Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Wszystkie napisane posty
slimboot
post 20.12.2013, 12:26:56
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 86
Pomógł: 0
Dołączył: 14.03.2011

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Hej.

Prowadziłem kiedyś forum na skrypcie MyBb i tam w panelu użytkownika była opcja dostępu do wszystkich napisanych wątków. Czy tu takie coś jest? Bo nie mogę znaleźć i często jak chcę wrócić do czegoś co napisałem dawniej, to muszę kopać we wszystkich tematach.

Tu właściwie coś podobnego jest, ale pokazuje mi tylko ostatnio napisane wątki, a nie wszystkie

Ten post edytował slimboot 20.12.2013, 12:21:37


--------------------
OK-Word.com - Nauka podstawowych slowek z jezyka angielskiego, Zapraszam.

"Głupiec nie wierzy w nic z tego, co nie wynika z jego własnego doświadczenia"

"Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię" - inna sprawa, ze człowiek to potem popsuł, ale jeżeli tworzenie wyszło od Boga, to zaiste jestem jego synem:)

Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 20.12.2013, 13:04:51
Post #2





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 440
Pomógł: 6290
Dołączył: 27.12.2004




http://forum.php.pl/slimboot_m56881.html
I masz tam OPCJE gdzie jest to czego szukasz.


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
slimboot
post 20.12.2013, 16:06:26
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 86
Pomógł: 0
Dołączył: 14.03.2011

Ostrzeżenie: (0%)
-----


...są, ale liczyłem że znajdę wszystkie, a mam tylko te co napisałem ostatnio. Niemniej jednak thnx


--------------------
OK-Word.com - Nauka podstawowych slowek z jezyka angielskiego, Zapraszam.

"Głupiec nie wierzy w nic z tego, co nie wynika z jego własnego doświadczenia"

"Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię" - inna sprawa, ze człowiek to potem popsuł, ale jeżeli tworzenie wyszło od Boga, to zaiste jestem jego synem:)

Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 20.12.2013, 16:24:06
Post #4





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 440
Pomógł: 6290
Dołączył: 27.12.2004




Przeciez tam są wszystkie.... Napisalem wyraznie, bys zajrzal w OPCJE. Tam mozesz wybrac by pokazal wszystkie posty uzytkownika. Czy ja po chinsku pisze?


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
slimboot
post 20.12.2013, 22:24:43
Post #5





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 86
Pomógł: 0
Dołączył: 14.03.2011

Ostrzeżenie: (0%)
-----


O to mi chodziło yahoo.gif

Cytat(nospor @ 20.12.2013, 21:57:38 ) *
To sie nazywa ZAKLADKI a nie OPCJE.


A ja na upartego bym, że zakładki to też opcje wyboru biggrin.gif Ale niech ci będzie, po prostu zalatany jestem po internecie, po kodzie w którym piszę i kilku innych sprawach, więc na szybko nie miałem czasu by to sprawdzić dokładnie, a każdy czasem popełnia błędy. Także niezależnie jaki tytuł by ktoś nie miał, nikogo nie darzę bezwzględnym zaufaniem. Ponadto komunikacja miedzy ludzka zawsze jest ograniczona. Słowa mogą być postrzegane różnorako przez różnych ludzi. Takie forum, czy wszelakie komentarze gdzie można się udzielić są fajne, ale też ograniczone i nieraz można błędnie kogoś zrozumieć. Dlatego nie lubię rozmawiać przez telefon, bo nie widzę twarzy mówiącego, gdyż sama twarz też mówi i to czasami więcej niż słowa. Jak nie widzisz mówiącego tez możesz go nie zrozumieć. Hej Nospor, była tu taka opcja, ze mogłem się trochę rozpisać, czy to tylko "pole textowe", czy ajk to tam zwąbiggrin.gif.


--------------------
OK-Word.com - Nauka podstawowych slowek z jezyka angielskiego, Zapraszam.

"Głupiec nie wierzy w nic z tego, co nie wynika z jego własnego doświadczenia"

"Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię" - inna sprawa, ze człowiek to potem popsuł, ale jeżeli tworzenie wyszło od Boga, to zaiste jestem jego synem:)

Go to the top of the page
+Quote Post
Turson
post 21.12.2013, 12:52:25
Post #6





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4 291
Pomógł: 829
Dołączył: 14.02.2009
Skąd: łódź

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Również z dowolnego tematu możesz od razu przejrzeć czyjeś posty/tematy bez wchodzenia na jego profil. Kliknij na czyjś nick nad awatarem (jeśli ma się awatar) i tam też masz to samo.
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 29.03.2024 - 00:50