM, a nie umie nawet w wersji podstawowej określić wymagań wobec swojego "wspólnika" ani nawet choćby odrobinę konkretnych wytycznych biznesowych w związku z planowaną działalnością... :-)


--------------------
ET LINGUA EIUS LOQUETUR IUDICIUM
Go to the top of the page
+Quote Post
bitkit
post 16.02.2017, 13:41:31
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 5
Pomógł: 0
Dołączył: 27.10.2016

Ostrzeżenie: (0%)
-----


pyro, mam nadzieję że przynajmniej poczułeś/aś się lepiej pisząc ten dużo wnoszący komentarz.


Pozdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post
pyro
post 16.02.2017, 14:37:22
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2 148
Pomógł: 230
Dołączył: 26.03.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Czyli nie zamierzasz dodać jakiejkolwiek dodatkowej informacji poza "szukam wspólnika - developera / grafika"?

Jak dla mnie szukanie jelenia jak wiele tego typu tematów. Zalecam ostrożność.

Zwłaszcza, że autor tematu podaje się za doświadczonego PM-a. PM pisanie wymagań / specyfikacji ma w małym palcu, a założyciel tematu nie potrafi tego zrobić.


--------------------
ET LINGUA EIUS LOQUETUR IUDICIUM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spawnm
post 16.02.2017, 16:04:21
Post #5





Grupa: Moderatorzy
Postów: 4 069
Pomógł: 497
Dołączył: 11.05.2007
Skąd: Warszawa




@Pyro duży projekt - startup to pojęcie względne.
Jeśli robie bloga na wordpressie o lokalnym egamingu i zarządzam grafikiem, webmasterem od instalacji wordpressa i phpbb w dodatku organizuje turniej lola w szkole, barze itd gdzie jest 50 uczestników, barman, dwie barmanki, ochrona na wejściu oraz pan od szatni to teoretycznie zarządzam sporym projektem wink.gif
A jak dam info na stronie o globalnym zasięgu to jest to już impreza/serwis nie lokalny tylko globalny innowacyjny startap haha.gif

Po wypowiedziach bitkita większych projektów bym się nie spodziewał.
Go to the top of the page
+Quote Post
bitkit
post 17.02.2017, 10:26:20
Post #6





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 5
Pomógł: 0
Dołączył: 27.10.2016

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Wyluzujcie nie ma się co tak unosić, nie pasuje Wam temat/opis, macie już zdanie wyrobione to olejcie, pyro ostrzegł i możecie mieć czyste sumienie. A jeśli mają to być żarty to przejdźcie proszę gdzie indziej bo niszczycie mi wątek.

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane, uważam że w opisie zawarłem wystarczająco informacji na początek, zresztą kilka osób się odezwało. Nie szukam pracownika tylko partnera, doświadczonego developera i/lub grafika z budżetem i chęciami do ciężkiej pracy jaką jest prowadzenie własnej firmy.


Pozdrawiam serdecznie
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 18.04.2024 - 09:13