Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

6 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> PHPcon 2011, 21-23 października 2011, Mąchocice Kapitulne ;)
nrm
post 3.08.2011, 06:33:13
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 627
Pomógł: 33
Dołączył: 1.05.2005
Skąd: Katowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dziwna sprawa, żeby na forum wątku o tym w ogóle nie było, ale szukarka IPB brak wyników, szukarka google też... hmmm

http://www.phpcon.pl/2011/pl/

Moim zdaniem w tym roku agenda prezentuje się wyjątkowo ciekawie, od nas pojawi się silna ekipa, na razie 3 osoby a zapowiada się więcej.


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Spawnm
post 3.08.2011, 08:24:20
Post #2





Grupa: Moderatorzy
Postów: 4 069
Pomógł: 497
Dołączył: 11.05.2007
Skąd: Warszawa




Od nas w sensie z tego forum?
A w sieci jest dużo info o tej konferencji, zobacz planetę wchodź czasem na blipa czy google+ wink.gif
Btw. oprócz phpconu w najbliższym czasie szykują się jeszcze dwie inne konferencje.
Go to the top of the page
+Quote Post
nrm
post 3.08.2011, 09:00:25
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 627
Pomógł: 33
Dołączył: 1.05.2005
Skąd: Katowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Oj, przepraszam za skrót myślowy. Pisząc "od nas" miałem na myśli z firmy wink.gif Pielgrzymka parafialna, połączone siły netBOMB.pl i parafia.biz wink.gif

Tak, widze newsa na głównej, a z planety właśnie się dowiedziałem z bloga matipl.pl

Zdziwiło mnie tylko, że ani słowa o tym na forum. Newsy newsami, a dyskusja dyskusją wink.gif
Pozwoliłem sobie wrzucić newsa na kilka innych for na których rezyduje.

Cytat(Spawnm @ 3.08.2011, 08:24:20 ) *
blipa czy google+ wink.gif


blip nie żyje, a na g+ mam za mało progsów chyba wink.gif
https://plus.google.com/1157891726421447033...sts/foKytoM5Hv5

Cytat(Spawnm @ 3.08.2011, 08:24:20 ) *
Btw. oprócz phpconu w najbliższym czasie szykują się jeszcze dwie inne konferencje.

jakie?


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Spawnm
post 3.08.2011, 09:14:58
Post #4





Grupa: Moderatorzy
Postów: 4 069
Pomógł: 497
Dołączył: 11.05.2007
Skąd: Warszawa




ongamestart oraz Front Row Conf.
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawel_W
post 3.08.2011, 09:28:01
Post #5





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 675
Pomógł: 286
Dołączył: 15.06.2009
Skąd: Wieliczka

Ostrzeżenie: (0%)
-----


oo, toż to erix jednym z prelegentów smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
nrm
post 3.08.2011, 09:38:23
Post #6





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 627
Pomógł: 33
Dołączył: 1.05.2005
Skąd: Katowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


ongame - niezwykle interesujące, ale chyba nie dam rady na wszystko
frontrow - na razie zero informacji i to chyba jest w przeddzień phpcon :/


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
trucksweb
post 3.08.2011, 09:40:57
Post #7





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 199
Pomógł: 31
Dołączył: 22.03.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


kurcze pogielo ludzi z tymi cenami ? srednio za konferencje 100EUR -i to w polsce. a takich konferencji u nas jet moze z 10.
rozumiem ze to tylko dla tych z wyzszego szczebla- student, poczatkujacy programista raczej sie nie wybierze.

a.. i jeszcze jedno -dlaczego po mimo tego ze konferencje odbywaja sie w polsce- i wydaje mi sie ze takich odbiorcow organizator posuzkuje to strony domowe sa wylacznie po angielsku ? rozumiem, ze to jezyk swiata no ale bez przesady. Polacy nie gesi i swoj jezyk maja ! coraz wiecej osob o tym zapomina. thumbsdownsmileyanim.gif


--------------------
Rozmawia dwóch dyrektorów:
- Jaki jest twój ideał sekretarki?
- 20-letnia dziewczyna z 30-letnim doświadczeniem.
Go to the top of the page
+Quote Post
nrm
post 3.08.2011, 09:48:02
Post #8





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 627
Pomógł: 33
Dołączył: 1.05.2005
Skąd: Katowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


jeżeli chodzi o phpcon to jak zrozumiałem w cenie jest hotel i żarcie (tak?) więc niecałe 300 zeta za 2+ dnia to jest imho "po kosztach".

Ten post edytował normanos 3.08.2011, 09:48:27


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawel_W
post 3.08.2011, 09:54:04
Post #9





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 675
Pomógł: 286
Dołączył: 15.06.2009
Skąd: Wieliczka

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(trucksweb @ 3.08.2011, 10:40:57 ) *
kurcze pogielo ludzi z tymi cenami ?


jeżeli zarejestrujesz się teraz to zapłacisz (bez obiadu) 250zł, to nie są jakieś wielkie pieniądze biorąc pod uwagę fakt, że taka konferencja jest raz do roku smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
trucksweb
post 3.08.2011, 09:55:46
Post #10





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 199
Pomógł: 31
Dołączył: 22.03.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


tak, phpcon jest ok -ciekawa propozycja.
mowie o pozostalych konferencjach m.in wymienionych w tym watku.


--------------------
Rozmawia dwóch dyrektorów:
- Jaki jest twój ideał sekretarki?
- 20-letnia dziewczyna z 30-letnim doświadczeniem.
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawel_W
post 3.08.2011, 10:51:23
Post #11





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 675
Pomógł: 286
Dołączył: 15.06.2009
Skąd: Wieliczka

Ostrzeżenie: (0%)
-----


osobiście przeszedłbym się na Front Row Conf, ale jak na razie nie napisali o czym będzie, no i cena - 100 euro, trochę dużo, zwłaszcza, że mieszkam pod Krakowem i niekoniecznie muszę nocować w hotelu, jednak nie uwzględnili opcji bez noclegu : /
Go to the top of the page
+Quote Post
nrm
post 3.08.2011, 11:40:26
Post #12





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 627
Pomógł: 33
Dołączył: 1.05.2005
Skąd: Katowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Niech mnie ktos poprawi ale to jest cena chyba za event. Tam nigdzie nie ma żadnej informacji o hotelach więc pewnie jest to jak z ongame we własnym zakresie.
A więc uwzglednili opcje dla Ciebie wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Spawnm
post 3.08.2011, 12:13:42
Post #13





Grupa: Moderatorzy
Postów: 4 069
Pomógł: 497
Dołączył: 11.05.2007
Skąd: Warszawa




Po co ongame miał by załatwiać nocleg skoro trwa od 19 do 6 rano ? biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
erix
post 3.08.2011, 12:31:32
Post #14





Grupa: Moderatorzy
Postów: 15 467
Pomógł: 1451
Dołączył: 25.04.2005
Skąd: Szczebrzeszyn/Rzeszów




Cytat
kurcze pogielo ludzi z tymi cenami ? srednio za konferencje 100EUR -i to w polsce. a takich konferencji u nas jet moze z 10.
rozumiem ze to tylko dla tych z wyzszego szczebla- student, poczatkujacy programista raczej sie nie wybierze.

Tak się składa, że jestem w grupie organizatorów i wiem, jak to wygląda z drugiej strony. Cena naprawdę nie jest wygórowana - obejmuje zakwaterowanie w hotelu, małe co nieco, a także inne atrakcje (w zeszłym roku było chyba po browarze dla każdego wink.gif). Wszystko jest kwestią sali - jeśli znajdziesz coś tańszego w tej części kraju, to zapraszamy do współorganizacji za rok. wink.gif

A ceny za konferencje potrafią być naprawdę spore - 250zł w porównaniu do ~1.5k za udział w Internet Beta, to ile jest? Proponuję najpierw zorientować się w obowiązujących cenach, dopiero potem zabierać głos. PLUG nie posiada jako takich finansów, a nikt nie da zakwaterowania na 2 noce dla ponad setki osób za darmo. Chyba że chcesz zasponsorować. snitch.gif

Cytat
oo, toż to erix jednym z prelegentów

Yup. wink.gif Spodobało mi się w zeszłym roku, to grzech byłoby nie mówić w tym roku. wink.gif

Cytat
a.. i jeszcze jedno -dlaczego po mimo tego ze konferencje odbywaja sie w polsce- i wydaje mi sie ze takich odbiorcow organizator posuzkuje to strony domowe sa wylacznie po angielsku ? rozumiem, ze to jezyk swiata no ale bez przesady. Polacy nie gesi i swoj jezyk maja ! coraz wiecej osob o tym zapomina.

W tym roku zgłosiło się naprawdę wielu prelegentów spoza Polski. Polskojęzycznych prezentacji było niewiele i był problem, aby utrzymać proporcje przynajmniej 50/50. Trzeba było się zgłosić z prezentacją, byłoby więcej w ojczystym języku.

Poza tym, nie zapominaj, że językiem ojczystym programistów jest angielski. Stwórz coś kreatywnego, coś wartego omówienia i chciej o tym powiedzieć. Nie ma problemu - wszystko jest kwestią dogadania. Wielu osobom zza granicy się spodobała koncepcja i sami się zgłosili. Nie miej o to pretensji, że Polacy już nie chcieli być tak liczni. tongue.gif

Cytat
Niech mnie ktos poprawi ale to jest cena chyba za event. Tam nigdzie nie ma żadnej informacji o hotelach więc pewnie jest to jak z ongame we własnym zakresie.

Jak pisałem powyżej - akredytacja + nocleg. W tym roku jeszcze udało się Darkowi wywalczyć basen gratis. wink.gif

Cytat
Dziwna sprawa, żeby na forum wątku o tym w ogóle nie było, ale szukarka IPB brak wyników, szukarka google też... hmmm

Było w newsach, było na moim blogasku, było na blogasku innych organizatorów. wink.gif

W przypadku pytań, walcie śmiało; postaram się odpowiedzieć.


--------------------

ZCE :: Pisząc PW załączaj LINK DO TEMATU i TYLKO w sprawach moderacji :: jakiś błąd - a TREŚĆ BŁĘDU? :: nie ponaglaj z odpowiedzią via PW!
Go to the top of the page
+Quote Post
Spawnm
post 3.08.2011, 12:40:40
Post #15





Grupa: Moderatorzy
Postów: 4 069
Pomógł: 497
Dołączył: 11.05.2007
Skąd: Warszawa




No to Ja mam pytanie.
Po naszej rozmowie na blipie gdzie mówiłeś że nie ma Polskich prelegentów zgłosiłem swoją prelekcję o ACL.
Nie dostałem żadnej odpowiedzi. Nawet jeśli uznaliście że ACL to słaby temat na konferencję,
to jednak mogliście odpisać że nie jesteście zainteresowani.
Czemu najpierw mówicie że brakuje wam prelegentów a potem ich olewacie?
Go to the top of the page
+Quote Post
trucksweb
post 3.08.2011, 13:19:48
Post #16





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 199
Pomógł: 31
Dołączył: 22.03.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


ale ja nie mowilem wylacznie o PHPconie -koszty tego spotkania nie sa duze i planuje sie na nie zapisac a kto wie czy czasem za rok nie zglosze sie do prelekcji bo wlasnie koncze ciekawy projekt w symfony i za chwile ruszam z kolejnym...

hmm, miesca tansze ?- owszem w tej czy tamtej okolicy sie znajda.
Zalezy kto czego oczekuje poza sama konferencja.

malo osob sie zglosilo bo moze nie wszyscy wiedzieli ? ja tez jakos na poaczatku przeoczylem informacje o konferencji. wybacz, ale jakbym mial czytac wszystkie blogi wszystkich to by mi zycia nie starczylo. Zreszta czytanie wortalu php tez jakos mi ciezko idzie, a jako ze php.pl objelo taka konferencje patronatem o wlasnie od organizatorow powinno cos szerzej sie tu pojawic. Jak pracowalem w firmie, ktora organizowala podobne eventy to ludziom nie dawalismy dnia wytchnienia-codziennie byly jakies aktualizacje, mailingi, oferty reklamy...
macie problemy z organizacja ? mozemy sie spotkac i pogadac to za rok podzialamy cos razem.


--------------------
Rozmawia dwóch dyrektorów:
- Jaki jest twój ideał sekretarki?
- 20-letnia dziewczyna z 30-letnim doświadczeniem.
Go to the top of the page
+Quote Post
nrm
post 3.08.2011, 13:22:42
Post #17





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 627
Pomógł: 33
Dołączył: 1.05.2005
Skąd: Katowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(erix @ 3.08.2011, 11:31:32 ) *
Jak pisałem powyżej - akredytacja + nocleg. W tym roku jeszcze udało się Darkowi wywalczyć basen gratis. wink.gif

Może uściślijmy o którym evencie teraz mowa, bo każdy o czymś innym wink.gif Ty chyba o PHPConie. No to jak mówiłem - nie jest to dużo.
Ale żarcia tam nie ma?!? To po co pytanie o to co człowiek je?!? wink.gif

A inni mówili o 100E tylko za sam wjazd na pozostałe w/w imprezy.


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Spawnm
post 3.08.2011, 15:28:56
Post #18





Grupa: Moderatorzy
Postów: 4 069
Pomógł: 497
Dołączył: 11.05.2007
Skąd: Warszawa




Jeśli chodzi o onGame to właśnie się dowiedziałem że od połowy sierpnia cena biletów idzie w górę, więc kto się wybiera to lepiej nie czekać.
Z tego co widzę phpcon też coś takiego robi.
Go to the top of the page
+Quote Post
#luq
post 3.08.2011, 21:56:09
Post #19





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 589
Pomógł: 91
Dołączył: 22.05.2008
Skąd: Gliwice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(normanos @ 3.08.2011, 10:00:25 ) *
Pisząc "od nas" miałem na myśli z firmy wink.gif Pielgrzymka parafialna, połączone siły netBOMB.pl i parafia.biz wink.gif

O a ja mam u Was serwer i dopiero teraz się dowiaduje, że tutaj ktoś z netBOMBa jest smile.gif

Ktoś ze Śląska wybiera się na onGameStart, żeby można się zabrać i dołożyć do benzyny?


--------------------
Moja gra - scraby.io
Go to the top of the page
+Quote Post
nrm
post 3.08.2011, 22:09:05
Post #20





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 627
Pomógł: 33
Dołączył: 1.05.2005
Skąd: Katowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


ooo super wink.gif jaki ten świat mały wink.gif Jakby co to wiesz kogo opierniczać tongue.gif
pzdr


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 25.04.2024 - 17:18