Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> CMS pod portal z ogłoszeniami
maxxxx
post 1.04.2018, 10:24:36
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1
Pomógł: 0
Dołączył: 1.04.2018

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam

Chcę stworzyć portal z ogłoszeniami na CMS. Od kilku dni rozglądam się po szablonach Jommla, WordPress ale nie za bardzo wiem czy płatny szablon spełni moje oczekiwania. Czy moglibyście polecić mi na czym stworzyć portal, gdzie będę miał możliwość ustawienia/modyfikacji takich rzeczy jak:
- strona główna, ogłoszenia z ceną oraz marką produktu w formie zdjęcia, pod nim mała cena i marka
- na stronie głównej wyświetlane losowo ogłoszenia z możliwością płatnego promowania ( wtedy wyświetlane na stałe na głównej)
- chat pomiędzy użytkownikami
- forum
- dodawanie komentarzy i oceny pod profilami użytkowników
- możliwość dodania zniżki przez użytkownika (przekreślona cena a obok niej cena po obniżce)
- dodawanie reklam na stronie głównej

Szablon może być płatny, ewentualnie jestem w stanie poświęcić czas na modyfikacje jakiegoś darmowego. Z góry dziękuję za pomoc
Go to the top of the page
+Quote Post
LowiczakPL
post 20.04.2018, 21:18:34
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 531
Pomógł: 55
Dołączył: 3.01.2016
Skąd: Łowicz

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Jeśli stawiasz to na sztukę i jutro o tym zapominasz to cokolwiek byle bezpłatne.

Ale jeśli chcesz na tym zarabiać to będziesz chciał za chwilę dodawać nowe opcje/funkcjonalności i z gotowcem będziesz się gimnastykował, poza tym gotowiec ma wiele zbędnych rzeczy ma sporo dziur a jeśli nie ma to będzie miał.

Jeśli jesteś w stanie marnować czas na modyfikacje gotowca to uważam że ten czas lepiej spożytkujesz

jak napiszesz coś po woli od zera dedykowanego co będziesz błyskawicznie mógł rozbudować o nowe opcje.

Zobacz sobie frameworki Yii2, Symfony, Laravel, w nich zrobisz swoje ogłoszenia w 1 tydzień.


--------------------
Szukam zleceń Symfony, Laravel, Back-End, Front-End, PHP, MySQL ...
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 15:04