Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [PHP]Facebook api logowanie - pytanie
jacobson
post 7.10.2012, 10:55:07
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 468
Pomógł: 36
Dołączył: 14.12.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam, mam pytanie odnosnie Facebook api, a mianowicie zrobilem swoja aplikacje, na stronce zrobilem przycisk Log in, zalogowalem sie i dziala (wyswietlilo mi moje wszystkie dane). Czy moge jakos swoje konto "wyrejestrowac" z tej aplikacji poniewaz szukam i szukam takiej opcji i nie moge znalezc ;p
drugie pytanie: chcialbym zeby po wcisnieciu Login na stronie i zaakceptowaniu aplikacji, automatycznie moj fanpage na facebooku zostal polubiony, jak moge to zrobic?
pozdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post
#luq
post 7.10.2012, 11:15:53
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 589
Pomógł: 91
Dołączył: 22.05.2008
Skąd: Gliwice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(jacobson @ 7.10.2012, 11:55:07 ) *
Czy moge jakos swoje konto "wyrejestrowac" z tej aplikacji poniewaz szukam i szukam takiej opcji i nie moge znalezc ;p


Wchodzisz na swojego facebooka > W prawym górnym rogu masz rozsuwalne menu > Ustawienia konta > Aplikacje > Usuwasz dostęp do Twojego profilu wybranej aplikacji.

Cytat(jacobson @ 7.10.2012, 11:55:07 ) *
drugie pytanie: chcialbym zeby po wcisnieciu Login na stronie i zaakceptowaniu aplikacji, automatycznie moj fanpage na facebooku zostal polubiony, jak moge to zrobic?


Nie da się, zresztą jakby się dało to byłby niezły chaos, już widzę aplikacje które po daniu dostępu lajkują za mnie tysiąc różnych fanpage`ów.
Jedyne co możesz to wyświetlić okienko z info, że aplikacja jest tylko dla fanów fapange XXX tym osobą które nie lubią już tego fanpage`a z możliwością zlajkowania na tym okienku wink.gif


--------------------
Moja gra - scraby.io
Go to the top of the page
+Quote Post
tomaszs2
post 8.10.2012, 08:26:21
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 36
Pomógł: 1
Dołączył: 3.05.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Rozumiem, że zalogowałeś się używając przycisku login wygenerowanego przez kod od Fejsa. Spójrz tam w kod, oprócz tego przycisku masz tam też zmienną zawierającą przycisk wylogowania (logout). Jeśli jesteś już zalogowany to powinieneś wyświetlać ten przycisk. Gdy go klikniesz zostaniesz wylogowany z aplikacji.

Co do automatycznego polubienia - tego się nie da zrobić i jak kolega wyżej napisał nie ma to sensu. Natomiast możesz dać okno z przyciskiem like i sprawdzeniem czy użytkownik lubi fanpage. Jesli tak to dajesz mu access to strony. To jest tzn. like gating. Powodzenia w pisaniu appki. pzdr


--------------------
Polub mnie na Facebooku http://www.facebook.com/pages/Polishwords/172360026392
Albo Google+ https://plus.google.com/115722487152014068500/posts
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 29.03.2024 - 09:12