Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Problem z kontem mailowym na WP w Thunderbirdzie przez IMAP
Pawwwle
post 27.09.2017, 15:17:02
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 16
Pomógł: 0
Dołączył: 15.12.2016

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,

Posiadam dwa konta mailowe na Wirtualnej Polsce. Niedawno podpiąłem je do Thunderbirda przez IMAP. Konfigurację sprawdziłem wielokrotnie i wszystko mam ustawione tak, jak zalecają tutaj. W ustawieniach poczty WP mam zaznaczoną opcję "Zezwalaj na dostęp do poczty za pomocą protokołu POP3/IMAP/SMTP". Coś jednak nie gra, bo Thunderbird muli strasznie, a ponad połowa połączeń kończy się komunikatem, że serwer rozłączył się albo że operacja nie powiodła się. Problem występuje na obydwu kontach. Zainstalowałem od nowa Thunderbirda, pisałem do pomocy technicznej Wirtualnej Polski, ale problemu nie udało się namierzyć, ani rozwiązać.

Czy ma ktoś pomysł, co może być przyczyną występowania tego problemu?
Czy ma ktoś konto mailowe na WP podpięte do Thunderbirda przez IMAP i może potwierdzić, że działa bez problemu?

Ten post edytował Pawwwle 27.09.2017, 15:19:47
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Pawwwle
post 27.09.2017, 17:29:04
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 16
Pomógł: 0
Dołączył: 15.12.2016

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Zainstalowałem Thunderbirda na innym komputerze i podpiąłem jedno z kont, które mam na Wirtualnej Polsce. I tutaj również występuje taki sam problem - Thunderbird muli na etapie "wysyłanie informacji uwierzytelniających", a potem wyświetla się komunikat o niepowodzeniu.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 20.04.2024 - 02:34