Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> PHP i HTML. Tworzenie dynamicznych stron WWW, Lub inne książki jakie polecacie
sockk
post 2.01.2011, 14:57:53
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1
Pomógł: 0
Dołączył: 2.01.2011

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam! Od ok. 2 lat interesuję się Photoshopem, HTML'em, troszkę CSS (potrafię jako tako złożyć stronę na divach biggrin.gif). Z html mam dość sporą wiedzę. Składałem dla siebie, czasami dla znajomych jakieś strony w Photoshopie (ciąłem, a on sam kodował w pliku, ja wprowadzałem poprawki), ale chciałbym dokładniej poznać HTML i zacząć od podstaw PHP. Więc przychodzę do was z pytaniem, czy książka "PHP i HTML. Tworzenie dynamicznych stron WWW", jest odpowiednią książką dla mnie? LINK: PHP i HTML. Tworzenie dynamicznych stron WWW. Głównie chciałbym nastawić się na tworzenie stron www, ale może w niedalekiej przyszłości, jakieś skrypty w php, itd. Jeśli macie jakieś dobre książki, które polecacie, proszę o jakieś linki lub coś w tym rodzaju. Najlepiej książki do 50zł, ponieważ mam ograniczony budżet (wiem, że dość mało, ale można jednak coś za to kupić). A no i żeby było jasne, całą moją wiedzę na temat HTML i stron czerpałem z internetu.

Pozdrawiam!
Go to the top of the page
+Quote Post
Sylwesterx
post 10.01.2011, 22:15:01
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 8
Pomógł: 0
Dołączył: 9.01.2011

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Mam akurat tą książkę, i myślę, że można się z niej trochę dowiedzieć. Ciekawie dość wyjaśnione, ale oczywiście nie jest to to samo co to. Ale podobno to+to daje ciekawe efekty haha.gif

Ten post edytował Sylwesterx 10.01.2011, 22:17:36
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 24.04.2024 - 02:32