Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> pliki vendor (js,css,assets) a babalify
marcus753
post 22.01.2017, 14:30:36
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 281
Pomógł: 3
Dołączył: 8.06.2009
Skąd: Kraków

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witajcie,

Korzystam z gulpa jako menadżera tasków, mam do niego podpięte browserify (moduły) a także babelify ES6, jeśli jakaś biblioteka jest w npm'ie np. jquery to instaluje ją i do projektu dołączam za pomocą polecenia

import $ from 'jquery'

Co jednak zrobić w przypadku gdy chce załatować bibliotekę posiadającą pliki css/js/zdjęcia/czcionki ? Chciałbym to trzymać w jednym folderze np. vendor i podfolderze z daną biblioteką a następnie includować do projektu pytanie jak to zrobić ?


--------------------
Cokolwiek zostanie upuszczone na uklad elektroniczny, spadnie zawsze tam gdzie wyrzadzi najwiecej szkody.
Go to the top of the page
+Quote Post
motyl-pl
post 31.01.2017, 16:16:45
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 294
Pomógł: 31
Dołączył: 2.04.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


wklep "gulp css" w google wyskoczy trochę linków ogólnie czy to w lessie czy scssie dołączsz moduł w którym importujesz wszystkie css'y do jednego pliku a następnie tworzysz task (tu na podstawie lessa)

Kod
gulp.task('css:front', () => {
    gulp
        .src('src/front/less/styles.less') // ścieżka pliku lessowego w którym mam dany import wszystkich styli które mnie intersują
        .pipe(less()) // przetworzenie lessa
        .pipe(autoprefixer({
            browsers: ['last 5 versions'],
            cascade: false,
        })) // Dodanie autoprefixerów
        .pipe(rename('styles.front.css')) // nazwa zjednoczonego pliku wyjściowego
        .pipe(gulp.dest('./assets/css')); // ścieżka gdzie ten plik ma się znajdować.
});


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 25.04.2024 - 10:48