Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

3 Stron V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Reklama firmy ***.pl - roszczeniowa postawa, Uporczywe łamanie regulaminu.
itsme
post 28.04.2010, 09:58:49
Post #1





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




Witam Szanownych Użytkowników

Ten dział powstał po to, aby chcieć sprzedać jakąś rzecz pozostałym userom.
Niestety, zachowanie niektórych firm, czy też ich właścicieli, wskazuje na brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Cytat
II 2 b
Jedna osoba ma prawo do założenia jednego konta i jest zobligowana to korzystania na forum wyłącznie z niego.


3 konta
jak widać ciężko się trzymać jednego konta.


Cytat
I 3 K
Na forum zabrania się reklamowania czegokolwiek. Dotyczy to w szczególności treści komercyjnych, ale i nachalne promowanie treści o charakterze niekomercyjnym, również nie jest zbyt mile widziane.


***- jak widać w profilu tego Pana jedyna aktywność na forum polega na reklamowaniu produktów swojej firmy.
Jeden z postów tego usera został zmoderowany ...
i większość aminów moderatorów otrzymała od właściciela firmy PW z prośbą o wyjaśnienie
cyt:
Cytat
Witam,
wczoraj około godziny 22:00 dodałem w dziale Forum: Sprzedam swój post o poniższej treści:

"**** ****
Przyjazny skrypt społecznościowy. Skrypt umożliwi Ci uruchomienie własnego portalu społecznościowego wyposażonego w wiele funkcji, dzięki którym społeczność będzie żyła własnym życiem. Wykorzystaj szansę jaką daje Internet i stwórz własną społeczność!

Ogólnie o skrypcie
W dzisiejszych czasach wielkie sukcesy odnoszą serwisy społecznościowe tzn. Web 2.0, które opierają się na aktywnym trybie użytkowników. Skrypt **** daje Ci możliwość uruchomienia własnego serwisu społecznościowego. Użytkownicy rejestrują się i mogą prowadzić "życie" na portalu, który umożliwia im szereg różnorodnych funkcjonalności pomagających wyrazić siebie.

Więcej na temat skryptu:
CIACH(*)

Zakupu można dokonać na stronie jak również poprzez Allegro.pl
CIACH(*)

Użytkownik nospor usunął jego treść i uczynił z tematu coś takiego Temat: zmoderowane
Jak można dopuścić do takiego działania administratora? Ogłoszenie zostało dodane w odpowiednim dziale, a administrator zaśmieca forum robiąc takie rzeczy jak widać.

Proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

---
*****.pl

okropność ... jak mogliśmy zablokować ...

Niemniej postanowiłem działać. Dzwonię na numer podany na stronie - nikt nie podnosi ... oo widze jest bramka GG pogadam ...
po zwróceniu uwagi że łamie się regulamin nadeszła odpowiedź ...
Cytat
10:08 Konsultant: dział jest przeznaczony do reklamy, a to że Państwa regulamin przeczy sam zawartości forum to już tylko i wyłącznie Państwa wina
...
Cóż, stwierdziłem, że czytelny regulamin nie dociera do Pana konsultant,a więc poinformowałem że opiszę sytuację na forum ... niech społeczność sama oceni postępowanie rozmówcy ..
Cytat
10:08 Ja: zatem za kilka dni damy piekny artykul o tym jak Pan traktuje regulamin tego forum
10:08 Ja: co napewno wplynie pozytywnie na wizerunek Pana firmy
10:09 Ja: pozdrawiam
10:09 Konsultant: Dobrze, proszę pamiętać że za wszelkie publikacje Pan ponosi odpowiedzialność.
10:09 Ja: tak samo jak Pan
10:09 Konsultant: Może Pan niedługo dostać wezwanie do sprawy o działanie na szkodę firmy.
10:09 Ja: hahahaha
10:09 Ja: ubaw
10:09 Ja:
10:09 Konsultant: I wtedy już Pan może się z nami tylko sądzić o odszkodowanie
10:09 Ja: prosze sobie darowac
10:10 Konsultant: Nie, to niech Pan sobie daruje.
10:10 Ja: NIe to Pan moze sie sadzic z nami o odszkodowanie
10:10 Ja: art 6 KC kto rosci musi udokumentowac
10:10 Ja: a ja napisze fakt
10:10 Ja: ze ma pan w glebokim powazaniu zasadyu
10:10 Ja: tyle
10:11 Konsultant: Wie Pan dobrze, że dział ogłoszeń przeczy zawartości regulaminu. Także wszelkie działania o ktorych Pan pisze zostaną natychmiastowo zgłoszone do prokuratury.
10:11 Konsultant: Nigdy nie konsultował się Pan z prawnikiem widocznie
10:11 Ja: prosze zglosic
10:11 Ja: do prokuratury
10:11 Ja: i to juz teraz
10:11 Ja:
10:12 Konsultant: Na chwilę obecną szkoda jest zbyt znikoma, aby Sąd chcial rozpatrywać sprawę
10:12 Ja: jaka szkoda na czym ?
10:12 Ja: i za co ?
10:12 Konsultant: Jeżeli jednak jakiś artykuł by się znalazł to zawsze i znajdzie się odpowiedni prawnik, który potrafi wysądzić odszkodowanie za działanie na szkodę. Także proszę się zastanowić nad Pańskimi ewentuanymi działaniami. Na chwilę obecną dziękuję za rozmowę i pozdrawiam.
10:12 Ja: za napisanie faktu prawdy iz nachalnie wcviska Pan reklame i zasmieca Pan forum ?
10:13 Ja: nie jest Pan pierwszym podmiotem ktory nie rozumie prostych zasad
10:14 Ja: prosze wiecej nie reklamowac sie na forum w sposob lamiacy zasady
10:14 Ja: mam nadzieje ze ta informacja dotarla do Pana
10:15 Ja: świadomości
10:15 Ja: zapraszam na forum zaraz opublikuje Pana PW wraz z komentarzem
10:16 Konsultant: Jeśli jest Pan na tyle odważny to zachęcam.
10:16 Informacja: Konsultant jest niedostępny


Reasumując. Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny.
Moje dane są na stronie mentax.pl - Radosław Bartosik.

Proszę nie straszyć prokuraturą, ponieważ nie oceniam Pana lecz Pana zachowanie, a jest ono odbiegające od zasad obowiązujących na forum.

Mówiąc o konsekwencjach, wszystkie Pana konta zostały zbanowane (jedno nawet wcześniej niż dziś - za uciążliwe łamanie regulaminu).

A teraz bardzo proszę wydrukować to i iść do radcy, z miłą chęcią spotkam się z Panem w sądzie.

Bez wyrazów szacunku i oby do zobaczenia !
Radosław Bartosik


(*) - jeszcze reklama na PW FUJ !
Powód edycji: [itsme]: [itsme]:


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post
krzysztof_kf
post 28.04.2010, 10:43:07
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 135
Pomógł: 158
Dołączył: 19.03.2009
Skąd: Toruń

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Jak nie umieją czytać ze zrozumieniem banować ip bo z tego co ja wiem skrypt ipb umożliwia takie coś dobrze wiedzieć w miarę możliwości będzie się raportować takie przypadki pozdrawiam .

Ten post edytował krzysztof_kf 28.04.2010, 10:46:16
Go to the top of the page
+Quote Post
wookieb
post 28.04.2010, 11:08:35
Post #3





Grupa: Moderatorzy
Postów: 8 989
Pomógł: 1550
Dołączył: 8.08.2008
Skąd: Słupsk/Gdańsk




Spam = niechciana wiadomość. Niechciana reklama zakazana regulaminem = niechciana wiadomość.
Niechciana wiadomość + niechciana wiadomość = spam.
Za spam wiadomo... Kto kogo do sądu może podać?
Rejestrując się zaakceptował regulamin i to już jego problem, że nie doczytał jego treści.

W żaden sposób go to nie ogranicza, nie wprowadza w błąd (tego mógłby się przyczepić urząd ochrony konsumenta).
Co do działań na szkodę firmy, jest to tak samo wydanie opinii jak to robią media w gazetach - "Biedronka wykorzystuje ludzi". Kłamstwo?
Tutaj tak samo poruszamy temat głupoty osoby, które reklamuje swój skrypt (który jest jeszcze większym shitem niż ta firma) w sposób niewłaściwy.
Jak naklei reklamę w miejscu do tego zabronionym(np budynek, nie ma do tego uprawnień) i ją zdejmą to będzie się burzyć? No nie, on robi źle i koniec.

Ja osoby działające w ten sposób nazywam "dziećmi piaskownicy" bo tylko do tego można porównać takie zachowanie, zasłanianie się w żałosny sposób prawem i blefowanie co do jego użycia... Już kobiety są mądrzejsze.

Ten post edytował wookieb 28.04.2010, 11:15:15


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
odpowiedz
post 28.04.2010, 11:14:51
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 11
Pomógł: 0
Dołączył: 28.04.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Pozwoli Pan, że będę mógł się obronić, a konto te nie zostanie skasowane.

Po pierwsze:
Ujawniając korespondencję powyższą złamał Pan regulamin własnego forum:

Cytat
Punkt. 3
g) Prywatne wiadomości jak sama nazwa wskazuje są prywatne, dlatego odpowiadając nadawcy korzystamy również z PW, a nie publikujemy odpowiedź na forum. Ewentualnie jeśli chcemy kogoś przeprosić, wypadało by to wyrazić publicznie.


Po drugie:
Zostało umieszczone kilka reklam [każda reklama innego produktu - także nie jest to uporczywa reklama jednej rzeczy] i żadna z nich nie została skasowana. Nie było żadnych ostrzeżeń. Zablokowane zostały prawa pisania na koncie pierwszym [***] bez żadnego powiadomienia, ani też wyjaśnienia. Regulamin forum jest napisany w sposób nie do końca jasny - na wszystkich innych forach m.in forum.webhelp.pl dział ogłoszeń jest przeznaczony przede wszystkim dla firm, a ogłoszenia bez danych firmowych są usuwane.

Po trzecie:
Dzisiaj została dodana reklama nowego produktu, a Pan łamiąc regulamin ujawnił treść korespondencji zamiast chociażby zastosować się do prostej porady użytkownika krzysztof_kf - świadomie działając bez zastosowania żadnych innych środków zapobiegawczych na szkodę firmy ****.

Po czwarte:
W opisie działu "Giełda ofert" widnieje:
"Tutaj można składać oferty zatrudnienia i poszukiwania miejsc pracy oraz kupna i sprzedaży towarów i usług związanych z technologiami IT ze szczególnym naciskiem na PHP" - oferty pracy są jak najbardziej związane z komercją, tak samo jak i sprzedaż towarów i usług - bo jest to najzwyczajniejsza na świecie działalność gospodarcza (handel). Także, nie ma sprzedaży bez komercji, jeszcze raz podkreślam: regulamin jest niejasny i zachęca chyba do poszerzania szarej strefy.

I po piąte:
Działa Pan przeciw nam i przeciw samemu sobie, dlatego proszę o usunięcie tego tematu i zamknięcie sprawy.
Nie ma Pan żadnego szacunku dla innych i uważa się Pan za osobę, która może więcej.

Ten post edytował itsme 28.04.2010, 17:39:18
Powód edycji: [itsme]:
Go to the top of the page
+Quote Post
teutates
post 28.04.2010, 12:07:33
Post #5





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 156
Pomógł: 2
Dołączył: 9.09.2006
Skąd: Londyn/Gdynia

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Administrator jest osobą, która może więcej w ramach swojej domeny.

Nie wiem co w tym dziwnego?

Jeśli wchodzi się do czyjegoś domu, respektuje się czyjeś zasady - nie pasuje, zakładajcie własne forum, 3-6 lat i rozbujacie, potem nic tylko spamować i rościć żale smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 28.04.2010, 12:08:42
Post #6





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




Jasne że pozwolę się bronić.

Tak złamałem zasadę własnego forum nie mniej nastąpiła tu okoliczność która zmusiła mnie do opublikowania PW które i tak zostało wysłane do większej części zarządzającej forum - zatem o jej wielkiej prywatności nie możemy mówić.

Cytat
Po drugie:
Zostało umieszczone kilka reklam i żadna z nich nie została skasowana. Nie było żadnych ostrzeżeń. Zablokowane zostały prawa pisania na koncie pierwszym bez żadnego powiadomienia, ani też wyjaśnienia. Regulamin forum jest napisany w sposób nie do końca jasny - na wszystkich innych forach m.in forum.webhelp.pl dział ogłoszeń jest przeznaczony przede wszystkim dla firm, a ogłoszenia bez danych firmowych są usuwane.

Czy drogówce Pan też tłumaczy że 10 razy Pan przejechał człowieka na pasach i nikt nie zatrzymał dlatego Pan sądził że można ?
Co do rzekomego braku ostrzeżeń - kłamie Pan
Ostrzeżony 11.08.2009, 11:33:24 powód: Crossposting i spamowanie.
Ostrzeżony 4.11.2009, 11:43:32 powód: Odkopywanie starych wątków, żeby zaspamować. Jeszcze raz i ban
Ostrzeżony 19.04.2010, 08:15:18 powód: wieczny ban

A Pan zachowuje się jak dziecko neostrady i zakłada kolejny wątek z kolejnego konta - żenada.

Regulamin jest napisany w sposób jasny NIE MA REKLAM. A to że stosuje Pan interpretację że skoro inny to robią to ja też. CO nie zmienia faktu iż w regulaminie jest jasno napisane Na forum zabrania się reklamowania czegokolwiek. Dotyczy to w szczególności treści komercyjnych, ale i nachalne promowanie treści o charakterze niekomercyjnym, również nie jest zbyt mile widziane. - proszę mi wyjaśnić co w tym zapisie nie jest klarowne ? NIE MA REKLAM koniec kropka. A to że na innych forach są inne działy - cóż mogę powiedzieć?
A moge zadać pytanie ?
Jaki to ma wpływ na regulamin ? Jest 1 mln różnych for dyskusyjnych ... i każdy regulamin z tych for mam dostosować do forum.php.pl

Cytat
Po trzecie:
Dzisiaj została dodana reklama nowego produktu, a Pan łamiąc regulamin ujawnił treść korespondencji zamiast chociażby zastosować się do prostej porady użytkownika krzysztof_kf - świadomie działając bez zastosowania żadnych innych środków zapobiegawczych na szkodę firmy **** .

A jaki ma wpływ dodania Przez Pana ogłoszenia z ujawnieniem korespondecji wysłanej do kilkunastu osób ? Proszę mi podać związek.
Jak to Pan napisał "Dzisiaj została dodana reklama nowego produktu, " ... a co jest napisane w regulaminku ? Nie możńa reklamować :-)

Szanowny Panie nie dość że ma Pan problemy z czytaniem ze zrozumieniem to jeszcze wymaga Pan ode mnie cudów ! Nie jestem nostradamus i nie mogłem się dostosować do prośby usera krzysztof_kf ponieważ w momencie ujawniania Pana poczynania on sam nie wiedział że napisze taka rade ... Zatem jak mogłem się dostosować do czegoś co jeszcze nie istniało ?

DLa wyjaśnienia - zawsze działam z pełną świadomością ! - co do środków zapobiegawczych - był Pan informowany, zablokowaliśmy Panu jedno konto dawaliśmy ostrzeżenia ... co mieliśmy jeszcze zrobić ? Dać na mszę aby do do Pana dotarło że łamie Pan regulamin ?

Próbowałem z Panem rozmawiać na bramce GG bo telefonów Pan nie odbiera ... wykazał się Pan daleko idącą ignorancją - a to są skutki Pańskiego działania nic ponadto.

Cytat
Działa Pan przeciw nam i przeciw samemu sobie, dlatego proszę o usunięcie tego tematu i zamknięcie sprawy.

Przepraszam who is NAM ? Działam Przeciw takiemu zachowaniu jakie Pan reprezentuje.
I chciałbym poznać Pańską ścieżkę dedukcji, rozumowania, w której dochodzi Pan do wniosku iż nieznana Panu osoba działa przeciw samej sobie ...

Nie skasuje tego tematu. Nie zamknę tego tematu. Chciał Pan reklamy i ma Pan! Gratis od Administracji php.pl.
Cytat
Nie ma Pan żadnego szacunku dla innych i uważa się Pan za osobę, która może więcej.

to pozostawiam totalnie bez komentarza ...

Cytat
Po czwarte:
W opisie działu "Giełda ofert" widnieje:
"Tutaj można składać oferty zatrudnienia i poszukiwania miejsc pracy oraz kupna i sprzedaży towarów i usług związanych z technologiami IT ze szczególnym naciskiem na PHP" - oferty pracy są jak najbardziej związane z komercją, tak samo jak i sprzedaż towarów i usług - bo jest to najzwyczajniejsza na świecie działalność gospodarcza (handel). Także, nie ma sprzedaży bez komercji, jeszcze raz podkreślam: regulamin jest niejasny i zachęca chyba do poszerzania szarej strefy.

Pana interpretacje tego zapisu są nic innego tylko interpretacją - a co mówi regulamin ? NIE MA REKLAM
Naprawdę zachowuję się jak ograniczone dziecko z łopatką w piaskownicy - nie potrafi Pan nawet wyrazić własnych opinii w sposób rzeczowy.

Może Pan wskazywać różnice pomiędzy zasadami określonymi w regulaminie a stanem faktycznym na forum. Wiemy że są. Ale niech Pan już przestanie pisać że regulamin jest nie jasny bo się Pan po prostu ośmiesza.
Ogłoszenia o pracę są ogłoszeniami o pracę (nic się nie sprzedaje ani nie kupuje) a twierdzenie że one są komercyjne utrwalają uśmiech na mojej twarzy przy czytaniu Pana wywodów.


Reasumując:
- post nie zostanie skasowany
- przepraszam za upublicznienie PW
- regulamin jest jasny
- do zobaczenia w sądzie w prokuraturze ... przed radcą prawnym - nie idzie spamiętać kim mnie Pan tam jeszcze straszył ...

Jeżeli Ma Pan sensowne argumenty poddajemy je dyskusji zaś jeżeli ma Pan wywody na poziomie poniższego to Kończ Waś ... wiadomo co sobie trzeba zaoszczędzić.
Powód edycji: [itsme]:


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post
odpowiedz
post 28.04.2010, 12:23:13
Post #7





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 11
Pomógł: 0
Dołączył: 28.04.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


No i całą powyższą wiadomość każdy może odpowiednio zinterpretować. Administrator itsme - działa tylko i wyłącznie na szkodę innych, a nie chce wyjaśnić sprawy i doprowadzić do jej zamknięcia. Cały dział ogłoszeniowy jest jednym agregatem reklam, a że Pan tego nie potrafi pojąć to trudno. Takiego macie administratora niniejszego forum i tak bardzo pragnie on mieć konflikty, zamiast rozwiązania sprawy polubownie.
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 28.04.2010, 12:36:55
Post #8





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 440
Pomógł: 6290
Dołączył: 27.12.2004




Cytat
Cały dział ogłoszeniowy jest jednym agregatem reklam, a że Pan tego nie potrafi pojąć to trudno.
Przecież itsme temu nie zaprzecza. Mowi jedynie, ze reklamy są na forum zakazane. A to ze kogoś przyłapano, a kogoś nie to inna sprawa i nie ma związku ze sprawą. Itsme wyjaśnił to chyba dość dobitnie.

Cytat
tak bardzo pragnie on mieć konflikty
Do konfliktów to zmierza tylko i wyłącznie Pan nie respektując zasad forum i grożąc moderatorom za ich egzekwowanie.


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
trucksweb
post 28.04.2010, 12:37:26
Post #9





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 199
Pomógł: 31
Dołączył: 22.03.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


skoro temat jest otwarty to ja wtrace swoje 3gr, poniewaz nie zgadzam sie z @itsme

Dzial sprzedam jest dzialem w ktorym publikuje sie oferty sprzedazy. Rozumujac tokiem @itsme kazde ogloszenie w tym dziale bedzie zlamaniem regulaminu z punktem mowiacym o zakazanie reklamowania.
Teraz niech mi ktos wytlumaczy jak man napisac ogloszenie o sprzedazy produktu,ktorego autorem jest moja firma jednoczesnie go nie reklamujac ?

Wedlug mnie @nospor nie powinien kasowac watku o ktorym pisal ten uzytkownik.


Kolejna sprawa - czy umieszczajac informacje w dziale posuzkuje, np. odpowiadajac na posta i zamieszczeniem linku do jakiegos softu to czy to nie jest reklama questionmark.gif



Fakt, regulamin nie jest zgodny z prawami konsumenta bo kazdy uzytkownik rejestrujacy sie jest jakby konsumentem forum.




//edit
wlasnie sobie przypomnialem.Czy jak sprzedawaliscie kubek php.pl to czy nie widniala w topie jakas reklama ? i czy temat z oferta sprzedazy sie znalazl sie na forum ? Czy to nie byla reklama, ktora zlamali administratorzy questionmark.gif

Ten post edytował trucksweb 28.04.2010, 12:40:56


--------------------
Rozmawia dwóch dyrektorów:
- Jaki jest twój ideał sekretarki?
- 20-letnia dziewczyna z 30-letnim doświadczeniem.
Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 28.04.2010, 12:40:49
Post #10





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




Szanowny Panie

ależ ja sprawę doprowadziłem do końca dostał Pan Bana na konto i nie ma reklam
przyklejeniem tego wątku zostało wyjaśnione również nasze stanowisko co do reklam ... teraz już każdy wie że reklamom mówimy NIE.

pragnę przypomnieć że próbowałem polubownie na GG ... ale Pan wyskoczył z prokuraturą sądem itp ...
teraz kiedy widzi Pan że to był zły pomysł ... chce Pan polubownie
Ale mleko się już rozlało ...

Mam nadzieję że pozostali posłuchają się Pana i wyciągną wnioski REKLAMOM MÓWIMY NIE !

jeszcze jeden mały fakt co do Pana osoby jest Pan u nas zarejestrowany Dołączył: 12.03.2008
i przez te ponad 2 lata dodał Pan od groma nowych tematów - ale żaden - zero, ani jeden nie był prośbą o pomoc ani pomocą dla innych - za to wszystkie były próbą wciśnięcia swojego produktu.

2 lata i zero postów - wszystko tylko sprzedam sprzedam i sprzedam ...

żal ...


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post
odpowiedz
post 28.04.2010, 12:41:56
Post #11





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 11
Pomógł: 0
Dołączył: 28.04.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


trucksweb - dzięki za poparcie. Widocznie tylko Pan administrator itsme ma problemy ze zrozumieniem zaistniałej sytuacji. Trudno jednak rozumieć coś skoro układa się regulaminy forum sprzeczne z logiką - no chyba że zgodne z JEGO logiką.

Itsme jak widać powyżej - narzuca jeszcze co inni mają pisać. Zakrawa to na dyktatora - to jest dopiero żal.

Ten post edytował odpowiedz 28.04.2010, 12:43:52
Go to the top of the page
+Quote Post
trucksweb
post 28.04.2010, 12:44:34
Post #12





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 199
Pomógł: 31
Dołączył: 22.03.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


bardzo trudno mi zrozumiec Twoje stanowisko.
Czy gdzies jest napisane, ze zakladajac konto uzytkownik ma pisac tylko posty o pomoc?

moze umiesc w nim punkt, ktory kaze pisac 10postow tyg, w przeciwnym razie konto usuniesz ?

zal ? - kogo ?

Cytat(itsme @ 28.04.2010, 13:40:49 ) *
2 lata i zero postów - wszystko tylko sprzedam sprzedam i sprzedam ...

żal ...



--------------------
Rozmawia dwóch dyrektorów:
- Jaki jest twój ideał sekretarki?
- 20-letnia dziewczyna z 30-letnim doświadczeniem.
Go to the top of the page
+Quote Post
krzysztof_kf
post 28.04.2010, 12:46:42
Post #13





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 135
Pomógł: 158
Dołączył: 19.03.2009
Skąd: Toruń

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(trucksweb @ 28.04.2010, 13:37:26 ) *
Dzial sprzedam jest dzialem w ktorym publikuje sie oferty sprzedazy. Rozumujac tokiem @itsme kazde ogloszenie w tym dziale bedzie zlamaniem regulaminu z punktem mowiacym o zakazanie reklamowania.
Teraz niech mi ktos wytlumaczy jak man napisac ogloszenie o sprzedazy produktu,ktorego autorem jest moja firma jednoczesnie go nie reklamujac ?

Wedlug mnie @nospor nie powinien kasowac watku o ktorym pisal ten uzytkownik.



A odróżniasz od osób którzy zakładają konta tylko po to żeby handlować swoimi produktami a od użytkownika który udzielają się na forum i czasem podkreślam czasem sprzedadzą swoją książkę lub inną rzecz po przez forum.php.pl rozumiem administratora @itsme to chyba każdy powinien zrozumieć o co chodzi
Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 28.04.2010, 12:46:45
Post #14





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




Cytat(trucksweb @ 28.04.2010, 13:37:26 ) *
skoro temat jest otwarty to ja wtrace swoje 3gr, poniewaz nie zgadzam sie z @itsme

Dzial sprzedam jest dzialem w ktorym publikuje sie oferty sprzedazy. Rozumujac tokiem @itsme kazde ogloszenie w tym dziale bedzie zlamaniem regulaminu z punktem mowiacym o zakazanie reklamowania.
Teraz niech mi ktos wytlumaczy jak man napisac ogloszenie o sprzedazy produktu,ktorego autorem jest moja firma jednoczesnie go nie reklamujac ?

Wedlug mnie @nospor nie powinien kasowac watku o ktorym pisal ten uzytkownik.


Kolejna sprawa - czy umieszczajac informacje w dziale posuzkuje, np. odpowiadajac na posta i zamieszczeniem linku do jakiegos softu to czy to nie jest reklama questionmark.gif



Fakt, regulamin nie jest zgodny z prawami konsumenta bo kazdy uzytkownik rejestrujacy sie jest jakby konsumentem forum.
//edit
wlasnie sobie przypomnialem.Czy jak sprzedawaliscie kubek php.pl to czy nie widniala w topie jakas reklama ? i czy temat z oferta sprzedazy sie znalazl sie na forum ? Czy to nie byla reklama, ktora zlamali administratorzy questionmark.gif

Cytat
Teraz niech mi ktos wytlumaczy jak man napisac ogloszenie o sprzedazy produktu,ktorego autorem jest moja firma jednoczesnie go nie reklamujac ?

nie możesz.

Dział sprzedam jest po to aby sprzedać ksiązkę którą chce się zbyć. Licencję którą się nabyło i chcę sie sprzedać.
po to powstał ten dział.
I przestańmy popadać w skrajności.
BO zaraz powiesz że użycie słowa Polska jest reklamą ...


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post
odpowiedz
post 28.04.2010, 12:50:08
Post #15





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 11
Pomógł: 0
Dołączył: 28.04.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


krzysztof_kf - to chyba już dawno nie byłeś w tym dziale i nie widziałeś jak kwitnie tam najzwyczajniejszy na świecie handel. Ktoś tu jednak próbuje działać zwyczajnie na szkodę firmy i niestety, ale dalsze rozmowy z tutejszą administracją nie mają raczej żadnego sensu.
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 28.04.2010, 12:50:30
Post #16





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 440
Pomógł: 6290
Dołączył: 27.12.2004




dział Sprzedam miał służyć ofertom w stylu:
Jakiś czas temu kupiłem ksiązkę. Juz mi nie jest potrzebna, więc chcę sprzedać.
TO NIE JEST REKLAMA

A tutaj usunałem reklame, która była w stylu:
mam księgarnie, sprzedaję ksiązki
TO JEST REKLAMA

Inne wątpliwe sytuację rozstrzygają moderatorzy lub admin. Mozna z nimi dyskutowac. TUTAJ nie było wątpliwej sytuacji.

Fakt, teraz w tym dziale jest duzo reklam, nasza wina, ze na to pozwoliliśmy. Na usprawiedliwienie mogę dodać, ze są to z reguły uzytkownicy ktorzy raz coś dodali. A Pan tutaj robił to nagminnie i mimo blokady konta założyl nowe konto i robił to dalej. Czy zwolennicy Pana są aż tak ślepi by nie widzieć tak oczywistej rzeczy?
Powód edycji: [nospor]:


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
trucksweb
post 28.04.2010, 12:51:52
Post #17





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 199
Pomógł: 31
Dołączył: 22.03.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(itsme @ 28.04.2010, 13:46:45 ) *
Dział sprzedam jest po to aby sprzedać ksiązkę którą chce się zbyć. Licencję którą się nabyło i chcę sie sprzedać.


to w takim razie, chyba nie rozumiem opisu dzialu sprzedam:
Cytat
Tutaj można składać oferty sprzedaży artykułów i usług związanych z IT.


@nospor, skoro tak:
oferuje usluge stworzenia skryptu ogloszen,ktory obsluguje kategorie...
cena X
wystawie FVAT

-reklama czy ogloszenie ?

Ten post edytował trucksweb 28.04.2010, 12:53:16


--------------------
Rozmawia dwóch dyrektorów:
- Jaki jest twój ideał sekretarki?
- 20-letnia dziewczyna z 30-letnim doświadczeniem.
Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 28.04.2010, 12:52:05
Post #18





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




Cytat(odpowiedz @ 28.04.2010, 13:41:56 ) *
trucksweb - dzięki za poparcie. Widocznie tylko Pan administrator itsme ma problemy ze zrozumieniem zaistniałej sytuacji. Trudno jednak rozumieć coś skoro układa się regulaminy forum sprzeczne z logiką - no chyba że zgodne z JEGO logiką.

Itsme jak widać powyżej - narzuca jeszcze co inni mają pisać. Zakrawa to na dyktatora - to jest dopiero żal.

tak narzucam - abyście pomagali sobie nawzajem, abyście się udzielali w życiu forum, aby każdy z Was wspierał innych w uczeniu ...
Tak wiele wymagam ?
Dyktator ? Spamujesz forum reklamami, wcianasz sie w wypowiedzi innych aby tylko wrzuucicć swojego linka, zakladasz multikonta, nie docierają do Ciebie prośby masz w głebokim poważaniu regulamin i zabrali dziecku lizaczka ...


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post
odpowiedz
post 28.04.2010, 12:55:06
Post #19





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 11
Pomógł: 0
Dołączył: 28.04.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


nospor napisał:
Cytat
Fakt, teraz w tym dziale jest duzo reklam, nasza wina, ze na to pozwoliliśmy. Na usprawiedliwienie mogę dodać, ze są to z reguły uzytkownicy ktorzy raz coś dodali. A Pan tutaj robił to nagminnie i mimo blokady konta założyl nowe konto i robił to dalej. Czy zwolennicy Pana są aż tak ślepi by nie widzieć tak oczywistej rzeczy?


Tak, to Państwa wina i nie mam zamiaru ponosić strat z Państwa winy. Dlatego ostatni raz apeluję o usunięcie tego tematu i zamknięcie sprawy. Strony są podzielone, więc nie jest tak do końca jasne, że to tylko i wyłącznie moja wina (i zapewne nie tylko użytkownicy się ze mną zgodzą). Mam nadzieję, że administrator nie okaże się ignorantem, który pragnie mieć tylko i wyłącznie racje.

Jeżeli na forum Giełdy ofert panują oddzielne zasady to proszę o ICH STWORZENIE I UMIESZCZENIE, bo regulamin nie jest do końca jasny.

Ten post edytował odpowiedz 28.04.2010, 13:01:23
Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 28.04.2010, 12:56:07
Post #20





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




Cytat(trucksweb @ 28.04.2010, 13:51:52 ) *
to w takim razie, chyba nie rozumiem opisu dzialu sprzedam:

tak zgadzam się - chyba nie rozumiesz.

1. Kupiłem konto hostingowe ale nie mam za co utrzymac go kto chce kupic?
nie chce mi się dawać przykładów.


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 14:18