Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> php.pl vol. 2, Wasze oczekiwania, opinie i sugestie
wassago
post 22.10.2004, 21:49:42
Post #41





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 701
Pomógł: 0
Dołączył: 26.06.2002
Skąd: Londyn

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Trochę jest pompatycznie – bez obrazy ale pytałem się kilkakrotnie czy jest możliwość współpracy z wam (prowadzę polskie wsparcie systemu CMS postnuke – www.post-nuke.pl)
Zostałem odesłany do dość pompatycznego teksu „Zarządu” który przedstawiał wasze stanowisko odnośnie reklam, współpracy itp.

no i co z tego? dostales informacje ze nie jestesmy (php.pl) zainteresowani reklamowaniem Waszego serwisu - zadnego serwisu. nie rozumiem po co ten komentarz. dry.gif
Cytat
Trochę pachnie marazmem – myślę że na stronie brak jest trochę „życia” – trochę jest skromnie jak dla mnie za skromnie – brak też podstawowych informacji dla początkujących.

nasz wortal nie mial byc skarbnica wiedzy dla poczatkujacych tylko dla srednio-zaawansowanych i wyzej. z informacjami dla poczatkujacych przychodza inne serwisy.
Cytat
PS. Oczywiście według mnie system EZ powinien być zamieniony na coś lepszego np. :postnuke

buahahahahahahahaa laugh.gif laugh.gif laugh.gif czy ty wiesz o czym mowisz?!


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Fo
post 23.10.2004, 10:31:32
Post #42





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 401
Pomógł: 0
Dołączył: 18.04.2003
Skąd: Trójmiasto

Ostrzeżenie: (0%)
-----


mmmmm dzień dobry cool.gif

jesli chodzi o vol 2 to wg. mnie powinien jak najbardziej byc tam wlasnie newsletter ( txt/html) - zobaczcie sobie z ciekawosci chociazby w jakiej formie przychodzi newsletter z www.epr.pl - miodzio smile.gif

jesli chodzi o szate - tak prawda, przydalo by sie wprowadzic jakas nowa, wiec niewiem, mejbi kolejny konkurs na szate graficzna dla php.pl ?

jesli chodzi o te wszystkie bannery, linki itp... hmm, a moze by tak sie dogadac z kluczowymi mocnymi serwisami ( nie chodzi mi o same polskie ) traktujacymi o programowaniu i sprobowac utworzyc jakas taka reklame wspolna cio ? winksmiley.jpg

oni u was, wy u nich, itp itd rolleyes.gif

jak juz ktos to powiedzial, na stronie nie czuc zycia, ten aspekt akuratnio niewiem jak poruszyc ale bynajmniej trzeba na niego zwrocic uwage bo jest baaardzo wazny, nie probowac olewac, bo zaraz bedziecie myslec nad vol 3. dry.gif

Po co jest dzial ksiazki i prasa - skoro praktycznie nic nigdy tam nie bylo ?

download - swieci pustkami, czy ktos wogole dba o to zeby tam cokolwiek bylo ?

no w skryptach cos jest, ale wlasnie tutaj nic wiecej niz "cos", bo drugie hotscripts to raczej nie jest ani sie nie zapowiada, a szkoda :/

dzial artykuly, zapelny to on sie tez nie wydaje.... wiecie w szkole mi kiedys powiedzieli o czyms takim jak przerost formy nad trescia - u was on wystepuje niestety i trzeba to uciac. przerost formy ( puste dzialy ) nad trescia. po co tworzyc puste dzialy w ktorych "cos kiedys przeciez bedzie" jesli minelo juz tyle czasu a tam dalej jak bylo nic... tak dalej jest ..."nic" dry.gif

proponuje raczej w takich sytuacjach, najpierw nagromadzic materialow, naprodukowac i dopiero pozniej to rozdzielac na konkretne dzialy a nie dzielic tort ktorego jeszcze nie ma... no smaka mam... tzn. mialem bo juz nie mam.

wiecie co... ten styl forum szczerze to tez do wymiany jak grafa pojdzie do wymianki ta ze strony - czemu ? bo ten jest, szary, bury, tak jak serwis. gdzie tu zycie ? raczej krew na scianie jedynie ktora zaraz zaschnie. axesmiley.png

mam nadzieje ze to ktos dobrze odczyta,

pozdrawiam,
Fowowski cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
bela
post 23.10.2004, 12:26:23
Post #43


Administrator PHPedia.pl


Grupa: Developerzy
Postów: 1 102
Pomógł: 2
Dołączył: 14.09.2003

Ostrzeżenie: (0%)
-----


przydałaby się galeria kodu taka jak na zendzie smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
hazan
post 23.10.2004, 13:40:24
Post #44





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4
Pomógł: 0
Dołączył: 22.10.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(wassago @ 2004-10-22 20:49:42)
no i co z tego? dostales informacje ze nie jestesmy (php.pl) zainteresowani reklamowaniem Waszego serwisu - zadnego serwisu. nie rozumiem po co ten komentarz.  dry.gif

Gdzie ja napisalem ze chce reklamy ?- pisalem o wsplpracy i wymianie dowswiadczeń itp. - wiec nie przekrecaj moich słów bardzo proszę !

Dla mnie EOT chciałem się podzielić moim spostrzezeniami a ty sie zachowujesz troche jak dziecko ktore juz wszystko wie.

CO do EZ - to chyba troche jak armata na wrobla - ? - storna pusta ale za to system jak na bilblioteke narodowa - ale widze ze znowu wiesz lepiej.

Zwroc tylko uwage ze skoro wszystko jest ok - i system i strona, i teksty, i wszystko inne to nie potrzebna jest ta dyskusja - a jednal ktos ja zaczal ? (jak myslisz dlaczego ?)


Tak czy inaczej powodzenia.

Ten post edytował hazan 23.10.2004, 13:45:22


--------------------
Pozdrawiam
Hazan
www.post-nuke.pl
Go to the top of the page
+Quote Post
The_Destiny
post 23.10.2004, 13:57:10
Post #45





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 6
Pomógł: 0
Dołączył: 2.05.2004
Skąd: Ruda Śląska

Ostrzeżenie: (0%)
-----


No to i ja sie wypowiem smile.gif Dosc dlugo mnie nie bylo tutaj , na irc'u ale niestety tyci sie zdenerwowalem ale o tym w dalszej czesci...

Wyglad strony lekki , przyjemny dla oka.

wassago dlaczego php.pl niema byc skarbnica wiedzy dla poczatkujacych ? Dlaczego ja jako laik niemoge kozystac z pomocy fachowcow ? Dlaczego mam sie szwedac po innych serwisach do ktorych niemam zaufania a niemoge tutaj zapytac ? Ale jak narazie na kazde pytanie i klopot uzyskalem odpowiedz wiec jest ok smile.gif

Wiec teraz powiem co mnie zdenerowalo .... a konkretnie mamy oceniac prace php.pl wiec i powiem co mysle o irc'u ! Na ircu siedzialem cale dni i pisalem i pisalem po slasku i nikomu to nie przeszkadzalo lub poprostu nikt nie zwrocil mi uwagi z grzecznosci do czasu az ktorys z adminow powiedzial ze dostane Bana za takie cos sad.gif Szlak czlowieka by mogl trafic jak takie cos przeczyta. W telewizji glupie programy ktore ukazuja walke Slaska z Warszawa itp... i czy naprawde tak sie musimy zachowywac ? A moze wreszcie poraz zaczac zachowywac sie jak ludzie a nie dzieci ? Wiec jak wspominalem juz mi przeszlo i teraz pewnie nadal bede Wam "umilac " zycie na irc'u smile.gif


--------------------
Z powazaniem

The_Destiny
Go to the top of the page
+Quote Post
spenalzo
post 23.10.2004, 14:08:52
Post #46





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2 064
Pomógł: 1
Dołączył: 22.01.2003
Skąd: Poznań

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(wassago @ 2004-10-22 22:49:42)
Cytat

Trochę pachnie marazmem – myślę że na stronie brak jest trochę „życia” – trochę jest skromnie jak dla mnie za skromnie – brak też podstawowych informacji dla początkujących.

nasz wortal nie mial byc skarbnica wiedzy dla poczatkujacych tylko dla srednio-zaawansowanych i wyzej. z informacjami dla poczatkujacych przychodza inne serwisy.

Przepraszam, że zburze sielanke - a co niby jest na php.pl dla średniozaawansowanych? Bo oprocz artu o MVC to nic. Prawda jest taka, że pół roku zastanawialiaście sie nad tym czy lepiej jądro pisać tak czy inaczej, wielkie szumne zapowiedzi i co? Ponad rok minął i php.pl nadal stoi na EZ a nie waszym jądrze... Przez ten czas zniecheciliście tylko sporo osób - ja bym z wielką przyjemnością coś napisał, ale skoro było 100000 wymagań do spełnienia żeby napisać prosty artykuł to dałem sobie spokój. To nie jest bycie pro, to jest utrudnianie sobie życia. I nie chodzi tylko o mnie, ale naprawde wiecej osob dało sobie spokój... Możecie traktować ten post jako zamach na polską scene php - prosze bardzo, ale taka jest moja opinia.


Cytat(The_Destiny @ 2004-10-23 14:57:10)
Wiec teraz powiem co mnie zdenerowalo .... a konkretnie mamy oceniac prace php.pl wiec i powiem co mysle o irc'u ! Na ircu siedzialem cale dni i pisalem i pisalem po slasku i nikomu to nie przeszkadzalo lub poprostu nikt nie zwrocil mi uwagi z grzecznosci do czasu az ktorys z adminow powiedzial ze dostane Bana za takie cos sad.gif Szlak czlowieka by mogl trafic jak takie cos przeczyta.

Załóż sobie kanal #slask i tam gadaj po śląsku - na miejscu tej osoby też bym tak zrobił. Jakby to wygladalo: ja po poznansku, ty po slasku, ktos po kaszubsku... itd?


--------------------

Go to the top of the page
+Quote Post
The_Destiny
post 23.10.2004, 14:13:39
Post #47





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 6
Pomógł: 0
Dołączył: 2.05.2004
Skąd: Ruda Śląska

Ostrzeżenie: (0%)
-----


smile.gif mi by to wcale a wcale nie przeszkadzalo winksmiley.jpg a zeby uscislic to tamtej osobie chodzilo konkretnie o uzywanie przezemnie slowa "niy" jako "nie" smile.gif Ale jezeli komus sie cos nie podoba to zawsze znajdzie powod . co nie ?

Bo zupa byla za slona ?


--------------------
Z powazaniem

The_Destiny
Go to the top of the page
+Quote Post
hawk
post 25.10.2004, 11:55:24
Post #48





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 521
Pomógł: 0
Dołączył: 3.11.2003
Skąd: 3city

Ostrzeżenie: (0%)
-----


@spenalzo: ale jakie są te trudne do spełnienia wymagania dla piszących artykuły. Nie chcę wcale polemizować. Mi po prostu pisało się dosyć łatwo, bo DocBooka już dobrze znałem, a nie wiem jak to wyglądało dla innych. Więc tak z ciekawości pytam, jak jest to zbyt trudne to trzeba uprościć, bo faktycznie zaawansowanych artykułów jest bardzo mało.
Go to the top of the page
+Quote Post
dag
post 25.10.2004, 12:16:45
Post #49





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 180
Pomógł: 0
Dołączył: 24.12.2003

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
faktycznie zaawansowanych artykułów jest bardzo mało.


I to powinno być jak najszybciej poprawione.


Odnośnie Galerii kodu:
- sądzę, że każdy kod powinien być przeglądany przed dodaniem (przez kogoś z php.pl), pod zwględem składni, bezpieczeństwa, komentarzy, zoptymalizowania...


--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
hawk
post 25.10.2004, 15:08:47
Post #50





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 521
Pomógł: 0
Dołączył: 3.11.2003
Skąd: 3city

Ostrzeżenie: (0%)
-----


@dag: To kto ma pisać te zaawansowane artykuły? Nie "powinno być", tylko ktoś musi to-to napisać. Kto? Mi osobiście się nie chce.

Podobnie z galerią kodu - kto ma to sprawdzać? Propozycje rozwiązań i wytykanie, co jest źle zrobione, są mile widziane, owszem. Ale stwierdzenie, że każdy powinien być młody piękny i bogaty jest raczej głupie.

A co do artykułów, to IMHO problem polega na tym, że php.pl ma mało do zaoferowania autorom. Potencjalny autor może również próbować uderzać do php architect, na sitepoint, do software itd. A php.pl nie ma nawet wyrobionej marki (w sensie "on ma artykuł na php.pl, więc to musi być ktoś"). Tylko że żeby wyrobić sobie taki poziom, to trzeba by wyżyłować kryteria akceptacji artykułów - też źle. Summa summarum, jest problem, zwłaszcza że jak dla mnie, artykułami (poza forum) ten portal stoi.

W moim artykule na przykład wciąż nie wyświetlają się dobrze obrazki. Nic się pewnie nie zmieniło w kwestii parsowania tego DocBooka. Chociaż akurat oparcie się o DocBooka było bardzo dobrą decyzją.
Go to the top of the page
+Quote Post
dag
post 25.10.2004, 15:46:37
Post #51





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 180
Pomógł: 0
Dołączył: 24.12.2003

Ostrzeżenie: (0%)
-----


@hawk: zgadzam się z Tobą.

Dlatego z niecierpliwością czekam na php.pl vol.2 i mam nadzieję, że on to wszystko zmieni (nadzieja matka głupich??).

Teraz wymienie to co CHCIAŁBYM, aby się z w vol.2 znalazło:
* Artykuły
- każdy może je dodawać (lub np. osoba, która ma 100+ postów na Forum, wtedy by trzeba bardziej rygorystycznie do pisania dla nabijania licznika)
- oceniać artykuł powinni goście, w ten sposób ocenią jego pożyteczność i sposób zaprezentowania tematu
- wymagania (jeśli np. autor napisał już kilka artykułów i ich średnia wynosi powyżej 7.5 na 50 oddanych głosów to artykuł powinien być dodawany bez weryfikacji, co najwyżej szybkie przejrzenie): poprawność stylistyczna, ortograficzna, w miarę poprawny kod (jeśli takowy się w arcie znajdzie)

* Galeria Kodu
- weryfikacja podobnie jak w artykułach

** można by też zrobić w ten sposób, że każdy art czy kod jest dodawany bez weryfikacji, jesli np. zostanie w pozniejszym czasie zweryfikowany lub jego ocena przez gosci bedzie powyzej 7.5 to dostanie staus OK, itp. **

* Blogi
Można by tesz stworzyć blogi, np. każdy kto napisał powyżej 100 postów ;-) będzie mógł takowy założyc. Wtedy by trzeba bardziej przyglądać się użytkownikom poniżej 100 postów, czy czasem nie nabijają sobie licznika.

Heh za dużo przeglądałem sitepoint, bo tam i artykuły i blogi ;-)


--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
rogrog
post 25.10.2004, 21:30:25
Post #52





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 602
Pomógł: 1
Dołączył: 3.04.2004
Skąd: Trójmiasto (Gdańsk)

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(bregovic @ 2004-10-25 20:22:52)
Co do galerii kodu, to mozna to rozwiazac poprzez glosowania na forum - zeby dodac kod do galerii trzeba uzyskac min 10 pozytywnych glosow w tym 1 z zarzadu albo cos w tym stylu.

galeria kodu powinna być wg mnie oddzielona od forum - oddzielny serwis z własnym systemem głosowania. Wklejasz jako propozycję która może być oceniana zanim dostanie się do ogólnej galerii. Nie jest to przecież nic trudnego a po co zaśmiecać forum?

@patrycjusz: uważam że trzeba umieć pracować zespołowo, chociaż jest to bardzo trudne nawet w zgranej grupie

Ten post edytował rogrog 25.10.2004, 21:31:20


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
dag
post 25.10.2004, 21:56:11
Post #53





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 180
Pomógł: 0
Dołączył: 24.12.2003

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Z pewnością, gdyby był jeden szef łatwiej byłoby wyznaczać cele, bo to on by je wyznaczał. Jednak sądzę, że jest to możliwe także w grupie.

Postawić cele jakie ma spełniać/spełnić php.pl vol.2 i się ich trzymać, aż do ich wykończenia, a następnie na walnym zgromadzeniu ;-) znowu wybrać kolejne itd..


--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
patrycjusz
post 25.10.2004, 22:09:48
Post #54





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 263
Pomógł: 0
Dołączył: 13.07.2003
Skąd: wawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(bregovic @ 2004-10-25 20:22:52)
@patrycjusz: Ale zes chlopie walnal... Biznespan? Jedna osoba? I moze jeszcze forumowicze beda zrzucac sie na place dla pana dyrektora?

Bez zartow. Jest masa serwisow prowadzonych przez 'zarzad' skaldajacy sie z 4-5 doswiadczonych i zaslurzonych czlonkow spolecznosci. Biznesplan nie jest konieczny - wystarczy zalorzyc organizacje, aby miec osobe prawna, i jasno okreslic na co pojda pieniadze z ewentualnej reklamy i ewentualnych umow. Oczywiscie masz racje co do jasnego podzialu obowiazkow, aczkolwiek nie zgadzam sie co do jednego sluszneo szefa. Wystarczy nieparzysta liczba czlonkow zarzadu i juz.

pozostawie to bez komentarza.... dlaczego?
ehh... ja zrobiłem pare DUZYCH projektow w swoim zyciu, mam doczynienia na codzień z dużymi projektami i wiemy jak co powinno wyglądać, chociarz zaznaczam że nie jestem nawet mikro specem w tej dziedzinie a się jej uczę.
z mojej strony EOT.
UPDATE
aaa i jeszcze jedno każdy kto uważa że dogadywanie na gębe wystarczy jest w grubym błędzie.

Ten post edytował patrycjusz 25.10.2004, 22:11:34


--------------------
www.tigroup.pl Rozwiązania informatyczne dla sektora MSP.
Projektowanie i tworzenie stron www, dedykowane rozwiązania e-biznes, outsourcing usług programis
Go to the top of the page
+Quote Post
Michał Fikus
post 26.10.2004, 13:48:13
Post #55





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 31
Pomógł: 0
Dołączył: 17.03.2003
Skąd: Wejherowo

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Co do dodawania artykułów - każdy artykuł musi być sprawdzany, nie ma mowy by tego zaniechać. Oprócz tego, trzeba byłoby przyjąć pewien standard pisania - co, w którym miejscu, jak. Od strony technicznej standardem jest (chyba) już DocBook.

Galeria kodu - skryptem można sprawdzać poprawność składniową. Jeśli przejdą pomyślnie test, zostają dodane do kategorii nieautoryzowane. Następnie tam, mogą być przeglądane i osoby przeglądające kod mogą dodawać komentarze, oceniać. Jeśli byłoby dość ocen mówiących, iż kod działa bez zastrzeżeń (i jest wg ich bezpieczny) wysyła się PW do jednej z upoważnionych osób z prośbą o sprawdzenie. Gdy i ta potwierdzi, kod zostaje dodany. O ile osoby upoważnione mają na to czas, mogą autoryzować kody nawet i przed zgłoszeniem.
Oczywiście korzystający z Galerii Kodu sam bierze odpowiedzialność za wykorzystywanie przez siebie kodów zamieszczonych na łamach działów - php.pl nie ponosi odpowiedzialności za nic ani niczego w tym wypadku nie gwarantuje.

Biznesplan (a właściwie plan rozwoju) trzeba napisać - by było jasno powiedziane co i w jakiej kolejności należy robić. Ogólny zarys można nawet udostępnić wszystkim - w razie możliwości chętni niech zgłaszają się do pomocy. Również będzie można przyjąć jakiś grafik pisania artów, tłumaczenia itd. (sądze, że nawet jeśli jedna osoba z jakiejś większej grupy napisze artykuł raz na dwa miesiące, to i tak nie będzie można narzekać).

Biegli w piśmie, niekoniecznie dobrze znający się na php a chcący pomóc ludzie, mogliby opracowywać tematy poruszane na forum, i robić z nich artykuły. Np. co uwzględnić przy tworzeniu takiego i takiego skryptu - jakie założenia powinien taki i taki skryt spełniać - wszystko co wspólnie ta społeczność ustaliła na forum i co zyskało ogólne poparcie/uznanie. Mam nadzieję, że dość jasno to przedstawiłem.

Mowa była, iż php.pl ma być głównie dla średniozaawansowanych+. Dużo jest głosów chcących zobaczyć coś dla newBE. W takim wypadku wszystko przed nami - większość osób nie chce samemu nic pisać, często tłumacząc się faktem nie znania bardziej zaawansowanych technik. Tu jest duży wybór - chodzi właściwie tylko o umiejętność przejrzystego tłumaczenia. A to można zawsze dopracować - pytać przyjaciół, początkujących webmasterów, którym stara się pomagać czy ściągając trochę z wypowiedzi na forum - wykorzystajmy tą skarbnicę wiedzy i niech to nie pójdzie na marne!
Go to the top of the page
+Quote Post
rmn
post 27.10.2004, 21:29:14
Post #56





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 91
Pomógł: 0
Dołączył: 19.02.2004
Skąd: Piaseczno

Ostrzeżenie: (0%)
-----


scanner -> Proponuję przywrócić opcje 'pomógł mi'. Nie znam ipb (od programistycznej strony), chcę poznać. Chętnie zrobię taki detal jak własnie funkcja 'pomógł mi'. Jeżeli jesteście za jej przywróceniem.
Go to the top of the page
+Quote Post
Siner
post 28.10.2004, 07:30:04
Post #57





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 159
Pomógł: 6
Dołączył: 2.01.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Panowie nie chciałbym się wtrącać w waszą miłą konwersjacje. Ale może załóżcie sobie oddzielny temat i tam sobie bo dyskutujcie.

A powracając do tego co bym chciał w php.pl vlo. 2:
-możliwość dodawania artykułów przez userów
-oczywiście więcej artykułów
-plki w downloads
-i jeszcze więcej ludzi na php.pl smile.gif, mimo że w przyszłosci może byc to moja konkurencja tongue.gif
To wszystko juz napisali inni ja się do nich przyłaćzam, ale napisałem ten post żeby was jakos załagodzić


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
hawk
post 28.10.2004, 08:25:34
Post #58





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 521
Pomógł: 0
Dołączył: 3.11.2003
Skąd: 3city

Ostrzeżenie: (0%)
-----


To może dla odmiany jakiś konstruktywny pomysł...

Można tu znaleźć plany dot. galerii kodu, newsów, newsletterów, i całej masy fajnych rzeczy. Jest jeszcze akademia, której nie ma. Ja proponuję: olać to na razie i wziąć się za artykuły, żeby chociaż jedna rzecz poza forum działała jak trzeba. Robienie wszystkiego na raz = nie robienie niczego.

Ja pamiętam jak mój artykuł scanner podobno ręcznie przerzucał do ez, bo nie było dobrego (właściwie: nie było żadnego) xsl do docbooka. Jak ez generował z tego pdfy, co było bez sensu (trzeba było zrobić przez fopa). Jak ez nie potrafił dobrze wyświetlić obrazków w artykułach. Niedawno jak sprawdzałem to w ogóle nie wyświetlał, więc tutaj jest poprawa mad.gif.

Wtedy akurat sporo robiłem w docbooku i chciałem pomóc, ale nie było zainteresowania i skończyło się na paru edukacyjnych postach, co to w ogóle jest docbook i co to jest parser.

Teraz już nie mam tyle czasu, ale proponuję, aby uczynić artykuły priorytetem i znaleźć kogoś, kto ma pojęcie o docbooku i coś wreszcie zrobi. Jak się już zdecydowało na docbook (dobry wybór), to trzeba iść za ciosem.
Go to the top of the page
+Quote Post
Seth
post 28.10.2004, 11:21:08
Post #59





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 2 335
Pomógł: 6
Dołączył: 7.03.2002

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Posty nie na temat zostaly wydzielone tutaj:
http://forum.php.pl/index.php?showtopic=22342
Go to the top of the page
+Quote Post
NuLL
post 28.10.2004, 23:17:16
Post #60





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2 262
Pomógł: 21
Dołączył: 3.05.2004
Skąd: Sopot, Krakow, W-wa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Nie dalo by sie stworzyc jakis oficjalnych projektow php.pl questionmark.gif Wiem ktos powie jest grupa developerzy . Damm co to zmienia questionmark.gif Moze cos publicznego questionmark.gif Tzn na takich bardziej otwartych zasadach questionmark.gif Bo szczerze to nawet forum develop nie mozna poczytac questionmark.gif Tam jakas tajemna wiedza jest czy co questionmark.gif

Ten post edytował null 28.10.2004, 23:18:19


--------------------
Javascript, Coffeescript, Node.js, Mongo, CouchDb, chmury, workery & inne bajery - zycie jest zbyt krotkie aby miec nudna prace :)
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 23.04.2024 - 23:48