Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Kto wysyła wiadomości z linkami finalizującymi cesje domeny
designez
post 19.01.2018, 17:40:23
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 77
Pomógł: 0
Dołączył: 11.08.2012

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam, chcę przenieść domenę do innego operatora z cal.pl do kylos.pl i jest problem
Kylos twierdzi że to ca.pl wysyła @ z linkami do akceptacji a cal.pl że kylos. Kto powinien wysłać takie linki
Ten do którego się przenoszę czy obecny operator domeny. Odbijam się pomiędzy niekompetencją albo oszustwem a na to nie mam czasu.
Proszę o info co mogę zrobić bo obie firmy twierdzą coś innego.
Go to the top of the page
+Quote Post
SmokAnalog
post 20.01.2018, 13:39:37
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 707
Pomógł: 266
Dołączył: 3.07.2012
Skąd: Poznań

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Ostatnio przenosiłem domenę z home.pl do OVH. Najpierw musiałem zdobyć kod authinfo od home.pl, potem wpisać go w formularzu OVH. E-mail z potwierdzeniem transferu otrzymałem od OVH i moim zdaniem to kylos.pl wykazuje się tu brakiem kompetencji. Operator, od którego uciekasz, nie ma w zasadzie obowiązku robić czegokolwiek oprócz udostępnienia Ci kodu authinfo.
Go to the top of the page
+Quote Post
designez
post 20.01.2018, 17:31:52
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 77
Pomógł: 0
Dołączył: 11.08.2012

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Sprawa poniekąd się wyjaśniła. Kylos wysłał wiadomość ale na adres email ksynon@gmail.com

10 lat temu prawie ktoś miał podobny problem. Przenosił domenę ale na jego @ nie przychodziły @ z linkiem do zatwierdzenia. Poniżej fragment i kod
"Wygląda na to, że cal.pl nie odda mi reszty domen. Kilka dni po przesłaniu listu do NASK wydali co prawda authinfo dla domeny .pl i zaczęli odpisywać na e-maile, ale transfer domeny jest dalej niemożliwy, ponieważ cal.pl zmienił w danych abonenta mój adres e-mail na prywatny adres e-mail pracownika cal.pl (ksynon@gmail.com - można łatwo to zweryfikować)."

Dostałem od kylos wiadomość że właśnie na adres ksynon@gmail.com został wysłany link. Dowiedziałem się że CAL.pl nie jest uczciwą firmą i maksymalnie utrudniają transfer domeny.

http://www.webhostingtalk.pl/topic/21062-u...awia-wyjasnien/
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 29.03.2024 - 00:35