Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Posty przeniesione przez Haiaw'a z topicu o sesjach
Mistycus
post 11.05.2002, 22:49:50
Post #21





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 234
Pomógł: 0
Dołączył: 9.04.2002
Skąd: Łódź

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cały post do Nasy:

Co Ty chłopie robisz na tym forum. Przyszedłeś nas dręczyć swym głupawym humorem? Ty wogóle nie poruszasz żadnych tematów związanych z php poza pierwszym, którego pozwolę sobie tu zacytować:
Cytat
Ten php jest poryty wogóle nic mi nie wychodzi i mam załamanie nerwowe przez niego angrysmiley.gif A ci którzy piszą głupie kursy mogli ny jaśniej to robić co za korki może inni mają 1 raz kontakt z php angrysmiley.gif :x
Ciągle wtrącasz się do naszych rozmów, za każdym razem zmieniając ich temat. Może byś choć raz spróbował komuś pomóc, a jeśli nie czujesz się na siłach to siedź cicho. Jeśli sam potrzebujesz pomocy, poproś o nią po ludzku i nie denerwuj ludzi, a jeśli Ci się to wszystko nie podoba, to wynocha stąd, nikt Cię tu nie lubi aaevil.gif :!:


--------------------
Pozdrawiam,
Mistycus
Go to the top of the page
+Quote Post
dvc
post 12.05.2002, 12:09:38
Post #22





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 139
Pomógł: 0
Dołączył: 29.04.2002
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


proponuje dać php'owego kick'a nasa (celowo napisałem nasa z małej litery - nie przeprosiłeś)

Hyperpark jest po to że można sobie pogadać owszem na różne tematy, ale na odpowiednim forum jak chcesz Nasa to załóż sobie np. forum cnotki i tam siedź możę to nauczy Cię pokory :wink:


--------------------
.: [ DV ] :.
Go to the top of the page
+Quote Post
GeoS
post 12.05.2002, 12:28:49
Post #23





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 602
Pomógł: 0
Dołączył: --
Skąd: W - WA -> GRO

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Wiesz co ci powiem, jak by TYLKO mówiło się na temat ! to byli by sami ważniacy. Wiesz po co jest dział HYDE-PARK questionmark.gif? hyba nie bo czasem trzeba wżucić na luz !!! Boshe ci ludzie potrafia głupatą i na ulicu jak komuś się nudzi to wyzywa innych a jak dostanie to jest przeztępsteo !!! Idz załuż se na osiedlu Ważniak Party. Weź chłopie na wstrzymanie nie mach humoru to se obejżyj pszczólke smile.gif)))))))))) Maje !!! biggrin.gif


Cos Ci sie troche pochrzanilo, zeby nie wyrazic sie wulgarniej.

1. Z taka pisownia (a zapewne i innymi twoimi "zaletami") to moze od razu zlap sie za lopate i idz kopac rowy, a nie starasz sie "pisac" w php.

2. Wiem, co to jest dzial Hydepark. Tylko to wlasnie dzieki tobie, z sensownego watku na wasciwym forum, zrodzilo sie cos takiego.

3. Humor mam, ale widocznie nie na tak "wysokim" poziomie, jak twoj. Bardzo mi przykro z tego powodu smile.gif

4. Na wakacje polecam Ci super osrodek w bardzo ladnej okolicy (jest taki fajny lokal przy ulicy Sobieskiego w Warszawie). Nawet Kazik w swojej piosence sie chwali, ze chwilke tam sobie posiedzial (taka mala kryptoreklama, jesli ktos wie o co chodzi) smile.gif

5. Jak chcesz zakladac jakies organizacje, to zapraszam Ciebie do mnie na osiedle. Chlopaki na pewno z "wielka przyjemnoscia" przylacza sie do twojej elitarnej grupy cnotek biggrin.gif

6. Jak nie masz o czym pisac, a wlasciwie jesli nie potrafisz pisac na temat, to ogranicz sie do forum Hydepark smile.gif Wyswiadczysz sobie, a zwlaszcza innym, duza przysluge biggrin.gif

7. Pamietaj zeby dzisiaj nie przegapic wieczorynki biggrin.gif

PS Ten dzial forum php.pl jest naprawde fajny. Nawet czlowiek sie nie moze zorientowac, jak sie rozpisal smile.gif A ja myslalem, ze na pisemnej maturze z polskiego napisze swoje ostatnie wypracowanie w zyciu smile.gif


--------------------
Zanim zadasz pytanie, zawsze wczesniej zajrzyj do manuala ( pl.php.net/manual/pl/ ).
Szukasz skryptow - www.hotscripts.com
Go to the top of the page
+Quote Post
Nasa
post 12.05.2002, 21:26:05
Post #24





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 11
Pomógł: 0
Dołączył: 16.04.2002
Skąd: Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Cos Ci sie troche pochrzanilo, zeby nie wyrazic sie wulgarniej.

1. Z taka pisownia (a zapewne i innymi twoimi "zaletami") to moze od razu zlap sie za lopate i idz kopac rowy, a nie starasz sie "pisac" w php.

2. Wiem, co to jest dzial Hydepark. Tylko to wlasnie dzieki tobie, z sensownego watku na wasciwym forum, zrodzilo sie cos takiego.

3. Humor mam, ale widocznie nie na tak "wysokim" poziomie, jak twoj. Bardzo mi przykro z tego powodu smile.gif

4. Na wakacje polecam Ci super osrodek w bardzo ladnej okolicy (jest taki fajny lokal przy ulicy Sobieskiego w Warszawie). Nawet Kazik w swojej piosence sie chwali, ze chwilke tam sobie posiedzial (taka mala kryptoreklama, jesli ktos wie o co chodzi) smile.gif

5. Jak chcesz zakladac jakies organizacje, to zapraszam Ciebie do mnie na osiedle. Chlopaki na pewno z "wielka przyjemnoscia" przylacza sie do twojej elitarnej grupy cnotek biggrin.gif

6. Jak nie masz o czym pisac, a wlasciwie jesli nie potrafisz pisac na temat, to ogranicz sie do forum Hydepark smile.gif Wyswiadczysz sobie, a zwlaszcza innym, duza przysluge biggrin.gif

7. Pamietaj zeby dzisiaj nie przegapic wieczorynki biggrin.gif

PS Ten dzial forum php.pl jest naprawde fajny. Nawet czlowiek sie nie moze zorientowac, jak sie rozpisal smile.gif A ja myslalem, ze na pisemnej maturze z polskiego napisze swoje ostatnie wypracowanie w zyciu smile.gif


WOW - ale dostałem :oops:
I przepraszam DVC za napisanie jego ksywy z małej litery :oops:
Go to the top of the page
+Quote Post
Mistycus
post 12.05.2002, 22:42:31
Post #25





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 234
Pomógł: 0
Dołączył: 9.04.2002
Skąd: Łódź

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Wiesz DVC, ja również napisałem (nawet ze dwa razy) twojego nicka z małych liter, ale to dlatego, że takiego sobie zarejestrowałeś. Przepraszam Cię (mimo, że mnie uwagi nie zwracałeś) i przysięgam, że będę pamiętać, jak go pisać.

P.S.: Poproś Hypera, to może zmieni Ci nicka na duże litery smile.gif


--------------------
Pozdrawiam,
Mistycus
Go to the top of the page
+Quote Post
Seth
post 12.05.2002, 23:25:14
Post #26





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 2 335
Pomógł: 6
Dołączył: 7.03.2002

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Wiesz DVC, ja również napisałem (nawet ze dwa razy) twojego nicka z małych liter, ale to dlatego, że takiego sobie zarejestrowałeś. Przepraszam Cię (mimo, że mnie uwagi nie zwracałeś) i przysięgam, że będę pamiętać, jak go pisać.

Wazelina biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Mistycus
post 12.05.2002, 23:36:12
Post #27





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 234
Pomógł: 0
Dołączył: 9.04.2002
Skąd: Łódź

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Oj, wiesz co... ten post to tak dla checy... nudziło mi się


--------------------
Pozdrawiam,
Mistycus
Go to the top of the page
+Quote Post
dvc
post 13.05.2002, 08:39:13
Post #28





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 139
Pomógł: 0
Dołączył: 29.04.2002
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dzięki chłopaki, przeprosiny przyjte biggrin.gif

Od razu wytłumacze o co chodziło mi z moim nickiem
Otóż NASA napisał najpierw dwa inne nicki z wielkiej litery a mnie na końcu strzelił z małej

ale już jest ok

możecie pisać DVC z małych liter dvc tylko uważajcie :wink:


--------------------
.: [ DV ] :.
Go to the top of the page
+Quote Post
Seth
post 13.05.2002, 12:30:36
Post #29





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 2 335
Pomógł: 6
Dołączył: 7.03.2002

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Nie wiem czy jest sens kontynuowania tego watka, wiec Haiaw moze bys go zamknal ?
Go to the top of the page
+Quote Post
kryr
post 13.05.2002, 13:35:48
Post #30





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 268
Pomógł: 0
Dołączył: --
Skąd: kielce

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Oj, wiesz co... ten post to tak dla checy... nudziło mi się

a wiec powinno byc nie wazelina, ale "maczo" biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Nasa
post 13.05.2002, 18:47:42
Post #31





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 11
Pomógł: 0
Dołączył: 16.04.2002
Skąd: Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
NASA


Heh wystarczy Nasa smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Seth
post 13.05.2002, 19:24:56
Post #32





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 2 335
Pomógł: 6
Dołączył: 7.03.2002

Ostrzeżenie: (0%)
-----


A tak na marginesie to dalibyscie Nasie spokoj, w koncu sam powiedzial, ze ma zly dzien :wink:
Tak wiec nie wiem po co dalej ciagnac ten idiotyczny topic.
Go to the top of the page
+Quote Post
Nasa
post 13.05.2002, 21:25:00
Post #33





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 11
Pomógł: 0
Dołączył: 16.04.2002
Skąd: Wrocław

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Thx Seth !
Go to the top of the page
+Quote Post
kryr
post 14.05.2002, 14:07:53
Post #34





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 268
Pomógł: 0
Dołączył: --
Skąd: kielce

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Haiaw: robisz postepy winksmiley.jpg
Go to the top of the page
+Quote Post
Mistycus
post 15.05.2002, 04:13:36
Post #35





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 234
Pomógł: 0
Dołączył: 9.04.2002
Skąd: Łódź

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Haiaw: robisz postepy winksmiley.jpg
O jakie postępy Ci chodzi :?: Haiaw już dawno przeniósł te posty do Hydeparku, ale dał głupi tytuł i "zrobił" mnie autorem tego wątku sad.gif Heh, ja sobie poradziłem smile.gif - zmieniłem tytuł (w końcu niby jestem autorem :wink: ) i po sprawie biggrin.gif


--------------------
Pozdrawiam,
Mistycus
Go to the top of the page
+Quote Post
kryr
post 15.05.2002, 19:55:27
Post #36





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 268
Pomógł: 0
Dołączył: --
Skąd: kielce

Ostrzeżenie: (0%)
-----


A myslalem ze to haiaw zrobil postepy i tak ekspresowo zmienil temat, zebysmy go nie obgadywali :wink:
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 24.04.2024 - 07:15