Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Zasady panujące na forum News

1. Posty w tym forum są poddawane moderacji więc nie dodawaj ich kilka razy.
2. Akceptujemy tylko wartościowe wiadomości o php lub pochodnych
3. Publikacja newsa na wortalu po moderacji oscyluje w granicach 30min
4. Wstawiane grafiki powinny mieć maksymalną szerokość 357px

Zapraszamy do uzupełniania wortalu o ciekawe informacje :)

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Co ja pacze! Konkurs.php.pl ! do wygrania gotóweczka lub konsoleczka, Start w dniu 22 marca 2012
wookieb
post 26.03.2012, 15:01:47
Post #41





Grupa: Moderatorzy
Postów: 8 989
Pomógł: 1550
Dołączył: 8.08.2008
Skąd: Słupsk/Gdańsk




P.s. "Dziękuję" za usuwanie moich odpowiedzi - oby tak dalej.


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 26.03.2012, 15:02:26
Post #42





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




1. skasowałem posty, które nie są godne aby tutaj być :-)
2. @wookieb: na PW proszę lub e-mail itsme@poczta.php.pl - skasowałem nie tylko Twoje posta ale Grzegorza - Grzegorza post nie nadawał się do publikacji a Twój nawiązywał - niestety musiałem usunać oba.
3. @by_ikar: są dwie kategorie (do 16 lat i powyżej 16 roku życia) ciężko będzie być w obu. Jeżeli masz urodziny w między czasie - wybór zostawiam Tobie. Def międzyczasu: od uruchomienia konkursu do jego zakończenia.


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 26.03.2012, 15:43:56
Post #43





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




@Niktoś bawisz mnie już.
1. brak zapisów o prawach majątkowych i autorkich błąd/niedopatrzenie - nie mniej brak ich w świetle obowiązujacego prawa jest regulowane niezwykle klarownie. Brak zapisów o przeniesieniu praw majątkowych w jakiejkolwiek umowie/regulaminie świadczy o tym, że nie są one przenoszone. Jeżeli organizator chciałby aby zostały przeniesione musi to zawrzeć w dokumencie. Czyli to jest pisanie o tym że biały kolor nie jest czarnym. Prawa majątkowe są wystarczająco mocno chronione w Polsce przez obecny system prawny. Skoro zapisów nie ma - to prawa są nieprzenoszone. Nie mniej dla uspokojenia systuacji napisze to wyraźnie: NIE MA MOŻLIWOŚCI ABY ORGANIZATOR KONKURSU PRZEJMOWAŁ W JAKIEJKOLWIEK FORMIE PRAWA MAJĄTKOWE (prawa autorskie w Polskim systemie prawnym są niezbywalne) - zatem NIktoś: poczytaj o prawach majątkowych i autorskich zanim zaczniesz mącić w czystej wodzie.
2. Cytat który dajesz wyjaśniony jest również w regulamnie karta płątnicza wystarczy w zupełności na zainstalowanie 2 instancji oprogramowania.
3. Co do słowa "nie licz". NIe chcesz brać udziału już pisałem idz w swoja stronę ale negacji dla samej negacji nie jest mile widziana. Nikt nie zobowiązuje autorów pomysłów do instalowania tego na azure i prowadzenia tego rpojektu na tej platformie. Zatem wygrana 10.000 jest przeznaczona na cokolwiek sobie laureat wymyśli - choćby książeczkę: PRAWA AUTORSKIE I MAJĄTKOWE w 10 minut dla CIebie. Jeżeli widzisz w mojej wypowiedzi o drobinę zgryźliwości to się cieszę bo ona tam jest :-)
4. NIe wypowiedziałeś się w zakresie cennika którego linkiem starym jak świat nasz uraczyłeś (rok w internecie to starocie).
5. Nie zachęcam Ciebie do udziału w konkursie. Chcę abyś zaniechał negacji spowodowanymi bliżej nieokreślonymi argumentami. Nie chce mi sie tego analizować bo naprawdę zniechęcamy innych. Jeszcze raz napiszę nie podoba się Tobie OK idz w swoją stronę. Już w dziale ocen pisałeś wiele ... choć nie to było poddawane ocenie.


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post
Niktoś
post 26.03.2012, 16:32:51
Post #44





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 195
Pomógł: 109
Dołączył: 3.11.2011

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Usunąłem moje posty,bo tak patrząc na To to wygląda jakbym chciał zniechęcić kogoś do brania udziału w konkursie, a nie o to mi chodziło.
Większość forumowiczów nawet nie implementuje u siebie zaawansowanych funkcji autoryzacji i uwierzytelnienia w swoich projektach ,gdyż większość z nich korzysta z freehostingów , aby upublicznić własne strony,które nie mają obsługi tych funkcji/modułów, a Wy inicjujecie konkurs na platformę, która jest bardzo droga w utrzymaniu.
Dla tego dziwi mnie to i dziwi mnie,że Ty jesteś zdziwiony małym zainteresowaniem.
Ja nie mam zamiaru w żaden sposób przeszkadzać Wam w przeprowadzeniu konkursu ,ani nikogo zniechęcać(działacie z własnej inicjatywy),charytatywnie i to sobie cenię.Ale nawet klarowne notki prawne, nawet jak są one oczywiste powinny być zawarte w regulaminie,aby taki "głąb" jak ja miał 100% pewność.Nie każdy musi znać się przecież na prawie.

Jeszcze raz nie mam zamiaru nikogo zniechęcać.
Poprzednie posty pokasowałem bo w moim odczuciu,padły podejrzenia ,że próbuje kogokolwiek zniechęcać,a takiego zamiaru nie mam i nie miałem.Trzeba do porządku doprowadzić,temat stracił spójność , trochę nabruździłem .Deklaruje ,że nie będę się udzielał ew tym temacie.Chyba zasługuje na 10%.
Go to the top of the page
+Quote Post
batman
post 26.03.2012, 16:37:07
Post #45





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




@Niktoś i wszyscy, którzy martwią się o niebotyczne opłaty
Gwoli wyjaśnienia. Samą aplikację tworzy się lokalnie na emulatorze chmury, który w 95% wystarczy do przetestowania aplikacji. Dopiero potem robi się deploy aplikacji do chmury i sprawdza, czy działa tak jak powinna. Miałem konto na Windows Azure przez pół roku i nie zapłaciłem za nie ani centa. A kartę kredytową dostałem podczas szkolenia. Było na niej 10 zł i tyle na niej zostało po tym jak zamknąłem konto.


--------------------
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Go to the top of the page
+Quote Post
by_ikar
post 26.03.2012, 19:57:03
Post #46





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 798
Pomógł: 307
Dołączył: 13.05.2009
Skąd: Gubin/Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
3. @by_ikar: są dwie kategorie (do 16 lat i powyżej 16 roku życia) ciężko będzie być w obu. Jeżeli masz urodziny w między czasie - wybór zostawiam Tobie. Def międzyczasu: od uruchomienia konkursu do jego zakończenia.

Nie widzę w regulaminie żadnego zapisu dotyczącego wieku..? ctrl+f oraz fraza "16" została 0 razy znaleziona na stronie: http://dl.dropbox.com/u/36249378/03.2012/r...amin.php.pl.png

A z tego co jest napisane:

Cytat
Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach – kategorii „Podstawowej” oraz kategorii „Zaawansowanej”.
W kategorii „Podstawowej” pracą konkursową jest uruchomienie na platformie Windows Azure gotowego kodu PHP.
Uczestnik wybiera jeden z przygotowanych frameworków php i modyfikuje go tak, aby działał na windows azure. Ilość zmian w porównaniu do wersji oryginalnej ma wpływ na ocenę.


CD

Cytat
Uczestnicy powinni:
w kategorii „Podstawowej” przygotować i uruchomić gotowy kod (framework) PHP na platformie Azure. Każde rozwiązanie musi:

działać prawidłowo uruchomione na 2 i więcej instancjach
działać poprawnie także przy żądaniach HTTP wysyłanych przez klienta z odstępem powyżej 1 minuty (i prawidłowo obsługiwać między innymi sesję)


Oraz kategoria zaawansowana:

Cytat
W kategorii „Zaawansowanej” pracą konkursową jest stworzenie aplikacji w PHP, która będzie wykorzystywała zasoby Windows Azure i będzie korzystała z przynajmniej jednego z elementów:

Windows Azure Blob (pojemniki na dane) w ramach aplikacji hostowanej na Windows Azure lub poza Windows Azure;
Access Control Services do autoryzacji na stronie hostowanej na Windows Azure lub poza Windows Azure;
Budowa API dla programistów PHP, wykorzystujących komponenty Windows Azure w szczególności: Azure Storage, Service Bus, ACS, lub zaproponowanie rozwiązania do automatycznej migracji obciążenia na Azure Compute.


I teraz ponownie moje pytanie. Jeżeli zgodnie z regulaminem, zgłoszę się w kategorii zaawansowanej. Ale nie zaklasyfikuje się na "podium", to czy moje dalsze uczestnictwo jest przesunięte do kategorii podstawowej i tam brane pod uwagę, czy zwyczajnie jeżeli w danej kategorii nie uda mi się nic wygrać, to poprostu nic nie wygrałem?

Skąd takie pytanie? Bo mogę spełnić oba kryteria, zarówno podstawowe jak i zaawansowane. W regulaminie nie ma informacji że nie można brać udziału w obu grupach, stąd też pytanie się rodzi, czy mogę zgłosić się do obu grup, lub czy mój projekt jest przesuwany z jednej do drugiej grupy? A skoro regulamin mi nie zakazuje zgłoszenia się dwukrotnie, to czy mogę się zgłosić, żeby np zwiększyć swoje szanse na wygraną? wink.gif

Go to the top of the page
+Quote Post
r4xz
post 26.03.2012, 21:47:01
Post #47





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 673
Pomógł: 106
Dołączył: 31.12.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


szkoda tylko że termin nie łapie się na wakacje - wtedy by się znalazł czas na programowanie oraz poznanie chociaż podstaw Azure wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
by_ikar
post 27.03.2012, 07:22:38
Post #48





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 798
Pomógł: 307
Dołączył: 13.05.2009
Skąd: Gubin/Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Wydaje mi się że zwykłe uruchomienie aplikacji, nie powinno być jakoś specjalnie skomplikowane i zabrać jakoś dużo czasu. A co to jest wrzucić jeden z podanych frameworków i odpowiednio niektóre elementy dostosować do środowiska w jakim się znajduje? Wydaje mi się że nie trzeba specjalnie dużo czasu wink.gif a koszulkę raczej zawsze można wygrać.
Go to the top of the page
+Quote Post
batman
post 27.03.2012, 07:53:20
Post #49





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




Cytat(by_ikar @ 27.03.2012, 08:22:38 ) *
Wydaje mi się że zwykłe uruchomienie aplikacji, nie powinno być jakoś specjalnie skomplikowane i zabrać jakoś dużo czasu.
Nie mów hop. Jest kilka rzeczy, na które trzeba uważać wink.gif


--------------------
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 27.03.2012, 07:55:30
Post #50





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




@by_ikar: rzeczywiście masz rację - jest to niedopatrzenie na poziomie tworzenia regulaminu.
Na stronie o regulaminie jest informacja o grupach wiekowych: http://screencast.com/t/3Nk76QbvnWd
oraz w pierwszym newsie jest też to napisane: http://screencast.com/t/zdp6b0qho
Jedyne miejsce w któym tego wyraźnie zabrakło to regulamin.

Intencją organizatora jest podzielenie nagród na dwie grupy wiekowe do lat 16 (kategoria podstawowa) i powyżej 16 lat (kategoria zaawansowana)

Jeszcze dziś dodam odpowiednie zapisy w regulaminie.

Przepraszam za niedopatrzenie.


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post
by_ikar
post 27.03.2012, 09:44:13
Post #51





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 798
Pomógł: 307
Dołączył: 13.05.2009
Skąd: Gubin/Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Akurat na stronie nie szukałem specjalnie opisu tylko od razu przeszedłem do regulaminu, a tam jest to tak a nie inaczej napisane, stąd były moje pytania wink.gif

OK, czyli nie kwalifikuje się do grupy podstawowej, tym samym będę musiał zrobić coś więcej niż tylko działającą aplikacje.

Cytat
Nie mów hop. Jest kilka rzeczy, na które trzeba uważać

No ok, ale czy te rzeczy na które trzeba uważać, są tak czasochłonne że potrzeba całych wakacji? Wydaje mi się że nie wink.gif

Odnośnie grup już wiem wszystko. Teraz druga sprawa, dla mnie również istotna. Lista tych "frameworków", to jest bardziej lista już gotowych aplikacji. Bo niby co można jeszcze innego zrobić z magento, prócz sklepu? wink.gif są to jakieś tam cms'y mniej lub bardziej popularne. W regulaminie jest wzmianka:

Cytat
kryteria oceny dla kategorii ?Zaawansowanej?:

Idea/pomysł rozwiązania ? max. 20% punktów
Innowacyjność rozwiązania ? max. 20% punktów
Model biznesowy ? max. 20% punktów
Grupa docelowa i jej potencjał biznesowy ? max. 25% punktów
Architektura rozwiązania ? max. 15% punktów
Każde zgłoszenie (aplikacja) może zdobyć maksymalnie 100 pkt. Pierwsze miejsce w danej kategorii może otrzymać rozwiązanie, które zdobędzie minimum 75 pkt.


I teraz pytanie, co ideowego mogę wprowadzić do joomli, lub magneto? Kiedy to są prawdę mówiąc praktycznie gotowe aplikacje do użycia, jedynie trzeba je skonfigurować i dostosować pod siebie.. Innowacyjność rozwiązania? Jak mam to rozumieć? Grupa docelowa i jej potencjał biznesowy? WTF? Architektura rozwiązania? Miałbym strzelać który cms jest lepszy?

Nie bardzo rozumiem, jak mam to interpretować? O wiele bardziej bym to rozumiał, gdyby to były frameworki (szkielet aplikacji) a nie gotowe aplikacje. A tutaj już mam praktycznie gotowe aplikacje. I w ten sposób nie rozumiem, co jest tak na prawdę oceniane? Którego cms'a lepiej skonfiguruję i wrzucę mu ładniejszą tęplatkę niż pozostali uczestnicy konkursu?

Kolejna sprawa. W kategorii podstawowej mam taki zapis:

Cytat
kryteria oceny dla kategorii ?Podstawowej?:

Ilość zmienionych znaków w kodzie - im mniej tym lepie
Dokumentacja przygotowana w postaci pliku PDF w języku polskim
Wybór modyfikowanej aplikacji
w przypadku nadesłania prac o identycznej zmianie ilości kodu decyduje czas zgłoszenia aplikacji
uczestnik konkursu może zgłosić jeden projekt


Kategorię zaawansowaną cytowałem wyżej. W kategorii podstawowej jest napisane że mogę przysłać tylko jedną pracę. W kategorii zaawansowanej tego nie ma. Czyli mogę przysłać dwie i więcej prac?

Kryteria oceniania prac w zależności od kategorii się różnią. W podstawowej muszę napisać dokumentacje, w sumie nawet nie wiem czego konkretnie wink.gif a w kategorii zaawansowanej niema takiego wymogu?

Nie to że się czepiam, bo chciałbym wziąć udział w konkursie, ale ja zupełnie nie wiem, co miałbym tam zrobić. Możliwe że jestem głupi i tego nie rozumiem (żadnej opcji nie można wykluczyć wink.gif) ale wydaje mi się, że ten regulamin jest zwyczajnie bardzo niejasno napisany i trzeba by go w większej lub mniejszej mierze zmienić. Oczywiście jeżeli to mój błąd, i śmieszne niedopatrzenie, to bije się w pierś i idę się wybatoszyć..

Ten post edytował by_ikar 27.03.2012, 09:46:21
Go to the top of the page
+Quote Post
d3ut3r
post 27.03.2012, 12:08:05
Post #52





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 709
Pomógł: 176
Dołączył: 24.10.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
I teraz pytanie, co ideowego mogę wprowadzić do joomli, lub magneto?


z regulaminu:

Cytat
W kategorii „Zaawansowanej” pracą konkursową jest stworzenie aplikacji w PHP, która będzie wykorzystywała zasoby Windows Azure i będzie korzystała z przynajmniej jednego z elementów:


Więc biorąc udział w kategorii zaawansowanej nie stawiasz Joomli na azure tylko prezentujesz własną aplikację, która korzysta z azure, wg mnie ocena pomysłu jest tutaj ważna bo o ile w kategorii podstawowej twoim zadaniem jest przy jak najmniejszej ingerencji w kod źródłowy FW postawić go w chmurze o tyle tutaj musisz wykazać się kreatywnością i stworzyć coś samemu a jak wiadomo pomysł to przynajmniej 70% sukcesu smile.gif


--------------------
http://d3ut3r.wordpress.com/ | mysql_* jest przestarzałe UŻYWAJ PDO!
Go to the top of the page
+Quote Post
by_ikar
post 27.03.2012, 12:16:03
Post #53





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 798
Pomógł: 307
Dołączył: 13.05.2009
Skąd: Gubin/Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Uczestnik wybiera jeden z przygotowanych frameworków php i modyfikuje go tak, aby działał na windows azure. Ilość zmian w porównaniu do wersji oryginalnej ma wpływ na ocenę. Lista dostępnych frameworków:

Gallery
Joomla
Magento
phpBB by Przemo
Sugar CRM CE
TomatoCMS
XOOPS


Tzn masz tutaj listę dostępnych FW, i wydaje mi się że o ile wprowadzenie jakichś zmian żeby korzystać z jednej z 3 oferowanych przez azure elementów raczej nie ma nic do tej części:

Cytat
kryteria oceny dla kategorii ?Zaawansowanej?:

Idea/pomysł rozwiązania ? max. 20% punktów
Innowacyjność rozwiązania ? max. 20% punktów
Model biznesowy ? max. 20% punktów
Grupa docelowa i jej potencjał biznesowy ? max. 25% punktów
Architektura rozwiązania ? max. 15% punktów
Każde zgłoszenie (aplikacja) może zdobyć maksymalnie 100 pkt. Pierwsze miejsce w danej kategorii może otrzymać rozwiązanie, które zdobędzie minimum 75 pkt.


Której nie rozumiem i prosiłbym o wyjaśnienie. Bo o ile zintegrować jakiegoś cms'a z jedną z 3 usług azurę jest całkiem ok, tak nie rozumiem tego kryterium oceniania..

EDIT: dobra, mój błąd. Nie zauważyłem jednej rzeczy:

Cytat
W kategorii ?Podstawowej? pracą konkursową jest uruchomienie na platformie Windows Azure gotowego kodu PHP.
Uczestnik wybiera jeden z przygotowanych frameworków php i modyfikuje go tak, aby działał na windows azure. Ilość zmian w porównaniu do wersji oryginalnej ma wpływ na ocenę.


I teraz w sumie rozumiem, że w kategorii zaawansowanej, mogę sobie zrobić aplikację jaką chcę. Sory za zamieszanie wink.gif

Ten post edytował by_ikar 27.03.2012, 12:22:55
Go to the top of the page
+Quote Post
MatixYo
post 27.03.2012, 19:52:54
Post #54





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2
Pomógł: 0
Dołączył: 27.03.2012

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Błąd się wdarł

Cytat
ulica, numer budyku i lokalu


PS Można wiedzieć ile osób z poszczególnych kategorii juz się zarejestrowało? ;-)

Ten post edytował MatixYo 27.03.2012, 20:08:35
Go to the top of the page
+Quote Post
drPayton
post 29.03.2012, 07:55:06
Post #55





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 890
Pomógł: 65
Dołączył: 13.11.2005
Skąd: Olsztyn

Ostrzeżenie: (0%)
-----


A ja mam pytanie z czystej ciekawości (bo niestety brak czasu na udział w konkursie sad.gif ):
W kategorii podstawowej należy postawić w Azure jeden z podanych "frameworków". Skoro tak, to dlaczego jednym z kryteriów wygranej jest "Wybór modyfikowanej aplikacji"? oO
Ustalony został jakiś poziom trudności dla wymienionych?
Przegapiłem coś w regulaminie?
Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 29.03.2012, 07:57:42
Post #56





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




@MatixYo: takich informacji nie mogę udzielać. Ale powiem tyle że nie jest dużo osób zarejestrowanych. Wciąż czekamy na podstawowych - tam jest pustawo.

@drPayton: zapis jest oczywisty nie możńa na rónym poziomie traktować niezwykle prostych aplikacji z czymś co wymaga dużej ingerencji i jest kobyłą. Stąd taki zapis. Jak traktujemy poszczególne aplikacje zostaje już w gestii komisji. My też nie jesteśmy wszystkowiedzącą maszyną - kto wie czym nas uczestnicy zaskoczą :-)


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post
drPayton
post 29.03.2012, 08:02:01
Post #57





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 890
Pomógł: 65
Dołączył: 13.11.2005
Skąd: Olsztyn

Ostrzeżenie: (0%)
-----


@itsme: Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Chodzi o to co zostanie postawione na wybranym z listy "frameworku" czy oceniany jest sam wybór "frameworka"?
Przypominam, że mówimy o kategorii podstawowej...
Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 29.03.2012, 08:08:14
Post #58





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




@drPayton: Wybów frameworka ma znaczenia. To co postawisz na danym frameworku również ale w jakim stopniu nie wiem - dopiero jak zobaczymy prace konkursowe, dokumentację będzie nam łątwiej odpowiedzieć.


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post
MatixYo
post 29.03.2012, 19:49:51
Post #59





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2
Pomógł: 0
Dołączył: 27.03.2012

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Kiedy wyślecie karty?
Go to the top of the page
+Quote Post
itsme
post 30.03.2012, 10:55:45
Post #60





Grupa: Zarząd
Postów: 1 512
Pomógł: 2
Dołączył: 22.04.2002
Skąd: Koszalin




jak zakoczy sie etap rejestracji

w dniu dziszejszym zostana wprowadzone zmiany w regulaminie konkursu
http://screencast.com/t/crQO217pj
oczywiscie powinno być 2012

http://screencast.com/t/EVXO10SprD0d
w tym miejscu dodam zapisy precyzujące kryteria wiekowe uczestnika konkursu


--------------------
brak sygnaturki rowniez jest sygnaturką
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 18:00