Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> problem z dostaniem się do pliku w folderze privat na hostingu home.pl
Qatadah
post 7.06.2018, 04:42:48
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 21
Pomógł: 0
Dołączył: 1.11.2017

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cześć. Mam mały problem. Jak na hostingu home.pl dostać się do pliku znajdującego się w folderze privat.
Folder znajduję się w głównym katalogu serwera w tym samym co folder public_html Identyczną strukturę plików mam w xampp i tu wszystko działa. Nie ustawiałem żadnych haseł do tego folderu ani nie dodawałem pliku .htaccess do folderu privat, nie wiem skąd go wziąć, może tu leży problem. Folder skopiowałem na serwer w FileZilla, znalazłem tam też w menu kontekstowym jak prawa pliku ustawiłem takie same jak do folderu public_html ale to nie pomogło.

Dostanie do pliku realizuję w kodzie za pomocą PHP

  1. <?php require_once('../../private/initialize.php'); ?>


pod xamppem działa, a teraz na hostingu wyskakują takie błędy o to:

Warning: require_once(../../private/initialize.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/index.php on line 1

Fatal error: require_once(): Failed opening required '../../private/initialize.php' (include_path='.:/:/usr/local/php71/lib/pear') in /home/index.php on line 1


Struktura folderów jest identyczna pod xampp jak i na hostingu, wydaje mi się że coś z uprawnieniami może ale nigdy tego nie robiłem, moglibyście pomóc, rozwiązać ten problem? Z góry bardzo dziękuję
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 24.04.2024 - 18:12