Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Ocena Piosenki - Rap, Nie wiem czy tutaj, jak coś to proszę o przeniesienie
Johnas
post 29.06.2018, 09:24:53
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 650
Pomógł: 16
Dołączył: 5.07.2010
Skąd: Ściśle Tajne

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam! Od 9 lat zajmuję się rapowaniem. Jest to moją drugą pasją, zaraz po programowaniu. Wiadomo że z początku wychodziło to gorzej, ale z czasem poziom trochę się poprawił. Tak samo jak w momencie kiedy zaczynałem programować.

Chciałbym abyście mnie obiektywnie ocenili i powiedzieli mi co o tym myślicie. Najlepsze że taką jakość osiągnąłem na zwykłym mikrofonie od słuchawek do telefonu. Jednak dobry program do nagrywania potrafi zrobić robotę.

Johnas - Kochałem

Pozdrawiam i czekam na waszą krytykę. Mówcie śmiało co o tym myślicie smile.gif


--------------------
Jak coś jest dobre, to nie znaczy że nie może być to lepsze - Ideały nie istnieją ;D
Strony internetowe Świnoujście
Go to the top of the page
+Quote Post
aras785
post 29.06.2018, 11:51:10
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 859
Pomógł: 177
Dołączył: 29.10.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dla mnie bomba smile.gif Dobry bit i fajnie się słucha.

ps. trochę trzeszczenie słychać przy bicie

Ten post edytował aras785 29.06.2018, 11:51:45
Go to the top of the page
+Quote Post
Johnas
post 30.06.2018, 19:43:15
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 650
Pomógł: 16
Dołączył: 5.07.2010
Skąd: Ściśle Tajne

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Masz rację, słychać szumy, ale na słuchawkach podłączonych przez bluetooth gdzieś mi one giną w tłumie. Prawdopodobnie jest to moja wina bo do beatu ustawiłem mastering na lata 90te co jest tego przyczyną. Jak tylko odzyskam dostęp do mojego laptopa to zobaczę co mogę zrobić i spróbuje poprawić tę jakość. W moim laptopie mam matrycę do wymiany i celowo miałem ustawioną niską rozdzielczość, a po aktualizacji sterownika mam czarny ekran. Monitor nie wykrywa rozdzielczości większej niż full HD

PS. Nie tylko beat jest tam źle, bo mam również do zrobienia kilka poprawek z tekstem.Najlepsze jest to że nad tym fragmentem pracowałem godzinę i kolejne dwie nad masteringiem. Najwięcej czasu chyba zajęła mi walka ze słuchawkami bo z podłączonymi słuchawkami na bluetooth program zbyt bardzo zaczął wariować i przerywać tak jakby miał problem z kartą dźwiękową. Byłem zmuszony użyć zwykłych słuchawek od samsunga

Ten post edytował GodOfPeople 30.06.2018, 20:03:13


--------------------
Jak coś jest dobre, to nie znaczy że nie może być to lepsze - Ideały nie istnieją ;D
Strony internetowe Świnoujście
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 11:27