Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Otymalizacja pod IE 5, pytania o przemijanie :)
Brand
post 10.08.2010, 18:31:09
Post #21





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 26
Pomógł: 0
Dołączył: 28.10.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Do tej pory poprawiałem strony dla IE 6, ale teraz nie widzę większego sensu, bo tak jak powiedział kolega wyżej użycie IE 5 oraz IE 6 jest bardzo małe. IE powinien się sam aktualizować tak jak alternatywne przeglądarki. Do te pory odbywało się to przez ręczne zainstalowanie (kto nie wiedział, że stara wersja to syf to nie instalował nowej, bo dla niego stara była "dobra") lub windows update (nie każdy miał oryginalny system). Z tego co mi wiadomo to w IE 9 ma być aktualizacja z poziomu przeglądarki. Co do trzymania IE 6 to widzę go bardzo często, ostatnio np. w salonie ery. Na szczęście w szkole na większości komputerów jest już Firefox, bo sam go zainstalowałem w przeciwnym wypadku by nawet nikomu to do głowy nie przyszło. W następnym projekcie zamierzam użyć skryptu z tej strony: http://ie6.pl/ Pozdrawiam. winksmiley.jpg
Go to the top of the page
+Quote Post
krzysiek_sw
post 11.08.2010, 23:01:22
Post #22





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 10
Pomógł: 0
Dołączył: 7.08.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Temat trochę stary ... jak sam IE5, który moim zdaniem nie jest wart tego by o nim tu pisać. Zapomnieć i nie martwić się nim pisząc stronki czy aplikacje sciana.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
!*!
post 15.08.2010, 10:54:48
Post #23





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4 298
Pomógł: 447
Dołączył: 16.11.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


SHiP - IE7/IE8 nie wymaga praktycznie żadnych poprawek jeśli dobrze napiszesz szkielet strony i nie mówię tu o brakach css czy wsparciu html5 (bo to można obejść jedną, krótką linijką kodu). Po prostu trzeba wiedzieć co się robi, a jak robi się to dobrze to nie ma prawa nie działać.


--------------------
Nie udzielam pomocy poprzez PW i nie mam GG.
Niektóre języki programowania, na przykład C# są znane z niezwykłej przenośności (kompatybilność ze wszystkimi wersjami Visty jest wiele warta).
Go to the top of the page
+Quote Post
Babcia@Stefa
post 2.09.2010, 21:35:33
Post #24





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 654
Pomógł: 17
Dołączył: 19.03.2006
Skąd: z kosmosu ;)

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Pozwólcie, że wyrażę Swoje zdanie.

Nie traktuję poważnie internet explorera - przynajmniej jak piszę stronę jakiegoś Swojego projektu, blog czy coś w tym stylu ( własny projekt nie na zlecenie ).

Po prostu we własnych projektach nie wspieram żadnego internet explorera i mnie nic nie obchodzi, że pod IE coś nie działa - koniec.

Oczywiście zapewniam wsparcie dla Chromium/Chrome, Epiphany, Firefox, Midori, Konqueror oraz Lynx i Links ( przeglądarka tekstowa - osobny szablon strony dla przeglądarek tekstowych ).

-- WebNuLL


--------------------
Środowisko testowe (desktop) - Gedit, lighttpd, sftp, rsync, xfce4-terminal, chromium, firefox4 | System: Gentoo ~x86
O'Neill - serwer WWW @ lighttpd, links, nano, rsyncd, sftpd | System: Debian
Go to the top of the page
+Quote Post
Comandeer
post 7.02.2017, 11:40:36
Post #25





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 268
Pomógł: 254
Dołączył: 11.06.2009
Skąd: Świętochłowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


No kuchnia, aż kliknąłem, żeby sprawdzić, co za szaleniec w 2017 optymalizuje pod IE5 a tu (nie)stety tylko spam biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Pyton_000
post 7.02.2017, 12:04:59
Post #26





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 8 068
Pomógł: 1414
Dołączył: 26.10.2005

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Nie tylko Ty jeden biggrin.gif Dlatego robimy newphp.pl wink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
luis2luis
post 26.06.2017, 11:30:06
Post #27





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 190
Pomógł: 0
Dołączył: 25.11.2015

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dokładam się do Waszej opini, nie optymaliozuje pod starsze wersje IE, mam to gdzies, jak ktoś na takich zabytkach dizłąa, to pewnie mu co druga strona nie działa. Chrome i FF na szczeście aktualizujasię automatycznie, więc nie powinno tam być problemów ze wsteczną zgodnościa.
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 22:21