Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Zamkniecie sklepu a pozycjonowanie nowej strony
Olenkaa
post 19.07.2016, 11:20:05
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1
Pomógł: 0
Dołączył: 19.07.2016

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam prowadze od roku sklep internetowy jednak z powodow finansowych chce go zamknac i zamiast niego postawic strone z blogiem i artykulami do czytania. Do konca roku sklep jeszcze bedzie dzialac jednak juz teraz chce stworzyc ta druga strone umieszczac tam teksty, kontent i ja pozycjonowac. Strona sklepu tez byla pozycjonowana ma duzo tekstow i materialow i ma juz jakas pozycje w google i authoritate. I tu moje pytanie czy jesli bede chciala od nowego roku miec ta nowa strone/bloga na domenie sklepu czy ta strona przejmie jakos pozycje i korzysci jakie wypracowal sklep wczesniej? Przedstawie to w skrocie:

-> sklep na domenie X dziala przez ponad rok i jest pozycjonowany
-> zakladam strone Y i ja pozycjonuje do konca roku
-> na koniec roku zamykam sklep i chce aby strona z domeny Y dzialala na domenie X

PYTANIA:

- czy Y zyska cos jesli bedzie dzialac na domenie X?
- czy to co zyskal sklep jesli chodzi o pozycjonowanie i pozycje przejdzie jakos na strone Y po przejsciu na X czy tez wszystko ze sklepu bedzie stracone a domena X przejmie to wszystko co zyskala strona Y?

No i pytanie czy lepiej aby nowa strone/bloga Y zrobic na zupelnie osobnej domenie czy tez jako subdomena domeny X? czy wtedy jakos subdomena zyska cos z glownej domeny? czy tez lepiej aby ten blog byl na innej domenie a w nowym roku zrobic przekierowanie domeny sklepu na tego bloga..? Czy tez jakos inaczej mozna to zrobic?

Dziekuje i pozdrawiam
Ola

Ten post edytował Olenkaa 19.07.2016, 11:34:34
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 19.04.2024 - 02:10