Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Inny wynik wykonania procedury z poziomu PHP niż MSSQL Managment Studio
cinek71
post 27.03.2015, 20:47:22
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 3
Pomógł: 0
Dołączył: 2.04.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,

Napotkałem dziś na dziwny problem, z którym nie bardzo wiem jak mam sobie poradzić dlatego zwracam się do was o pomoc. sciana.gif co_jest.gif

Mam wykonaną procedurę w MSSQL która dodaje nowe rekordy do tabeli (zakładam nowe jednostki paletowe). Jednym z parametrów w procedurze jest wartość (int) która określa ile rekordów ma zostać dodane. I tu zaczyna się mój problem. Gdy wykonuję tą procedurę w MMS to wykonuje się poprawnie dla każdej ilości rekordów. Ale w momencie dy próbuje wykonać procedurę z poziomu PHP jestem w stanie dodać tylko max 49 rekordów. Nie dostaję żadnej informacji na temat błędu po stronie PHP. Żeby się upewnić co mi wpada do SQL-a odpaliłem profiler-a z którego wynika że składnia jest prawidłowa a parametry procedury takie jak być powinny. Dodatkowo skopiowałem wynik z profilera i odpaliłem ręcznie w MMS, wynik był prawidłowy. Dodało się tyle rekordów ile było określone w parametrze. Nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić - bardzo proszę o pomoc.

Problem rozwiązany.
Okazało się że połączenie z MSSQL było rozłączane przez PHP co powodowało zakończenie wykonywania procedury odpalanej z poziomu PHP. Zmieniłem sposób uruchamiania procedury, teraz ją odpalam z PHP za pomocą JOB-a i wszystko działa poprawnie. specool.gif

Ten post edytował cinek71 22.03.2015, 10:31:53
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
cinek71
post 27.03.2015, 23:16:51
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 3
Pomógł: 0
Dołączył: 2.04.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Nie używam kursora w tej procedurze.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 19.04.2024 - 16:58