Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> PRACA W IT
symer
post Wczoraj, 14:12
Post #21

Grupa: Zarejestrowani

Ostrzeżenie: (0%)
-----

markuz Ja Ci nie zwracam uwagę na to jak piszesz a masz błędy ortograficzne, więc bez obrazy ale przed "więc" się stawia przecinek" . Czy Ja ci na to zwróciłem uwagęquestionmark.gif
Nie mam czasu tutaj na dokładne układanie zdań i także nikogo się nie czepiam. To forum a nie pisanie dokumentacji albo powieści ;-)

Ten post edytował symer Wczoraj, 14:25
Go to the top of the page
+Quote Post
mrc
post Wczoraj, 14:26
Post #22

-----

Na forum pokazujesz się takim, jakim jesteś. Patrząc na Twój styl pisania, wiele można o Tobie powiedzieć smile.gif

--------------------
+Quote Post
symer
post Dzisiaj, 07:31
Post #23

-----

Styl pisanie nie ma nic do rzeczy jakim jesteś człowiekiem .Tak samo brzydkie pismo. Brzydkie pismo wręcz świadczy o inteligencji. To tak jak z rozmową. Jak rozmawia się z kolegami albo pisze na czacie lub na forum. Można używać byle jakiego pisma. Ważne aby szybko się dogadać. Taka jest prawda i to święta. Mam znajomych , którzy pracują jako humaniści a na forach piszą byle jak. Aby szybko się dogadać, więc proszę mnie tutaj nie douczać, ponieważ temat jest związany z czym innym.
Szukam tutaj rady ludzi, którzy pracują kupę lat w tej branży a nie rady ludzi , którzy zamiast interesować się to co jest ważne , interesują się innymi ludźmi. Interesując się innymi ludźmi na pewno daleko się nie zajdzie. Tak samo ukazując im błędy. Błędy każdy w życiu popełni ale najważniejsze jest zwracać uwagę na swoje błędy a nie na czyje. I o tym świadczy jakim się jest człowiekiem. Tym, że interesuje się sobą a nie innymi ludźmi.
Pytam tutaj o rady na inny temat a nie na jakieś bzdety. Szukam na tym forum rady ekspertów w tej branży , którzy mają dużą wiedzę na temat tego co się dzieje w tej branży a nie interesują się bzdurami.
Więc proszę o trochę zrozumienia i pokory. Ja jednak nikomu nie czepiam się o błędy a bym mógł ale mam szacunek do innych ludzi .

Ten post edytował symer Dzisiaj, 07:38
+Quote Post
mrc
post Dzisiaj, 09:18
Post #24

-----

Nawiązując do tematu, moje doświadczenia mówią, że żaden świeży tani bootcampowiec nie jest w stanie zastąpić wdrożonego pracownika, pod warunkiem że ten nie szkodzi biznesowi.

--------------------
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 15.08.2018 - 11:41