Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> a moze by tak rangi??
Co sądzicie o rangach użytkowników???
Co sądzicie o rangach użytkowników???
Cool pomysł [ 6 ] ** [54.55%]
Nie uda sie/nie zostanie przyjęty [ 4 ] ** [36.36%]
Nie mam zdania [ 1 ] ** [9.09%]
Suma głosów: 1
Goście nie mogą głosować 
eXtreme
post 17.06.2002, 19:41:26
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 56
Pomógł: 0
Dołączył: 14.06.2002

Ostrzeżenie: (0%)
-----


no własnie....
Go to the top of the page
+Quote Post
Mac
post 17.06.2002, 20:08:19
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 294
Pomógł: 0
Dołączył: 9.04.2002
Skąd: miejscowosc

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Wydaje mi się, że pomysł z rangami się nie przyjmie smile.gif dlaczego?
Podejrzewam, że Hyper (i część użytkowników) uważa, że każdy na forum powinien być "równy" wiem, że to tylko dopisek zmieniający się wzależności od ilości postów, ale po co to? Wiem, że to ciekawy "bajerek", ale chyba nie jest niezbędny do "pracy" forum.php.pl, ale może pomysł się przyjmie smile.gif Według mnie może być smile.gif
smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
haiaw
post 17.06.2002, 20:46:43
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 50
Pomógł: 0
Dołączył: --
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
no własnie....


Pytanie:
po kiego wala te rangi ?


--------------------
Pozdrawiam,
Piotr Drewnik || haiaw@crew.php.pl
Go to the top of the page
+Quote Post
hyper
post 17.06.2002, 21:47:14
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 207
Pomógł: 0
Dołączył: 7.03.2002
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Rangi są fajne biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Tomasz Wasiluk
Polcode >> Szukamy programistów z pasją
Go to the top of the page
+Quote Post
Seth
post 18.06.2002, 23:02:58
Post #5





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 2 335
Pomógł: 6
Dołączył: 7.03.2002

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Cytat
no własnie....


Pytanie:
po kiego wala te rangi ?
Pewnie po to by maly kajtus mogl sie w szkole pochwalic jaki to on nie jest i ile to on ma a i wogole to on hackjer jest... no i na forum mialby spore powazanie... SICK :PPPPPP angrysmiley.gif

Rangi sa dobre na wojnie tu jest forum i kazdy jest rowny (chociaz sa i rowniejsci - co haiaw? winksmiley.jpg).
Go to the top of the page
+Quote Post
eXtreme
post 19.06.2002, 06:39:28
Post #6





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 56
Pomógł: 0
Dołączył: 14.06.2002

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Rangi są fajne  :D  :D  :D

tez tak uwazam winksmiley.jpg

Cytat
Cytat
Cytat
no własnie....


Pytanie:
po kiego wala te rangi ?
Pewnie po to by maly kajtus mogl sie w szkole pochwalic jaki to on nie jest i ile to on ma a i wogole to on hackjer jest... no i na forum mialby spore powazanie... SICK :PPPPPP angrysmiley.gif

Rangi sa dobre na wojnie tu jest forum i kazdy jest rowny (chociaz sa i rowniejsci - co haiaw? winksmiley.jpg).

popieram ideę równości, ale rangi są fajne. nie chodzi mi tu by robic cos takiego: początkujący, zaawansowany itp... ale np. rangi jakie by sekto wybral albo jakies rangi rowne poziomowo winksmiley.jpg aaevil.gif aaevil.gif aaevil.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
point6000
post 19.06.2002, 10:15:05
Post #7





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 26
Pomógł: 0
Dołączył: 13.06.2002
Skąd: Mińsk Mazowiecki

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Rangi? hmm... w pewnym sensie to jest jakieś dowartościowanie, a le z drugiej strony spowoduje zaśmiecanie tego forum bezsensownymi Postami, tylko poto aby Gość X miał lepszą rangę od Gościa Y.

Pojawiły by sie setki bezsensownych postów typu do czego służą <? ?> w php smile.gif

Moim zdaniem to nie jest rozwiązanie

I co o tym myślicie?


--------------------
Disconnect
Go to the top of the page
+Quote Post
hyper
post 19.06.2002, 11:41:40
Post #8





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 207
Pomógł: 0
Dołączył: 7.03.2002
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Od tego sa moderatorzy.


--------------------
Tomasz Wasiluk
Polcode >> Szukamy programistów z pasją
Go to the top of the page
+Quote Post
Sir Blade
post 19.06.2002, 13:21:49
Post #9





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 211
Pomógł: 0
Dołączył: 7.06.2002

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Rangi oki jesli to admin bedzie ustalal rangi postujacym. Dobrze bedzie jesli o przyznaniu jakiegos tam poziomu bedzie decydowac aktywnosc na forum. Nie porzez 'zwykle' odpowiedzi na pytania ale kontrektne posty.
Go to the top of the page
+Quote Post
eXtreme
post 19.06.2002, 14:07:33
Post #10





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 56
Pomógł: 0
Dołączył: 14.06.2002

Ostrzeżenie: (0%)
-----


obydwie propozycje sa dobtre a teraz ktora wybrac winksmiley.jpg
Go to the top of the page
+Quote Post
Mac
post 19.06.2002, 14:11:10
Post #11





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 294
Pomógł: 0
Dołączył: 9.04.2002
Skąd: miejscowosc

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Rangi są fajne, ale z drugiej strony tak jak już mówił point6000, że pojawiałyby się bezsensowne posty, żeby tylko mieć wyższą rangę niż ktoś tam smile.gif
smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
point6000
post 19.06.2002, 14:35:37
Post #12





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 26
Pomógł: 0
Dołączył: 13.06.2002
Skąd: Mińsk Mazowiecki

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Rangi oki jesli to admin bedzie ustalal rangi postujacym. Dobrze bedzie jesli o przyznaniu jakiegos tam poziomu bedzie decydowac aktywnosc na forum. Nie porzez 'zwykle' odpowiedzi na pytania ale kontrektne posty.


To jest własnie rozwiązanie. A moderator niewiem czy by sobie z e wszystkim poradził, to by generowało spora ilośc postów.


--------------------
Disconnect
Go to the top of the page
+Quote Post
Mac
post 19.06.2002, 14:37:42
Post #13





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 294
Pomógł: 0
Dołączył: 9.04.2002
Skąd: miejscowosc

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Cytat
Rangi oki jesli to admin bedzie ustalal rangi postujacym. Dobrze bedzie jesli o przyznaniu jakiegos tam poziomu bedzie decydowac aktywnosc na forum. Nie porzez 'zwykle' odpowiedzi na pytania ale kontrektne posty.


To jest własnie rozwiązanie. A moderator niewiem czy by sobie z e wszystkim poradził, to by generowało spora ilośc postów.

Można by dać ostrzeżenie na wstępie do forum.php.pl, że za POST-y tylko po to, żeby mieć wyższą rangę będą od razu kasowane i ranga będzie obniżana, a także można dostać bana smile.gif
I już :wink: smile.gif
smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
point6000
post 19.06.2002, 14:41:45
Post #14





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 26
Pomógł: 0
Dołączył: 13.06.2002
Skąd: Mińsk Mazowiecki

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Cytat
Cytat
Rangi oki jesli to admin bedzie ustalal rangi postujacym. Dobrze bedzie jesli o przyznaniu jakiegos tam poziomu bedzie decydowac aktywnosc na forum. Nie porzez 'zwykle' odpowiedzi na pytania ale kontrektne posty.


To jest własnie rozwiązanie. A moderator niewiem czy by sobie z e wszystkim poradził, to by generowało spora ilośc postów.

Można by dać ostrzeżenie na wstępie do forum.php.pl, że za POST-y tylko po to, żeby mieć wyższą rangę będą od razu kasowane i ranga będzie obniżana, a także można dostać bana smile.gif
I już :wink: smile.gif
smile.gif


Dobra a kto będzie ustalał czy to post jako post czy tylko post do zwiększenia rangi klienta?

Oczywiście że autor postu zawsze będzie twierdził, że o range mu niechodziło przy pisaniu tego postu! Lecz że chcaiła zadać pytanie czy dac odpowiedź!


--------------------
Disconnect
Go to the top of the page
+Quote Post
Sir Blade
post 19.06.2002, 14:45:15
Post #15





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 211
Pomógł: 0
Dołączył: 7.06.2002

Ostrzeżenie: (0%)
-----


wystarczy jak punktowane beda tylko dzialy 'php' 'mysql' 'postgresql' 'apache' reszta watkow nie bedzie wliczana na poczet lepszej rangi. natomiast moderator bedzie pilnowal aby w punktowanych dzialach nie bylo 'madrych' odpowiedzi.

glowne dzialy tylko dla normalnych odpowiedzi natomiast reszta 'hydepark' 'opinie' inne bez ograniczen...
Go to the top of the page
+Quote Post
Mac
post 19.06.2002, 14:46:04
Post #16





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 294
Pomógł: 0
Dołączył: 9.04.2002
Skąd: miejscowosc

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Dobra a kto będzie ustalał czy to post jako post czy tylko post do zwiększenia rangi klienta?

Oczywiście że autor postu zawsze będzie twierdził, że o range mu niechodziło przy pisaniu tego postu! Lecz że chcaiła zadać pytanie czy dac odpowiedź!

Oceniałby to Hyper (admin) lub moderatorzy (np. Haiaw) smile.gif
A poznać by to (czy ktoś napisał posta "dla rangi" czy chciał "tylko" zadać pytanie) można było, że jeżeli ktoś by się na forum.php.pl pod forum php pytałby się np. co to jest php smile.gif
smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
point6000
post 19.06.2002, 14:55:30
Post #17





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 26
Pomógł: 0
Dołączył: 13.06.2002
Skąd: Mińsk Mazowiecki

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Cytat

Dobra a kto będzie ustalał czy to post jako post czy tylko post do zwiększenia rangi klienta?

Oczywiście że autor postu zawsze będzie twierdził, że o range mu niechodziło przy pisaniu tego postu! Lecz że chcaiła zadać pytanie czy dac odpowiedź!

Oceniałby to Hyper (admin) lub moderatorzy (np. Haiaw) smile.gif
A poznać by to (czy ktoś napisał posta "dla rangi" czy chciał "tylko" zadać pytanie) można było, że jeżeli ktoś by się na forum.php.pl pod forum php pytałby się np. co to jest php smile.gif
smile.gif


No dobra, tu wpadamy od skarajności do skrajności. Niewiem czy admini i moderatorzy poradzili by sobie wkońcu to by mieli niezły kawałek roboty.

No dobra ale i tak sądzę że to bez sensu, zaczeły by sie pojawiac dziesiątki jak nie setki identycznych czy podobnych pytań w stylu

"Jak napisać skrypt logowania"
"Logowanie od podstaw"
"Logowanie"
"Gdzie znaleśc skrypt Logowania"
"Logowanie Logina"

Ot i cała filozofia, to dopiero byłby meksyk. Niewiem szanowni goście tego forum czy to ma sens.

No chyba że tylko osoba ta co wysyła posty widzi jaką ma rangę inne nie!

I co ty na to Mac?


--------------------
Disconnect
Go to the top of the page
+Quote Post
Sir Blade
post 19.06.2002, 14:55:46
Post #18





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 211
Pomógł: 0
Dołączył: 7.06.2002

Ostrzeżenie: (0%)
-----


DAJCIE nowy dzial ' Pytania' bo jak widze na php jak sie 'mlokos' pyta skad wziac dobry sklep to mnie ...... :wink:

inna sprawa na glownej stronie powinien pokazac sie jakis maly regulamin.
Go to the top of the page
+Quote Post
Mac
post 19.06.2002, 15:01:43
Post #19





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 294
Pomógł: 0
Dołączył: 9.04.2002
Skąd: miejscowosc

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Cytat
Cytat

Dobra a kto będzie ustalał czy to post jako post czy tylko post do zwiększenia rangi klienta?

Oczywiście że autor postu zawsze będzie twierdził, że o range mu niechodziło przy pisaniu tego postu! Lecz że chcaiła zadać pytanie czy dac odpowiedź!

Oceniałby to Hyper (admin) lub moderatorzy (np. Haiaw) smile.gif
A poznać by to (czy ktoś napisał posta "dla rangi" czy chciał "tylko" zadać pytanie) można było, że jeżeli ktoś by się na forum.php.pl pod forum php pytałby się np. co to jest php smile.gif
smile.gif


No dobra, tu wpadamy od skarajności do skrajności. Niewiem czy admini i moderatorzy poradzili by sobie wkońcu to by mieli niezły kawałek roboty.

No dobra ale i tak sądzę że to bez sensu, zaczeły by sie pojawiac dziesiątki jak nie setki identycznych czy podobnych pytań w stylu

"Jak napisać skrypt logowania"
"Logowanie od podstaw"
"Logowanie"
"Gdzie znaleśc skrypt Logowania"
"Logowanie Logina"

Ot i cała filozofia, to dopiero byłby meksyk. Niewiem szanowni goście tego forum czy to ma sens.

No chyba że tylko osoba ta co wysyła posty widzi jaką ma rangę inne nie!

I co ty na to Mac?

Admin odpowiadałby (lub moderator), że taki wątek już był i niech zajrzy (ten kto pytał) do "starszych" POST-ów na forum.php.pl i obniżał rangę (jeżeli z powodu tego jednego tematu ranga się zwiększyłla) smile.gif
smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
point6000
post 19.06.2002, 15:09:40
Post #20





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 26
Pomógł: 0
Dołączył: 13.06.2002
Skąd: Mińsk Mazowiecki

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
DAJCIE nowy dzial ' Pytania' bo jak widze na php jak sie 'mlokos' pyta skad wziac dobry sklep to mnie ...... :wink:  

inna sprawa na glownej stronie powinien pokazac sie jakis maly regulamin.


No wiesz Sir Blade Na poczatku zanim zapytał o ten sklepik to siedział nad polszczeniam jakiegoś skryptu, wiec wykazał troooooszeczkę właśnej inicjatywy wiec niejest tak tragicznie, ale tak serrio to dział 'Pytania' to dobry pomysł Admin powinien sie nad tym zastanowić

A co do regulaminu hehe to jak to powiedzieć to przy logowaniu jest regulaminek, który mnie nieźle załatwił.

Teraz powiem czemu tylko sie niesmiać. jest tam regulamin czytam "Ble ble ble" i co jaies linki niemal identyczne zmęczony juz czytaniem reka mi sie omsneła i co kliknołem (jak sie puzniej okazało) na link poniżej spoxik wypełniłem formularz i co potem przychodzi mi jakis email żeby to rodzice zamnie podpisali jakiś druk. Troche mnie to zdziwiło, jak sie potem okazało przy ponownej rejestracji to Wybralem że mam poniżej chyba 15 lat.

Mi niebyło do śmiechu bo sadziłem że aby uczestniczyć w tym forum trzeba sie meczyć i coś tam wysyłas tradycyjną poczta.

Wiec regulamin jest smile.gif


--------------------
Disconnect
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 16.04.2024 - 04:29