Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Porady dla strony stworzonej w Google Sites
piechnat
post 14.12.2016, 00:37:00
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 45
Pomógł: 0
Dołączył: 5.12.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dzień dobry, próbuję polepszyć pozycję strony www.pianoartmar.pl stworzonej w Google Sites. Jest domena PL, są przemyślane tytuły, opisy stron, treść napisana pod kątem słów kluczowych. Adres dodany do kilku katalogów i zaprzyjaźnionych stron. Wydaje się, że obszar działalności nie jest zbyt popularny, jednak mimo tego wszystkiego wciąż znajduje się na drugiej stronie wyszukiwania na frazy typu: wynajem fortepianu.

Czy coś da się jeszcze samodzielnie zrobić?

Czy problemem może być to, że Google Sites wysyła w przypadku posiadania własnej domeny nagłówek X-Robots-Tag: noarchive?

Mam jeszcze pytanie off-topicowe smile.gif Czemu nie mogę w sygnaturze na tym forum dodać tagu URL z BBCode, mimo że kiedyś miałem taką możliwość?

Ten post edytował piechnat 14.12.2016, 10:22:51
Go to the top of the page
+Quote Post
!*!
post 14.12.2016, 17:10:52
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 4 298
Pomógł: 447
Dołączył: 16.11.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Za mało masz treści, jak chcesz wygrać z np tą stroną http://musial.com.pl skoro masz dwa zdania na krzyż i jeden link


--------------------
Nie udzielam pomocy poprzez PW i nie mam GG.
Niektóre języki programowania, na przykład C# są znane z niezwykłej przenośności (kompatybilność ze wszystkimi wersjami Visty jest wiele warta).
Go to the top of the page
+Quote Post
Webpiksel
post 8.05.2017, 21:57:00
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 12
Pomógł: 0
Dołączył: 21.02.2014

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Optymalizacja strony przede wszystkim, dodanie nagłówków h1, h2, h3, h4 itd. jakiś zdjęć z opisem w znacznikach alt, dodatkowo pozycjonowanie tej strony utrudniają liczne linki wychodzące, no i przede wszystkim musi być wersja mobilna lub RWD. Żeby uzyskać jakiekolwiek efekty potrzeba dużo pracy i linków przychodzących
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 21:43