Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Skrypt chat/forum z możliwością podpięcia płatności
ejtipi
post 28.02.2018, 21:44:46
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1
Pomógł: 0
Dołączył: 4.09.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Poszukuję skryptu. Główna funkcjonalność to możliwość komunikowania się między użytkownikami. Poza tym profile użytkowników gdzie można dodać opis, kilka zdjęć oraz jakieś pola typu miasto, wiek, ale także dojdą pewnie jakieś customowe. Profile użytkowników może przeglądać każdy a komunikacja między użytkownikami ma być ograniczona i jedynie posiadacze konta premium (po uiszczeniu opłaty przez Paypal, PayU itp.) będą mogli do siebie pisać.
Z początku pomyślałem o jakimś prostym skrypcie chatu (np. codecanyon.net/item/wchat-fully-responsive-phpajax-chat/18047319 i żeby dorobić do tego płatności. Dalej pomyślałem o jakimś skrypcie forum tylko boję się że musiałby zaprzęgać jakiś kombajn. Być może jest coś prostego i oczywistego co mi umknęło? ...a być może jest jakiś gotowiec w tym stylu?

Komunikacja nie musi odbywać się real time i fajnie jakby były powiadomienia na email że ktoś napisał wiadomość.

Owy skrypt miałby być później rozbudowywany. Z początku budżet jest ograniczony dlatego szukam czegoś gotowego co można by dosyć łatwo przerobić i wdrożyć.
Powód edycji: [nospor]:
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 19.03.2024 - 09:48