Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [inne]Operowanie na plikach multimedialncyh, czyli wprowadzenie do ciekawego tematu
blackstone
post 5.10.2016, 20:17:26
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 98
Pomógł: 0
Dołączył: 19.03.2015

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Pragnę zapytać się jakie umiejętności są potrzebne by zrobić stronę która może ściągnąć filmik z innej strony a potem zapisać go w innym formacie albo np pobrać sam dźwięk z filmiku ( przykład 2conv.com który pozwala na pobranie w kilku formatach filmu z yt) ? Czy takie operacje są wykonywane przez PHP albo JS ( w co szczerze wątpię ale może czegoś nie wiem ) czy trzeba się wdrażać w inne technologie informatyczne/ języki programowania ? Jeśli tak, to jakie ? Nie pytam o to jak dokładnie zrobić taki projekt tylko co trzeba wiedzieć ( np kiedyś zapytałem kogoś co po za html/css trzeba wiedzieć by robić spersonalizowane strony i dowiedziałem się się że muszę się w gryźć w PHP i SQL ) Z góry dzięki za odpowiedzi smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Lord
post 5.10.2016, 20:23:45
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 239
Pomógł: 32
Dołączył: 10.03.2004

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Mozesz do tego wykorzystac mplayera
Go to the top of the page
+Quote Post
abel1
post 5.10.2016, 21:49:59
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 71
Pomógł: 2
Dołączył: 17.03.2014

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Do tego co chcesz zrobić potrzebujesz minimum VPS na którym zainstalujesz FFMPEG + dodatki , oczywiście znajomość PHP jest również jak najbardziej wskazana
FFMPEG potrafi , pobrać i zapisać cały materiał multimedialny (film , mp3 , transmisje na żywo ) , można też pobierać tylko dźwięk
Poczytaj o ffmpeg , moim zdaniem to powinno załatwić sprawę
Dokumentacja ffmpeg
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 25.04.2024 - 18:42