Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [propozycja] info o nowych artykułach w nowościach
PMadej
post 24.03.2004, 12:28:29
Post #1


Vice-Administrator serwera


Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 395
Pomógł: 0
Dołączył: 7.08.2003
Skąd: Kielce

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Z czasem gdy więcej ludzi zacznie pisać artykuły może się okazać że znalezienie tego nowego będzie prawie niemożliwe i trzeba bedzie wertować wszystkie kategorie by zobaczyć czy są tam jakieś nowe artykuły. W związku z tym proponuje żeby nowe pojawiały się o określonej godzinie każdego dnia, lub jak wypadnie co drugi, co tydzień i żeby był załączany do nich news w nowościach z listą dodanych artykułów. To ułatwi na pewno użytkowanie serwisu dla stałych użytkowników. Pozdro


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
scanner
post 24.03.2004, 12:30:04
Post #2





Grupa: Zarząd
Postów: 3 503
Pomógł: 28
Dołączył: 17.10.2002
Skąd: Wrocław




Spokojnie
Jest zamieszczona pewnaliczba artykułow, które chcieluiśmy Wam wstępnie pokazc. Artykuły te przechodza aktualnie fazę poprawek. Gdy ten etap się zakończy, będą dodawane nowe, a każdy zostanie poprzedzony iodpowiednim newsem.


--------------------
scanner.info
Warto pamiętać: KISS, DRY
Go to the top of the page
+Quote Post
PMadej
post 24.03.2004, 12:31:57
Post #3


Vice-Administrator serwera


Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 395
Pomógł: 0
Dołączył: 7.08.2003
Skąd: Kielce

Ostrzeżenie: (0%)
-----


wcale się nie denerwuje, tylko nie znam niestety waszych planów rozwoju a skoro tu można zamieszczać swoje propozycje to taką zamieściłem. Cieszy mnie to, że już macie to w planach winksmiley.jpg


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
scanner
post 24.03.2004, 12:53:45
Post #4





Grupa: Zarząd
Postów: 3 503
Pomógł: 28
Dołączył: 17.10.2002
Skąd: Wrocław




To nawet nie są plany, tylko opcja wbudowana smile.gif
Zamieszanie z obecną aktualizacją istniejących artykółów jest spowodoane tym, że nie chcieliśmy wystawuiać wortalu z pustymi folderami, tylko od razu dać Wam coś do czytania i przy okazji, do przetestowania. W pracy dopiero wychodża niektóre szczegóły, których DeyV, Seth, It`s_me czy ja możemy nie zauwazyć w fazie produkcji.

Artykuły, które będę zamieszczać po aktualizacji nie powinny mieć już aniu jednej literówki, czy błędu ort. Postaram sie też, aby były kompletne pod względem merytorycznym, jednak tutaj zastrzegam sobie mołżiwosć update'u.

I to wszystko.. klikając na "Redakcja" na górze wortalu mozecie poczytać więcejj o tym, jak pracuję wraz z podległymi mi osobami nad treścią smile.gif


--------------------
scanner.info
Warto pamiętać: KISS, DRY
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 18.04.2024 - 04:02