Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [FuelPHP] czy coś ruszy dalej? /warto zaczynać?
rafalp
post 3.07.2015, 21:18:47
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 224
Pomógł: 18
Dołączył: 4.02.2003
Skąd: Częstochowa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cześć,
dawno mnie tu nie było, chciałem się zasięgnąć Waszej aktualnej opinii dot. frameworka FuelPHP i jego rozwoju.
Bardzo mi się podoba ta architektura i dokumentacja, długo zwlekałem z pisaniem jakiegoś poważniejszego kodu (front/backend),
Wersja. 2.0 jak nie ma tak nie ma a czy warto zaczynać budowę własnego rozbudowanego systemu w oparciu o aktualne wersje Fjuela? (2.0 będzie niekompatybilne i zmieni się poważnie struktura).

Ten post edytował rafalp 4.07.2015, 10:23:58


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Dejmien_85
post 10.07.2015, 22:42:57
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 251
Pomógł: 23
Dołączył: 23.04.2013

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(rafalp @ 3.07.2015, 22:18:47 ) *
Cześć,
dawno mnie tu nie było, chciałem się zasięgnąć Waszej aktualnej opinii dot. frameworka FuelPHP i jego rozwoju.
Bardzo mi się podoba ta architektura i dokumentacja, długo zwlekałem z pisaniem jakiegoś poważniejszego kodu (front/backend),
Wersja. 2.0 jak nie ma tak nie ma a czy warto zaczynać budowę własnego rozbudowanego systemu w oparciu o aktualne wersje Fjuela? (2.0 będzie niekompatybilne i zmieni się poważnie struktura).


Wiesz, to jest niszowy framework, odkąd sięgam pamięcią, to w żadnej firmie go nie używałem ani nikt ze zespołu/ów. Rozwija się wolno, bo ma małą społeczność i słabe wsparcie.

Proponowałbym Tobie - na serio - zainteresować się Symfony 2 lub Laravelem (który btw. jest kontynuacją FuelaPHP).

Ja też kiedyś paprałem się w nieznanych frameworkach, w tym także w FueluPHP (sic!), ale powiem Ci, że nie warto, szkoda Twojego czasu, bo się nakodzisz, a później te frameworki stoją i poza tym doświadczenie w nim Ci się nie przyda raczej nigdzie - chyba, że miałbyś robić coś na własną rękę (bo w teamie jest baaaardzo małe prawdopodobnieństwo, że znajdzie się ktoś znający niszowy framework).

W Polandii liczą się tylko Zend, Symfony, no i Laravel i Yii jako tako - i czasem Kohana gdzieś się znajdzie. Reszta jakby w biznesie nie istniała.
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 17:44